To byla vyvedena akce!
Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7958
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Svojanov není moc u Brna a daleko od Velehradu
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
tak a je to
tady:
https://happydovolena.cz/kontakt/ je to hodinu a 40 minut od Velehradu a parádní místo
tady:
https://happydovolena.cz/kontakt/ je to hodinu a 40 minut od Velehradu a parádní místo
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
tak zase nic, mají plno, leda jen sobota/neděle a to nechceme
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Co sklípek v Mistříně?
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
poptal jsem tady: www.relaxx.cz je to kousek od Kyjova a večer dá paní vědět jestli mají volný termín.
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Vypadá to hezky. Dobře Ty.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
https://www.relaxx.cz/
Dneska jsme jeli na kole kolem a vypadá to podobný styl jako Mlýnky. Není to bliž na západ, ale majitel vypadal že by s ním byla řeč. V případě zájmu bych tam zajel, domluvil termín, možnosti a podmínky.
Dneska jsme jeli na kole kolem a vypadá to podobný styl jako Mlýnky. Není to bliž na západ, ale majitel vypadal že by s ním byla řeč. V případě zájmu bych tam zajel, domluvil termín, možnosti a podmínky.
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Ahoj Aleši, paní z Relaxx se měla o víkendu ozvat, jestli tam mají místo, jelikož tam někdo jiný měl nezávaznou rezervaci (nezaplacená záloha), neozvala se, tak jí odpoledne zavolám.Aleš píše: ↑ned čer 21, 2026 21:01:40 https://www.relaxx.cz/
Dneska jsme jeli na kole kolem a vypadá to podobný styl jako Mlýnky. Není to bliž na západ, ale majitel vypadal že by s ním byla řeč. V případě zájmu bych tam zajel, domluvil termín, možnosti a podmínky.
A pokud na to máš čas a energii, tak bych to dál už nechal na tobě. Děkuji
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Tak paní právě volala a budou volné dvě chatky (má to ne webu pronájem chatek) a pokoje po čtyřech bez sociálky, koupelna a hajzl na chodbě a jetě budou volné dva dvoulůžkáče a ty mají alespoň umyvadlo
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7958
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
To je teda jaká celková kapacita Kubo? Asi by se to ve vší skromnosti dalo, ne?
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
celkem i s chatkama je volných cca 60 lůžek
kontakt na paní šéfovou 777 606 978
kontakt na paní šéfovou 777 606 978
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Tak 60 nás nebude, zamluvíš to nebo?
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
- KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
- Kontaktovat uživatele:
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
věřím že to bude dobré...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
