Ahoj, chtěl bych se zeptat na tuto helmu. Jestli s ní máte nějaké zkušenosti, co si o ní myslíte, popřípadě nějakou podobnou helmu ve stejné cenové hladině. Díky za odpověď
s touhle zkusenosti nemam, ale od Airohu jsem mel helmu 4 sezony a byl jsem docela spokojenej. prvni 3 sezony naprosto v pohode, pak se trochu zhorsila hlucnost. ted mam jednu sezonu lazer a premyslim o tom ze na pristi sezonu zas koupim airoh
nemám, ale nic dobrého jsem na ně neslyšel. Nabavím se o bezpečnosti, o které jde asi zjisti prd, ale dost lidí si stěžovalo na špatné dílenské zpracování a časté závady u spon, odlupování postrování atd. Nevím, ale kde už jsem to našel. je to dýl, když jsem vybíral belinu já.