ZRX III.

Modely, testy, zkušenosti
Zamčeno
Uživatelský avatar
Peťa3
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 20, 2007 14:25:21
Bydliště: UnO a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peťa3 » pát čer 05, 2009 17:29:19

Hery píše: Aha, tak díky moc za odpověď. Moc mě to nepotěšilo, ale co už nadělám. Neměli by jste někdo fotku jak to vypadá pod tím sedlem? Já žádnou nemám, protože mě to fakt nenapadlo...
nevim jetli je to ještě aktuální a jestli ti pomůžu, ale dlouho jsem nic nenapsal...
Obrázek
zrx1200s 2001

Uživatelský avatar
Hery
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 125
Registrován: stř bře 19, 2008 18:42:25
Bydliště: Okr. Břeclav

Příspěvek od Hery » pát čer 05, 2009 18:17:33

Peťa3 píše:
Hery píše: Aha, tak díky moc za odpověď. Moc mě to nepotěšilo, ale co už nadělám. Neměli by jste někdo fotku jak to vypadá pod tím sedlem? Já žádnou nemám, protože mě to fakt nenapadlo...
nevim jetli je to ještě aktuální a jestli ti pomůžu, ale dlouho jsem nic nenapsal...
Obrázek
Paráda, díky moc. Už je dole. Musel jsem ho prostě servat. Poněvadž baterka i nářadí bylo pod sedlem. Dlouho jsem to zkoumal co a jak. Sedlo vydrželo, nezlomilo se. Tahal jsem pomalu, tak abych nic moc nezničil, ale stejně jsem ohl ten zámek sedla a tu věc na sedle. Zámek jsem objednal nový u Honzise a to železo z pod sedla ještě sháním. No, nedopadlo to zas tak hrozně, sedlo vydrželo a to je hlavní...
ZRX 1200 S, 03

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » pát čer 05, 2009 21:07:50

ZRX 1984 píše:Chlapi, když jste měnili spojku, podařilo se vám zachovat těsnění pod spojkovým víkem? Já jestli ho mám objednat hned a nebo to zkusit opatrně sundati, u elitu cena 1850 za 9 lamel, ještě k tomu mají pružiny, každá za 300, pružiny zkusím jak budou vypadat, ale na 30 tisících by mohli ještě jednu spojku vydržet co myslíte. Je mi jasný, že půlka tady napíše udělej to komplet celé atd, ale tlačej mě maličko kačky :-( Svíčky a fitr budu brát od Havrdy a vidle nechám borcoj udělat, stejně tak vetily a to by mělo být všechno pro letošní sezónu, příští zezónu bych to viděl na rozvody, řetězovku a pneu, to bude zase darda :-)
Těsnění jsem nepoškodil,avšak stejně netěsnilo (tedy malinko propouštělo,ne u spojky,,ale na druhé straně,tam,kde je olej,když je moto na bočním stojánku)
Dal jsem silicon na převodovky,teplotně odolnej- pokud se použije s rozumem,aby nelezl do motoru ,tak není problém...
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
zdenek
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 450
Registrován: stř led 31, 2007 02:31:31
Bydliště: Olomóc

Příspěvek od zdenek » ned čer 07, 2009 10:15:50

milda píše:
ZRX 1984 píše:Chlapi, když jste měnili spojku, podařilo se vám zachovat těsnění pod spojkovým víkem? Já jestli ho mám objednat hned a nebo to zkusit opatrně sundati, u elitu cena 1850 za 9 lamel, ještě k tomu mají pružiny, každá za 300, pružiny zkusím jak budou vypadat, ale na 30 tisících by mohli ještě jednu spojku vydržet co myslíte. Je mi jasný, že půlka tady napíše udělej to komplet celé atd, ale tlačej mě maličko kačky :-( Svíčky a fitr budu brát od Havrdy a vidle nechám borcoj udělat, stejně tak vetily a to by mělo být všechno pro letošní sezónu, příští zezónu bych to viděl na rozvody, řetězovku a pneu, to bude zase darda :-)
Těsnění jsem nepoškodil,avšak stejně netěsnilo (tedy malinko propouštělo,ne u spojky,,ale na druhé straně,tam,kde je olej,když je moto na bočním stojánku)
Dal jsem silicon na převodovky,teplotně odolnej- pokud se použije s rozumem,aby nelezl do motoru ,tak není problém...

tak to mam stejnou zavadu Mildo...po te rupetice s prevodovkou sme tam nedali zadnej silikon, blahove sme se domnivali te to tesneni bude ok, ale nebylo, tak sme to v patek rozdelali. no vytahnout ten dekl byl solidni porod, zavazel mi kus svaru na ramu abych ho mohl vytahnout ven, nakonec sem musel povolit vsechny srouby co drzi motor :roll: kdyz uz to je dole rovnou vymenim vsechny tri gufera. to tesneni tam dame zpet, bo tam asi ma nejkou distancni funkci co ja vim.

pro zrx1984: k tej spojce, rozhodne bych doporucoval silnejsí pruziny, vyjdou na ty samy penize
http://www.alda-moto.cz/e-shop/zbo/csk3 ... uziny-ebc/
ja teda jestli se vubec letos rozhodnu tu spojku resit, nejdrive vymenim ty pruziny, pac lamely maji porad dosti masa a zacinaji prokluzovat az v hoodne vysokych otackach na ktery jezdím minimalne a zda se ze prave ty pruziny by mohli byt rozumným kompromisem :wink:
jinak ted sem si vsimnul ze uvadís ve svym prispevku ze kazda z pruzin stoji 3 kila, tak tomu tak není, cena je za sadu :wink:

jooooooo a pro svíčky si zajed do Tišnova
http://nahradni-dily-motorky.sbazar.cz/ ... 66398.html
manik si je nechava posilat z ciziny a za tu cenu ...no co dodat... je to skoro o stovku na kus levnejsí nez jinde :wink: a hned mas vzduchovej filtr gratis :wink: :wink:
rex je náš, dělá dobře mně i tobě
ZRX1200R
2006

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » ned čer 07, 2009 11:11:02

Zdeňku říkáš dekl... marně přemýšlím,který svár na rámu by mohl překážet?
Obrázek
Obrázek

Ale hlavně,že jste to dali do kupy!!
To těsnění tam být nemusí,někdo tu psal,že některý roky maj silicon už z výroby....

Jediný nebezpečí-aby ho tam nebylo moc a nedostaly se kusy do oleje....
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9172
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » ned čer 07, 2009 11:22:58

milda píše:Zdeňku říkáš dekl... marně přemýšlím,který svár na rámu by mohl překážet?
Obrázek
Obrázek

Ale hlavně,že jste to dali do kupy!!
To těsnění tam být nemusí,někdo tu psal,že některý roky maj silicon už z výroby....

Jediný nebezpečí-aby ho tam nebylo moc a nedostaly se kusy do oleje....
Udělám kompromis, když se podaří zachovat těsnění, tak ho lehce přejedu glaspapírem a namáznu tím teplu vzdorným silikonem. Pro svíčky nemám kdy zajet, takže Havrda to jistí, s těma pružinama, teda nevím no, nechce se mi to dělat dvakrát :-( Asi přiobjednám :-)
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » ned čer 07, 2009 11:28:25

Akorát Seky,že to těsnění musíš namazat z obou stran (nebo namazat přírubu na motoru,dát těsnění a pak namazat víko....)

Osobně jsem se na to vykašlal.Je to zbytečný!! Tenká vrstvička siliconu,nechat zavadnout a pak Ti taky vytvoří distanc a tolik nevylejzá.
Najeto cca.2000km a bez potíží.
Toš tak.
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
zdenek
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 450
Registrován: stř led 31, 2007 02:31:31
Bydliště: Olomóc

Příspěvek od zdenek » ned čer 07, 2009 19:11:40

[img][img]http://img222.imageshack.us/img222/4105/rexkus.th.jpg[/img][/img]


tak to je ten svar, mam tam navic kus jakyhosi hnusnyho soplu :lol:
mozna sem nepochopil o kterou stranu ti slo :wink: pod deklama spojky, kolecka a retazku je dalsi dekl...a pod nim to sra.lo :roll:
asi to dme taky na nejakej fajnovej silikon :wink:
rex je náš, dělá dobře mně i tobě
ZRX1200R
2006

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

rejč:

Příspěvek od 666S999 » ned čer 07, 2009 20:44:27

Dnes jsem "okostil" rejč od MBD, trocha vrtání, trocha flexky a je zabastlen i s padákem od Fehlinga. Nedalo mi to ho protáhnout...Když jsem vyrazil, svítila Zoncna, ale než jsem se začal točit zpět, tak nastala trocha průtrže. Rex byl zaprášen, tak byl umyt "po farmářsku".
[img]http://.imageshack.us/img3/5020/62954820.th.jpg[/img]

[img]http://.imageshack.us/img3/8320/70718851.th.jpg[/img]
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: rejč:

Příspěvek od KankX » ned čer 07, 2009 20:48:45

666S999 píše:Dnes jsem "okostil" rejč od MBD, trocha vrtání, trocha flexky a je zabastlen i s padákem od Fehlinga. Nedalo mi to ho protáhnout...Když jsem vyrazil, svítila Zoncna, ale než jsem se začal točit zpět, tak nastala trocha průtrže. Rex byl zaprášen, tak byl umyt "po farmářsku".
[img]http://.imageshack.us/img3/5020/62954820.th.jpg[/img]

[img]http://.imageshack.us/img3/8320/70718851.th.jpg[/img]
uz i ty??? ...budes obhospodarovat prilehla pole? :roll:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » ned čer 07, 2009 20:54:53

Dobře Josífku!!

Má docela zvláštní tvar,ale je děsně drobnej,takovým rejčem prd vyreješ!!

Polepy originální,kde já jsem ten nápis už viděl?? :?

Tady včéra chcalo celej den.Dneska se to odpoledne uklidnilo,Rex už bafal před garáží a my nasazovali helmy.... Přišlo to tak rychle,že jsem zajížděl zpět do garáže už za deště.

Tak jsem aspoň vyčistil a namazal řetěz....
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » ned čer 07, 2009 21:01:04

No zrovna teď fotky nejsou vidět, ale časem se na to rád podívám :) Honza prudí, ale pořídil si namísto REXe celoplastovou hračku :lol: :lol:
Ohledně počqsí - jednoznačně hnus.. Chtěl jsem na kolo - začalo lejt. Volal kámoš ať jedem na inlajny, začalo lejt.. to bych blil velebnosti :(
Edit: viděl jsem a moooc hezký :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4459
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » ned čer 07, 2009 21:36:12

Viděl jsem taky a musím pochválit...povedený, decentní přesně podle mého gusta! :thumbright:

:arrow: http://www.postimage.org/image.php?v=gxEL2A

:arrow: http://www.postimage.org/image.php?v=PqYKLr
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9172
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » ned čer 07, 2009 22:10:54

milda píše:Akorát Seky,že to těsnění musíš namazat z obou stran (nebo namazat přírubu na motoru,dát těsnění a pak namazat víko....)

Osobně jsem se na to vykašlal.Je to zbytečný!! Tenká vrstvička siliconu,nechat zavadnout a pak Ti taky vytvoří distanc a tolik nevylejzá.
Najeto cca.2000km a bez potíží.
Toš tak.
Však jo odmastím, možná jemným galspapírkem přejedu a máznu oboustraně a dám zpět. Mildo co myslíš Ty s těma pružinama na spojde, mám to zkusit tam nechat starý? Vyměněný josu hned to je pravda, nevím nevím, každopádne ještě vyměním spojkovou kapalinu. Snad ta spojka bude chodit maličko líp, trošku mě trápí, že když jezdím se spojkou, tak řadička jakoby neklapne, ale psíš se musí jako táhnout páka, nebo jak bych to popsal, jinak klouzání to jako vůbec, jen občas při víc plynu divnej zvuk při rozjedu se ozývá ze spojky......
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
MajaZRX
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 506
Registrován: čtv dub 10, 2008 23:23:33
Bydliště: Rousínov

Příspěvek od MajaZRX » ned čer 07, 2009 22:14:43

For Pavel Kissss!
Moc pěkně ti ten Rex jede Pavle,i s těmi úzkými řidítky.Díky za půjčení.Jo a mimochodem,příště neříkej že jezdíš pomalu,démone :P :P :P
Černá Mamba 1200
Z 500

Zamčeno