Co se nevešlo jinam, manuály, foto a tak...
-
plisken
- Babyrider

- Příspěvky: 58
- Registrován: úte lis 13, 2007 17:18:22
- Bydliště: Brno
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od plisken » úte úno 26, 2008 19:18:53
Zdravim mel bych dotaz,montovali jste nekdo ten zadni blatnik od ermaxu na Zeda.Muj dotaz se konkretne tyka uchyceni.na leve strane je to misto krytu na retez ale jak je to na pravo a ve predu.podle toho co mi doslo sem to vepredu chytil za takovy ocko a k motce na kyvku u centralniho tlumice.napravo je ale z vyroby drzak hadice k zadni brzde a ejhle,podle me je to chyceny krizovym sroubkem ale ten ani po dvou hodinach nesel povolit.vyresil sem to tak ze sem ty draty co drzely hadici proste urval ale ten plech co to na nem drzelo je i se sroubkem porad na kyvce.kryje to vlastne ten blatnik.Nemate nekdo radu jestli sem postupoval dobre a hlavne jak se onoho sroubku zbavit.jde o novou motku.Diky
skype: bertminator
-
KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od KankX » úte úno 26, 2008 20:00:04
s montazi ti bohuzel neporadim

ale chtel bych se zeptat, kupoval jsi lakovanej? Me by totiz zajimalo jak vypada ten v zakladu nelakovanej a nikdo to nevi "jiste"

----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
plisken
- Babyrider

- Příspěvky: 58
- Registrován: úte lis 13, 2007 17:18:22
- Bydliště: Brno
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od plisken » úte úno 26, 2008 20:03:36
KankX píše:s montazi ti bohuzel neporadim

ale chtel bych se zeptat, kupoval jsi lakovanej? Me by totiz zajimalo jak vypada ten v zakladu nelakovanej a nikdo to nevi "jiste"

Kupoval sem lakovanej.trefi se presne do barvy.ptal sem se na to a bylo mi receno ze nelakovana povrchova uprava je nepouzitelna.pry se to musi nejak povrchove upravit.Rekl to ten borec z Ermaxu.
skype: bertminator
-
KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od KankX » úte úno 26, 2008 21:31:36
aha

tak dik... chtel jsem ho cernej matovej a zaroven usetrit

----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
plisken
- Babyrider

- Příspěvky: 58
- Registrován: úte lis 13, 2007 17:18:22
- Bydliště: Brno
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od plisken » úte úno 26, 2008 21:32:53
To nema nikdo zkusenost se zadnim blatnikem a s tim jak tam drzi.Prosim.
skype: bertminator
-
KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od KankX » úte úno 26, 2008 21:37:14
plisken píše:To nema nikdo zkusenost se zadnim blatnikem a s tim jak tam drzi.Prosim.
vydrz na "Z." ten ho tam ma, treba poradi nebo se alespon koukne... jinak blatnicek se resil tady, ale montaz asi ne
http://kawa.flexible.cz/viewtopic.php?t=3303
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
Z.
- Ghostrider

- Příspěvky: 3443
- Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
- Bydliště: Nový Jičín
Příspěvek
od Z. » stř úno 27, 2008 08:50:43
Už to řešíme .-)
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
-
Honza-Zed
- Ghostrider

- Příspěvky: 4418
- Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
- Bydliště: Pražák
Příspěvek
od Honza-Zed » stř úno 27, 2008 10:08:21
KankX píše:aha

tak dik... chtel jsem ho cernej matovej a zaroven usetrit

Kupoval sem bóbika minuly rok na Zetko v zakladnim matnym provedeni...
Kamarad to nastrikal na cernou perlet a bez problemu...
P.S.: se mi zda ze frajer z Ermaxu ma na lakovamnejch vetsi vejvar...
Muzu prilozit ilustracni foto, ze nebylo nic poznat...
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
pampeliška
Ať tě vozí, kdo tě šuká!
-
MARTY
- Ghostrider

- Příspěvky: 5936
- Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15
Příspěvek
od MARTY » stř úno 27, 2008 10:16:21
ono je jich povicero typu asi...ja uz mel dva a jeden byl zeleny zaklad...uplna zabi barva,ale zase lepsi provedeni...ten co mam ted prisel v cernem lesku a aby byla zelena metla krasna muselo se fest napoustet...ted je ale barva super...jen se sviti...a uchyceni ??? jako prdel na hrnec...uplne presne

ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!
-
plisken
- Babyrider

- Příspěvky: 58
- Registrován: úte lis 13, 2007 17:18:22
- Bydliště: Brno
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od plisken » stř úno 27, 2008 14:40:27
Namontovano,hlavne diky Z.

za rady moc to pomohlo.
skype: bertminator
-
Z.
- Ghostrider

- Příspěvky: 3443
- Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
- Bydliště: Nový Jičín
Příspěvek
od Z. » stř úno 27, 2008 14:57:37
plisken píše:Namontovano,hlavne diky Z.

za rady moc to pomohlo.
Není zač. Ať ti to jezdí.

15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
-
MARTY
- Ghostrider

- Příspěvky: 5936
- Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15
Příspěvek
od MARTY » stř úno 27, 2008 14:59:29
plisken píše:Namontovano,hlavne diky Z.

za rady moc to pomohlo.
tak ho nafot at ti to muzem pochvalit

ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!
-
plisken
- Babyrider

- Příspěvky: 58
- Registrován: úte lis 13, 2007 17:18:22
- Bydliště: Brno
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od plisken » stř úno 27, 2008 15:04:14
Tady drobne foto,

skype: bertminator
-
MARTY
- Ghostrider

- Příspěvky: 5936
- Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15
Příspěvek
od MARTY » stř úno 27, 2008 15:28:36
no tak to nema chybu...krasne to vypada...ta oranzova ma taky neco do sebe....hezke...

ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!
-
DoktorZRX
- Ghostrider

- Příspěvky: 6969
- Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
- Bydliště: Žďár nad Sázavou
Příspěvek
od DoktorZRX » stř úno 27, 2008 16:36:26
Pěkný a taky chválím za pořádek na pracovišti

Buell xb12r
CKC#160