Zašlé, vybledlé, černé plasty
Zašlé, vybledlé, černé plasty
máte něco osvědčeného na plasty, které šednou? díky za rady a info 
Tak to bych nedělal...pokud myslíš klasickej cockpit spray,tak ten bych na venkovni plasty určitě nedával,moc to nevydrží... Na venkovni plasty jsou výrobky přímo dělaný,jako třeba..NRG píše:Jestli myslíš takový ty různý nelakovaný černý plastový výplně, tak bych zkusil bych třeba nějakej sprej na palubní desky aut... účinností budou asi všechny podobný.
http://www.autodily-market.cz/Ma-fra/Lu ... g2338.html
http://www.hobbycar.cz/engine.php?group ... x%5B0%5D=1
- 666S999
- Ghostrider

- Příspěvky: 6798
- Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
- Bydliště: prostřední Morava
- Kontaktovat uživatele:
Souhlas, taky tak, doktore, ještě občas stačí i WD spray, ale je rozdíl, jestli je to ABS, nebo PP, zadní blatník na rexovi je pp, takže neutrální povrch, stačí trocha čehokoli černého a nebo řídce mastného( i silikon spray) ale musíš to obnovovat, jak je to suché, může šednout. ABS, lze dohnat i Krémem na boty(DoktorZRX píše:Já toho taky hodně vyzkoušel a na rexovi taky stříkám zástěrku,jsem taky puntičkářJá jsem spokojenej s Coyote-oživovač pneu a vnějších plastů.Stojí asi 100,- voda to nesmeje a dlouho to vydrží jak nový
![]()
[img]http://upload4.postimage.org/1824821/coyote5.jpg
[/img]
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______
_________________
_____CKC#21______


