Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Všechny akce našeho Kawa klubu
Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5090
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od misak39 » stř čer 24, 2026 09:19:31

Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5532
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od Tilda » stř čer 24, 2026 10:07:55

misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
relativně zadarmo... přímo v Pastvinách je u přechodu u autobusového nádraží radar který měří i zezadu :lol: 750kč za 56km/h na 50km/h... :roll: v dubnu jsem tam jel, minulý týden mi přišel pozdrav
ZRX1200R

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
lukas.01
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 737
Registrován: ned kvě 14, 2006 19:04:21
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od lukas.01 » stř čer 24, 2026 10:18:34

Přijedu PA-SO. Zálohu pošlu, jídlo upřesním na telefon.
ZZR 1400 L.E.
Estrella 250
CKC # 568

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2215
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od rudormi » stř čer 24, 2026 22:20:00

misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.

Ze by po obede ? :wink:
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

Zephyr 550

Uživatelský avatar
Alarm
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 01, 2007 11:20:38

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od Alarm » čtv čer 25, 2026 10:10:58

Zdravím Kawarádi,

trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.

Nezapomeňte na dostatek benzínu :D . Na vyjížďce budeme stát na pumpě po cca. 60km.
Alarm
<b>dojet je můj cíl </b>

Uživatelský avatar
Alarm
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 01, 2007 11:20:38

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od Alarm » čtv čer 25, 2026 10:30:42

TAK ZMĚNA

pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude :D
<b>dojet je můj cíl </b>

roman ZZR 1400
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 27, 2025 14:39:54
Bydliště: Nové Zámky

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od roman ZZR 1400 » čtv čer 25, 2026 16:36:47

.... :laughing3: :laughing3: :laughing3: hurá
ZZR 1400 2008

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5090
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od misak39 » pát čer 26, 2026 13:52:59

rudormi píše: stř čer 24, 2026 22:20:00
misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.

Ze by po obede ? :wink:
...ale do Jeseniku je to přes hodinu jízdy...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KING
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 864
Registrován: stř bře 29, 2006 22:56:48
Bydliště: Sebranice č.10

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od KING » ned čer 28, 2026 08:05:58

Diky Davidovi za sqělou organizaci, a vám všem za úžasný víkend. Bylo to sqěle, úžasné, nádherné.
KING ZRX 1200 "03"
148 CKC

Uživatelský avatar
kawasan
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1012
Registrován: pon kvě 25, 2009 19:54:18
Bydliště: Opočno

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od kawasan » ned čer 28, 2026 11:23:50

-- tak já už jsem vpohodě , v po řádku, celej atd. taky doma (koně už jsem taky opatřil) vcelku souhlasím s Kingem - Alarm super ...
akorát ta cesta z Jeseníka byla trochu na endůro .. :P jinak ale super,super ... :mrgreen: :mrgreen:
ZX9R ninja - macíček

Uživatelský avatar
pidaDc
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 214
Registrován: stř kvě 09, 2018 18:26:56

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od pidaDc » ned čer 28, 2026 13:00:46

Taky doma. Díky Davide, bylo to super. Rad jsem vád viděl.
ZH2 SE 2022 :mrgreen: :mrgreen:
ZZR 1400 - 2006 :finga:

ZZR 1400 Performance
ZZR 1100

CKC 1603

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7959
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od volkswagen » ned čer 28, 2026 14:55:24

Díky Davide za organizaci. Díky všem co dorazili, myslím, že to stálo za to. Těším se na příští rok, doufám, že vobjednáš trochu horší počasí :-D
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Odpovědět