New mazliiiiiiiik
- karelkavka
- Easy rider

- Příspěvky: 354
- Registrován: čtv led 11, 2007 10:03:52
- Bydliště: Praha
- 666S999
- Ghostrider

- Příspěvky: 6798
- Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
- Bydliště: prostřední Morava
- Kontaktovat uživatele:
dobrý, Honzo!
Zvuk jak dvouválec, vzadu alespoň 250ka guma, akcelerace ohromná, brzdy bestiální = to se bude Elvisovi líbit!
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______
_________________
_____CKC#21______
- 666S999
- Ghostrider

- Příspěvky: 6798
- Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
- Bydliště: prostřední Morava
- Kontaktovat uživatele:
NINJA, woe!
To je ZZR 2000, ne, woe! A limetka!
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______
_________________
_____CKC#21______


