G.
Zašlé, vybledlé, černé plasty
Existuje taková fixka. Na bývalé motorce jsem měl bílé nápisy, vypadalo to hodně dobře....)Elvis. píše:jo a kde se da splasit bila barvicka na zvyrazneni napisu na gumach?
Měl jsem bílou, modrou a žlutou...
Bohužel ti neporadím kde ji koupit, byla ***** z kolbenky....
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
pampeliška
Ať tě vozí, kdo tě šuká!
KX250X
Ať tě vozí, kdo tě šuká!
- NRG
- Ghostrider

- Příspěvky: 3077
- Registrován: pon led 30, 2006 11:53:04
- Bydliště: Chrudim
- Kontaktovat uživatele:
Elvis: tu tužku mají třeba v Bikerscrownu v Praze a v Chlumci: http://www.bikerscrown.cz/produkt1741.html
Karosa ZZ-R 1100
:::: CKC#016 ::::
:::: CKC#016 ::::
NRG
Dikes
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L
ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L
ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

