Moto Miro Český Těšín
- Daniel Zimulák
- Easy rider

- Příspěvky: 208
- Registrován: úte úno 26, 2008 12:15:51
- Bydliště: Bohumín
Moto Miro Český Těšín
Jsem tam pravidelným zákazníkem a můžu jenom chválit.
Ceny, obsluha na jedničku a snaha vyhovět zákazníkovi. Některé vyhlášené prodejny v Ostravě by se měly učit!!! Hlavně co se týče ochoty.
- Daniel Zimulák
- Easy rider

- Příspěvky: 208
- Registrován: úte úno 26, 2008 12:15:51
- Bydliště: Bohumín
Ale já tam jednou nakoupil. Obsluhoval mě chlap, choval se slušně a na ten velký kufr Givi mi dal slušnou slevu. Tak nevím.rudormi píše:no já jen, jestli tam náhodou nenakupuju ...Z. píše:no ty, ve kterých nenakupujeme, ne?rudormi píše:které jsou ty vyhlášené?
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
A ... to já mám jinou zkušenost. Jeden, dva, možná 3 nákupy a vždy spokojený. Je fakt, že jsem vždycky nakupoval u "chlapů".Daniel Zimulák píše:je to na ulici Mlýnské, nebudu dělat reklamu, namyšlená prodavačka, kdterá sežrala moudrost světa, díky, nechci. Rád si nechám poradit, ale ne takovým způsobem, že si tam připadám jak debil, který seděl maximálně v dětství na trojkolce.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
