Stránka 4 z 4

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: stř čer 24, 2026 09:19:31
od misak39
Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: stř čer 24, 2026 10:07:55
od Tilda
misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
relativně zadarmo... přímo v Pastvinách je u přechodu u autobusového nádraží radar který měří i zezadu :lol: 750kč za 56km/h na 50km/h... :roll: v dubnu jsem tam jel, minulý týden mi přišel pozdrav

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: stř čer 24, 2026 10:18:34
od lukas.01
Přijedu PA-SO. Zálohu pošlu, jídlo upřesním na telefon.

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: stř čer 24, 2026 22:20:00
od rudormi
misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.

Ze by po obede ? :wink:

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: čtv čer 25, 2026 10:10:58
od Alarm
Zdravím Kawarádi,

trochu se mi komplikuje zítřejší příjezd. Když to půjde hodně dobře, tak tam budu kolem 16-16.30h. Ubytování je zajištěné a kluci s Penzionu mají instrukce.
Nedokážu tam dnes dostat pivo, takže to přijede zítra se mnou.
Sorry.

Nezapomeňte na dostatek benzínu :D . Na vyjížďce budeme stát na pumpě po cca. 60km.
Alarm

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: čtv čer 25, 2026 10:30:42
od Alarm
TAK ZMĚNA

pivo tam bude o rána. Takže kdo přijede dřív, tak na suchu nebude :D

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: čtv čer 25, 2026 16:36:47
od roman ZZR 1400
.... :laughing3: :laughing3: :laughing3: hurá

Re: Worlické hory 8. (26.06 - 28.06.2026)

Napsal: pát čer 26, 2026 13:52:59
od misak39
rudormi píše: stř čer 24, 2026 22:20:00
misak39 píše: stř čer 24, 2026 09:19:31 Zatopenej lom tu v okolí žádnej není, pokud teda vím, ale je to kousek na Pastviny, kde se dá koupat bezpečně a zadarmo 😁
Z Jeseniku je to 20 min. do lomu Rampa a Transgranit.

Ze by po obede ? :wink:
...ale do Jeseniku je to přes hodinu jízdy...