výzva Hunterovi

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » čtv pro 11, 2008 20:21:32

Nojo, ničí... ale když ji sebereš a lapnou Tě při tom, je to průser... Pokud je srna na dálnici, měla by to zaplatit správa dálnic, bo tam neměla příslušnou značku :wink: takže bych napsal slušnej dopis o náhradu škody, neboť v každým "zvířecím" úseku má bejt osazená značka,nééé? :D :D :D Jooo, kdybys Máro trefil na dálnici prase, byla by to jiná, bo tam je za prase každej druhej... :D :D
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
MICHALIS TSIOLAS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2138
Registrován: pon zář 25, 2006 07:34:48
Bydliště: Atheny

Příspěvek od MICHALIS TSIOLAS » pát pro 12, 2008 08:04:30

To my s mysakem trefujeme zasadne jen "kocky" :!: :lol: i bez znacek :lol: a bez odskodneni (majitele) :twisted:
všechno je jinak! VN1500 DRIFTER '02 o τρελός
CKC#305

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pát pro 12, 2008 11:28:42

MICHALIS TSIOLAS píše:To my s mysakem trefujeme zasadne jen "kocky" :!: :lol: i bez znacek :lol: a bez odskodneni (majitele) :twisted:
:twisted: :twisted: tzv.Slovinský doublemyšákový safari :twisted: :twisted:
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5866
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » pát pro 12, 2008 11:35:21

Marek je střelec, když mu to auto neodřu já, tak sejme srnku, ale dopadlo to ještě v pohodě, takhle na D1 sestřelit slona???
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Mesr » pát pro 12, 2008 12:19:58

KX80 píše:
Ladis píše:Kozy blbý, takové škody...a je to dřív, než řekneš Kawa! :evil:
Ty tzv. "plašičky" jsem měl taky. Je to v podstatě píšťalka, která náporem vzduchu pískala v hodně vysokým tónu a zvěř měla plašit. Bohužel aby to pískalo, nesměl člověk jet, jak posranej, což v místech, o kterých vím, že je tam zvěř, jezdím...pro jistotu, plašička neplašička. No a tak je efekt plašiček víte kde... :?

Zvěř plaší prej i nějáký tóny wooferu, tak nastěhuj rouru do auta, třeba to pomůže, když zvěř potkáme my, tak na nás akorád blbě čumí... :lol:. Ale fakt to chce jed pomalu a koukat kolem cesty...nikdy nevíš, co udělaj.
Souhlasím,jednou jsem tak na Moravě hrnul před sebou divočáka Trabantem-stejně utekl,prevít.
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
KX80
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 74
Registrován: čtv srp 14, 2008 12:19:11
Bydliště: J.Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KX80 » pát pro 12, 2008 14:13:50

Mesr píše:
KX80 píše:
Ladis píše:Kozy blbý, takové škody...a je to dřív, než řekneš Kawa! :evil:
Ty tzv. "plašičky" jsem měl taky. Je to v podstatě píšťalka, která náporem vzduchu pískala v hodně vysokým tónu a zvěř měla plašit. Bohužel aby to pískalo, nesměl člověk jet, jak posranej, což v místech, o kterých vím, že je tam zvěř, jezdím...pro jistotu, plašička neplašička. No a tak je efekt plašiček víte kde... :?

Zvěř plaší prej i nějáký tóny wooferu, tak nastěhuj rouru do auta, třeba to pomůže, když zvěř potkáme my, tak na nás akorád blbě čumí... :lol:. Ale fakt to chce jed pomalu a koukat kolem cesty...nikdy nevíš, co udělaj.
Souhlasím,jednou jsem tak na Moravě hrnul před sebou divočáka Trabantem-stejně utekl,prevít.

A Trabifuk byl na šrot, ne? :lol: :lol:
KX80 1998.......Welcome To Hell
Lepší je bejt mrtvej než druhej

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pát pro 12, 2008 14:36:45

Mesr píše:
KX80 píše:
Ladis píše:Kozy blbý, takové škody...a je to dřív, než řekneš Kawa! :evil:
Ty tzv. "plašičky" jsem měl taky. Je to v podstatě píšťalka, která náporem vzduchu pískala v hodně vysokým tónu a zvěř měla plašit. Bohužel aby to pískalo, nesměl člověk jet, jak posranej, což v místech, o kterých vím, že je tam zvěř, jezdím...pro jistotu, plašička neplašička. No a tak je efekt plašiček víte kde... :?

Zvěř plaší prej i nějáký tóny wooferu, tak nastěhuj rouru do auta, třeba to pomůže, když zvěř potkáme my, tak na nás akorád blbě čumí... :lol:. Ale fakt to chce jed pomalu a koukat kolem cesty...nikdy nevíš, co udělaj.
Souhlasím,jednou jsem tak na Moravě hrnul před sebou divočáka Trabantem-stejně utekl,prevít.
:twisted: to jsi z jaguára přesedl na prase,nééé? :D :D :D :D
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KX80
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 74
Registrován: čtv srp 14, 2008 12:19:11
Bydliště: J.Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KX80 » pát pro 12, 2008 14:55:33

misak39 píše:
Mesr píše:
KX80 píše:
Zvěř plaší prej i nějáký tóny wooferu, tak nastěhuj rouru do auta, třeba to pomůže, když zvěř potkáme my, tak na nás akorád blbě čumí... :lol:. Ale fakt to chce jed pomalu a koukat kolem cesty...nikdy nevíš, co udělaj.
Souhlasím,jednou jsem tak na Moravě hrnul před sebou divočáka Trabantem-stejně utekl,prevít.
:twisted: to jsi z jaguára přesedl na prase,nééé? :D :D :D :D
Z jaguára:D:D:D, to asi ne, ale třeba sedělo prase na místě spolujezdce:D:D
KX80 1998.......Welcome To Hell
Lepší je bejt mrtvej než druhej

Uživatelský avatar
Mesr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1130
Registrován: pát srp 15, 2008 15:29:41
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Mesr » pát pro 12, 2008 16:56:21

KX80 píše:
misak39 píše:
Mesr píše: Souhlasím,jednou jsem tak na Moravě hrnul před sebou divočáka Trabantem-stejně utekl,prevít.
:twisted: to jsi z jaguára přesedl na prase,nééé? :D :D :D :D
Z jaguára:D:D:D, to asi ne, ale třeba sedělo prase na místě spolujezdce:D:D[/quote/
Právě,že nesedělo.Vyběhlo mi šikmo z prava z příkopy v lesním úseku před čumák Trabika,hned jsem na to dupnul,takže jsem ho jen srazil před sebe,ale stejně než se všechno zastavilo,tak jsem před sebou chvilku viděl kopyta,chvilku hřbet,čumák,ocas a až se to zastavilo,tak se postavilo na běhy a odběhlo tak do lesa.Klepal jsem se jak ratl,ale Trabik měl kupodivu jen ohnutý přední spojler na kola,sedl jsem před něj,vytáhl ho do předu a jel dál do Rajnochovic do lesáckých dílen.Alepamatuji si to živě dodnes-1993. :roll: :roll:
YAMAHA DRAGSTAR 650
-CKC 1208

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Majdinka » pát pro 12, 2008 19:52:19

MARTY píše:ale zase nejen jezdec ses dobrej ale jako myslivec taky...jakykoli svaz te prijme za sveho i bez zbrojaku...budes kosit autem...co vybehne z lesa :D :D
Marty bacha, naposledy vybíhalo z lesa něco zelenýho a strašně to nadávalo, myslím že na Buchlákách... :lol:
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
KX80
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 74
Registrován: čtv srp 14, 2008 12:19:11
Bydliště: J.Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KX80 » pát pro 12, 2008 20:19:37

Majdinka píše:
MARTY píše:ale zase nejen jezdec ses dobrej ale jako myslivec taky...jakykoli svaz te prijme za sveho i bez zbrojaku...budes kosit autem...co vybehne z lesa :D :D
Marty bacha, naposledy vybíhalo z lesa něco zelenýho a strašně to nadávalo, myslím že na Buchlákách... :lol:

No, na mě taky vyběhlo něco zelenýho, když sem jel kolem lesa na KXku...takový divný zvíře sem eště neviděl... :scratch:
KX80 1998.......Welcome To Hell
Lepší je bejt mrtvej než druhej

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » pát pro 12, 2008 21:17:47

Majdinka píše:
MARTY píše:ale zase nejen jezdec ses dobrej ale jako myslivec taky...jakykoli svaz te prijme za sveho i bez zbrojaku...budes kosit autem...co vybehne z lesa :D :D
Marty bacha, naposledy vybíhalo z lesa něco zelenýho a strašně to nadávalo, myslím že na Buchlákách... :lol:
:D
Jinak koukám, že Marek tu zvěř přímo přitahuje, tak opatrně :sad1:
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
JÍRÁK
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 63
Registrován: čtv srp 03, 2006 06:53:16
Bydliště: Třebechovice p.O., Hradecká, 539

Příspěvek od JÍRÁK » pát pro 12, 2008 23:30:52

Mesr píše:
KX80 píše:
misak39 píše: :twisted: to jsi z jaguára přesedl na prase,nééé? :D :D :D :D
Z jaguára:D:D:D, to asi ne, ale třeba sedělo prase na místě spolujezdce:D:D[/quote/
Právě,že nesedělo.Vyběhlo mi šikmo z prava z příkopy v lesním úseku před čumák Trabika,hned jsem na to dupnul,takže jsem ho jen srazil před sebe,ale stejně než se všechno zastavilo,tak jsem před sebou chvilku viděl kopyta,chvilku hřbet,čumák,ocas a až se to zastavilo,tak se postavilo na běhy a odběhlo tak do lesa.Klepal jsem se jak ratl,ale Trabik měl kupodivu jen ohnutý přední spojler na kola,sedl jsem před něj,vytáhl ho do předu a jel dál do Rajnochovic do lesáckých dílen.Alepamatuji si to živě dodnes-1993. :roll: :roll:
Mesr, člověče to jsi měl docela kliku :roll: . Já narefil při jízdě plechovkou :( asi tak v r.:2002 na neposednou kančí rodinku někde v lesích z Černé Hory do Závisti na silnici 43 :( :( :( . Bylo mizerný uplakaný počaso, tak se táhla kolona ne víc jak nějakých 50. :x Po projetí zatáčky a to v koloně vyběhla zprava asi 5ti členná kančí rodinka. Samo jsem šel hned na brzdy, hlídal si přitom kufr, abych neměl nájemníka :) ale stejně sem toho posledního vzal :evil: Průser byl však ten, že popelnice byla služební Š - Praktik :cry: :cry: :cry: Měsíc po té jsem ukončil pracovní poměr :wink:
ER-6F ´08/ Black Diablo
Zelená je Boží, ale černá je jen její tmavší odstín!
<<CKC379>>

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4459
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » sob pro 13, 2008 09:34:15

JÍRÁK píše:Já narefil při jízdě plechovkou :( asi tak v r.:2002 na neposednou kančí rodinku někde v lesích z Černé Hory do Závisti na silnici 43 :( :( :( . Bylo mizerný uplakaný počaso, tak se táhla kolona ne víc jak nějakých 50. :x Po projetí zatáčky a to v koloně vyběhla zprava asi 5ti členná kančí rodinka.
Tím úsekem jezdím denně do práce...nepříjemný místo! :roll: Aspoň, že je tam teď novej koberec, do Brna už dneska jedu furt po nové! ;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
marek
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2047
Registrován: úte čer 27, 2006 14:38:27
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek » sob pro 13, 2008 16:04:23

Bažanty a zajíce nepočítám, jinak toto byla 3. srnka, prase naštěstí bylo jenom jedno. Ale to stálo za to. Přímý náraz asi ve 140km/hod a 3 roky stará krasavice peugeot 406 HDI šla do šrotu, celý předek v hajzlu, hnutá kastle, vypálené přední airbagy rozbité přední sklo, promáčklá střecha . . .
ZRX1200(05) evo S->N->R
ZX6R(07) for circuit only
ZX6R(03) fufík bullet
KZ750(76) cafe
CKC#367

Odpovědět