Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*
*CKC 102*
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
relativně zadarmo... přímo v Pastvinách je u přechodu u autobusového nádraží radar který měří i zezadu
ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
- lukas.01
- Easy slider

- Příspěvky: 737
- Registrován: ned kvě 14, 2006 19:04:21
- Bydliště: Jičín
- Kontaktovat uživatele:
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Přijedu PA-SO. Zálohu pošlu, jídlo upřesním na telefon.
ZZR 1400 L.E.
Estrella 250
CKC # 568
Estrella 250
CKC # 568
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.
Ze by po obede ?
Chceš bejt všude a nejseš nikde.
To mě poslední dobou nějak vystihuje...
Zephyr 550
To mě poslední dobou nějak vystihuje...
Zephyr 550
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Zdravím Kawarádi,
trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.
Nezapomeňte na dostatek benzínu
. Na vyjížďce budeme stát na pumpě po cca. 60km.
Alarm
trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.
Nezapomeňte na dostatek benzínu
Alarm
<b>dojet je můj cíl </b>
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
TAK ZMĚNA
pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude
pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude
<b>dojet je můj cíl </b>
-
roman ZZR 1400
- Příspěvky: 5
- Registrován: ned črc 27, 2025 14:39:54
- Bydliště: Nové Zámky
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
...ale do Jeseniku je to přes hodinu jízdy...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*
*CKC 102*
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Diky Davidovi za sqělou organizaci, a vám všem za úžasný víkend. Bylo to sqěle, úžasné, nádherné.
KING ZRX 1200 "03"
148 CKC
148 CKC
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
-- tak já už jsem vpohodě , v po řádku, celej atd. taky doma (koně už jsem taky opatřil) vcelku souhlasím s Kingem - Alarm super ...
akorát ta cesta z Jeseníka byla trochu na endůro ..
jinak ale super,super ...

akorát ta cesta z Jeseníka byla trochu na endůro ..
ZX9R ninja - macíček
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Taky doma. Díky Davide, bylo to super. Rad jsem vád viděl.
ZH2 SE 2022
ZZR 1400 - 2006
ZZR 1400 Performance
ZZR 1100
CKC 1603
ZZR 1400 - 2006
ZZR 1400 Performance
ZZR 1100
CKC 1603
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7959
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Díky Davide za organizaci. Díky všem co dorazili, myslím, že to stálo za to. Těším se na příští rok, doufám, že vobjednáš trochu horší počasí 
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

