-
Jalma
- Příspěvky: 12
- Registrován: pát črc 20, 2007 09:07:27
Příspěvek
od Jalma » pon črc 23, 2007 22:07:04
Zdravim kawaci.potreboval bych poradit .koupil sem si kawu ER5 a nevim jestli je zavrena nebo otevrena jak to poznam??poznam to treba na votackach??
-
Tilda
- Ghostrider

- Příspěvky: 5532
- Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tilda » pon črc 23, 2007 22:24:13
otevrena pojede jako svina

podle kamose co ji jezdil bych tipnul ze pojede cca 200. zavrena pojede mnohem min. a kdyz to vezmes na brzdu tak ti to reknou presne

a melo by to byt napsany i v technicaku
ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
-
fanuš
- Ghostrider

- Příspěvky: 1060
- Registrován: úte dub 10, 2007 08:24:45
- Bydliště: bezdomovec
Příspěvek
od fanuš » pon črc 23, 2007 22:27:13
er5 nepojede 200.podle mě max 180..........
EAGLE FLY FREE ZRX 1100R
-
Jalma
- Příspěvky: 12
- Registrován: pát črc 20, 2007 09:07:27
Příspěvek
od Jalma » pon črc 23, 2007 22:43:17
a kolik by mela asi tak tocit??kdyz je voterena?
-
Tilda
- Ghostrider

- Příspěvky: 5532
- Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tilda » pon črc 23, 2007 22:53:10
fanuš píše:er5 nepojede 200.podle mě max 180..........
sem to trochu zaokrouhlil

. ale kdo by pri tyhle rychlosti na nahaci sledoval budiky

ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
-
Jalma
- Příspěvky: 12
- Registrován: pát črc 20, 2007 09:07:27
Příspěvek
od Jalma » pon črc 23, 2007 22:58:53
sem slysel ze kdyz das pleci stitek tak to 200 da ale bez nej 180
-
KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od KankX » pon črc 23, 2007 23:03:06
pokud z ni vyzdimes 180 a nebude to volnym padem, pak bude urcite otevrena....
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
Jalma
- Příspěvky: 12
- Registrován: pát črc 20, 2007 09:07:27
Příspěvek
od Jalma » pon črc 23, 2007 23:15:32
jj.Tak diky kluciii

-
marek
- Ghostrider

- Příspěvky: 2047
- Registrován: úte čer 27, 2006 14:38:27
- Bydliště: Brno
Příspěvek
od marek » úte črc 24, 2007 10:19:01
Jalma píše:a kolik by mela asi tak tocit??kdyz je voterena?
Podle otáček to nepoznáš, na nižší kvalty to točí stejně v obou verzích, na vyšší kvalty už se tomu dál nechce protože chybí výkon. Pokud se dobře pamatuju tak se mnou nahatá otevřená verze ER 5 jezdila nějakých 180-190 podle větru, a to mám cca 90 kilo. zavřená verze pojede asi o něco míň, na té maximálce by se to mohlo poznat. (i když těžko říct, ono 25 nebo 37 kilowat není zase až tak propastný rozdíl a věřím že dobrá zavřená může jet stejně jak vychrochtaná otevřená)
ZRX1200(05) evo S->N->R
ZX6R(07) for circuit only
ZX6R(03) fufík bullet
KZ750(76) cafe
CKC#367
-
Anti
- Easy slider

- Příspěvky: 503
- Registrován: úte kvě 23, 2006 15:14:07
- Bydliště: Znojemsko
Příspěvek
od Anti » úte črc 24, 2007 18:36:09
A opravdu je potřeba,aby to jezdilo 180?Tech 150 je málo?
Jeden stačí....na všechno....
-
KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od KankX » úte črc 24, 2007 18:51:53
Anti píše:A opravdu je potřeba,aby to jezdilo 180?Tech 150 je málo?
150 neni malo, ale ono to po otevreni na plny vykon celkove ozije, lepsi akcelerace pri predjizdeni apod. Dokonce to u nekterych modelu pri rozumne jizde i mene zere... proste obcas se nejaky ten konik navic muze hodit
Zkus se svezt na zavrene a pak otevrene verzi a posoudis sam jestli to stoji za to...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
JAROSLAVA CHADIMOVÁ
- Babyrider

- Příspěvky: 82
- Registrován: sob bře 17, 2007 19:38:32
- Bydliště: TEPLICE
Příspěvek
od JAROSLAVA CHADIMOVÁ » úte črc 24, 2007 19:31:16
Anti píše:A opravdu je potřeba,aby to jezdilo 180?Tech 150 je málo?
Tech 180 stejně nejezdím,ale při předjíždění je to znát,že ty koníci tam byli schovaný.
KAWASAKI ER-5
-
Tilda
- Ghostrider

- Příspěvky: 5532
- Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tilda » úte črc 24, 2007 23:16:13
pokud ma zavrena maximalku 150 tak uz treba od 120-130 bude linejsi a bude hur akcelerovat a treba u toho predjizdeni pak urcite bude rozdil. otevrena pri 130 proste vyrazi dopredu a do 160 poleti porad stejne, pak ji teprv zacne dochazet dech

ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#