Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*
*CKC 102*
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
relativně zadarmo... přímo v Pastvinách je u přechodu u autobusového nádraží radar který měří i zezadu
ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
- lukas.01
- Easy slider

- Příspěvky: 737
- Registrován: ned kvě 14, 2006 19:04:21
- Bydliště: Jičín
- Kontaktovat uživatele:
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Přijedu PA-SO. Zálohu pošlu, jídlo upřesním na telefon.
ZZR 1400 L.E.
Estrella 250
CKC # 568
Estrella 250
CKC # 568
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.
Ze by po obede ?
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...
Zephyr 550
To mě poslední dobou nějak vystihuje...
Zephyr 550
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Zdravím Kawarádi,
trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.
Nezapomeňte na dostatek benzínu
. Na vyjížďce budeme stát na pumpě po cca. 60km.
Alarm
trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.
Nezapomeňte na dostatek benzínu
Alarm
<b>dojet je můj cíl </b>
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
TAK ZMĚNA
pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude
pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude
<b>dojet je můj cíl </b>
-
roman ZZR 1400
- Příspěvky: 5
- Registrován: ned črc 27, 2025 14:39:54
- Bydliště: Nové Zámky
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
...ale do Jeseniku je to přes hodinu jízdy...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*
*CKC 102*

