Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Všechny akce našeho Kawa klubu
Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5090
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od misak39 » stř čer 24, 2026 09:19:31

Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Tilda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5532
Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
Bydliště: Praha

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od Tilda » stř čer 24, 2026 10:07:55

misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
relativně zadarmo... přímo v Pastvinách je u přechodu u autobusového nádraží radar který měří i zezadu :lol: 750kč za 56km/h na 50km/h... :roll: v dubnu jsem tam jel, minulý týden mi přišel pozdrav
ZRX1200R

Don't drink and drive, but smoke and fly :-)
#399#

Uživatelský avatar
lukas.01
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 737
Registrován: ned kvě 14, 2006 19:04:21
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od lukas.01 » stř čer 24, 2026 10:18:34

Přijedu PA-SO. Zálohu pošlu, jídlo upřesním na telefon.
ZZR 1400 L.E.
Estrella 250
CKC # 568

Uživatelský avatar
rudormi
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2215
Registrován: úte kvě 23, 2006 14:27:07

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od rudormi » stř čer 24, 2026 22:20:00

misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.

Ze by po obede ? :wink:
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...

Zephyr 550

Uživatelský avatar
Alarm
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 01, 2007 11:20:38

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od Alarm » čtv čer 25, 2026 10:10:58

Zdravím Kawarádi,

trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.

Nezapomeňte na dostatek benzínu :D . Na vyjížďce budeme stát na pumpě po cca. 60km.
Alarm
<b>dojet je můj cíl </b>

Uživatelský avatar
Alarm
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 210
Registrován: čtv úno 01, 2007 11:20:38

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od Alarm » čtv čer 25, 2026 10:30:42

TAK ZMĚNA

pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude :D
<b>dojet je můj cíl </b>

roman ZZR 1400
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 27, 2025 14:39:54
Bydliště: Nové Zámky

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od roman ZZR 1400 » čtv čer 25, 2026 16:36:47

.... :laughing3: :laughing3: :laughing3: hurá
ZZR 1400 2008

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5090
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Příspěvek od misak39 » pát čer 26, 2026 13:52:59

rudormi píše: stř čer 24, 2026 22:20:00
misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.

Ze by po obede ? :wink:
...ale do Jeseniku je to přes hodinu jízdy...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Odpovědět