Stránka 4 z 4
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: stř čer 24, 2026 09:19:31
od misak39
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: stř čer 24, 2026 10:07:55
od Tilda
misak39 píše: ↑stř čer 24, 2026 09:19:31
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo
relativně zadarmo... přímo v Pastvinách je u přechodu u autobusového nádraží radar který měří i zezadu

750kč za 56km/h na 50km/h...

v dubnu jsem tam jel, minulý týden mi přišel pozdrav
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: stř čer 24, 2026 10:18:34
od lukas.01
Přijedu PA-SO. Zálohu pošlu, jídlo upřesním na telefon.
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: stř čer 24, 2026 22:20:00
od rudormi
misak39 píše: ↑stř čer 24, 2026 09:19:31
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.
Ze by po obede ?

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: čtv čer 25, 2026 10:10:58
od Alarm
Zdravím Kawarádi,
trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.
Nezapomeňte na dostatek benzínu

. Na vyjížďce budeme stát na pumpě po cca. 60km.
Alarm
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: čtv čer 25, 2026 10:30:42
od Alarm
TAK ZMĚNA
pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: čtv čer 25, 2026 16:36:47
od roman ZZR 1400
Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)
Napsal: pát čer 26, 2026 13:52:59
od misak39
rudormi píše: ↑stř čer 24, 2026 22:20:00
misak39 píše: ↑stř čer 24, 2026 09:19:31
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.
Ze by po obede ?
...ale do Jeseniku je to přes hodinu jízdy...