Hlavne po zelený! Prostě vyjížďky apod.
-
SumavaCZ
- Ghostrider

- Příspěvky: 1908
- Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
- Bydliště: Klatovy
Příspěvek
od SumavaCZ » pon črc 12, 2010 12:38:30
Elvis. píše:tildo: kdyz me pomuzes opravit motorku

tak treba ted o vikendu zas po dlouhy dobe vyjedu

Tak to furt nezahazuj.

ZX-10R KRT Replica
CKC#1202
"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."
-
Tilda
- Ghostrider

- Příspěvky: 5532
- Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tilda » pon črc 12, 2010 13:08:44
Elvis. píše:tildo: kdyz me pomuzes opravit motorku

tak treba ted o vikendu zas po dlouhy dobe vyjedu

jsi si jisty ze sis vybral toho praveho pomocnika?

navic o vikendu nebudu v praze takze je mi to lito, ale nebudu mit cas opravovat motorku

fakt ani nemuzu rict jak moc me to mrzi

ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
-
Elvis.
- Ghostrider

- Příspěvky: 4844
- Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Elvis. » pon črc 12, 2010 22:32:46
je mi to jasny... budes ve whirpoolce s nějakou kočkou, popíjet šampáňo a jíst jahody se šlehačkou.... úplně vidim jak ti to, že mě s tim nemůžeš pomoct trhá žíly

ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L
ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)
-
Tilda
- Ghostrider

- Příspěvky: 5532
- Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tilda » úte črc 13, 2010 00:38:59
Elvis. píše:je mi to jasny... budes ve whirpoolce s nějakou kočkou, popíjet šampáňo a jíst jahody se šlehačkou.... úplně vidim jak ti to, že mě s tim nemůžeš pomoct trhá žíly

jako napad je to supr, ale kocka odjizdi na dovolenou, takze ja se jedu podivat domu

ale zkusim ji presne tohle navrhnout a treba zmeni plany

ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
-
Honza-Zed
- Ghostrider

- Příspěvky: 4418
- Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
- Bydliště: Pražák
Příspěvek
od Honza-Zed » úte črc 13, 2010 17:32:05
Zitra odvazim Rexika k doktorovi....KONECNE

ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
pampeliška
Ať tě vozí, kdo tě šuká!
-
Elvis.
- Ghostrider

- Příspěvky: 4844
- Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Elvis. » úte črc 13, 2010 20:19:07
tak sup sup... at se muzem projet... ale na dubou nejedu dubaku

ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L
ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)
-
Cowboycolo
- Easy rider

- Příspěvky: 314
- Registrován: stř led 02, 2008 23:31:25
- Bydliště: Evaň (Ustecky kraj)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Cowboycolo » stř črc 14, 2010 09:38:35
no dejte vedet hosi, az bude na cem a s kym nekam vyjet
ZX9R (01) - historie
CKC numero 779
-
muWme
- Easy slider

- Příspěvky: 582
- Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
- Bydliště: Praha (Lanškroun)
Příspěvek
od muWme » stř črc 14, 2010 17:25:19
Cowboycolo píše:no dejte vedet hosi, az bude na cem a s kym nekam vyjet
ja bych vyrazil nekam v nedelu... nema bejt takovej parak a snad pod mrakem...
PS: ty uz sis namontoval blatnicek?
4all: co takhle okruh?
http://www.naokruh.cz/
v nedeli maj na motordomu v Sosnove volne jizdy s firmou Moto travel (
http://www.mototravel.cz/ )
za 750,- 3x20 min
CKC#1306
Gilera KZ 125 > Ninja ZX-9R 01 (2002) > Versys Green 09 (2011) > NIC
-
Honza-Zed
- Ghostrider

- Příspěvky: 4418
- Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
- Bydliště: Pražák
Příspěvek
od Honza-Zed » čtv črc 15, 2010 17:21:32
Elvis. píše:tak sup sup... at se muzem projet... ale na dubou nejedu dubaku

Uvidime jak dlouho bude Rexik dlouho v servisu.
Vypada ze bude v tahu kolecko ctyrky, nebo jeste neco horsiho. Obavam se nejhorsiho...

ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
pampeliška
Ať tě vozí, kdo tě šuká!
-
Elvis.
- Ghostrider

- Příspěvky: 4844
- Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Elvis. » pát črc 16, 2010 21:08:30
Co zas vymyslis? jaky nejhorsiho? vsechno jde opravit. Tak hura do toho

ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L
ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)
-
milda
- Ghostrider

- Příspěvky: 3683
- Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
- Bydliště: Plzeň
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od milda » pát črc 16, 2010 22:37:04
Honza-Zed píše:Elvis. píše:tak sup sup... at se muzem projet... ale na dubou nejedu dubaku

Uvidime jak dlouho bude Rexik dlouho v servisu.
Vypada ze bude v tahu kolecko ctyrky, nebo jeste neco horsiho. Obavam se nejhorsiho...

A jak se tato závada Honzo projevila?Nešlo řadit?
To jsi koupil pěnej vrak

Co můžeš od veterána čekat,že...
Tak ať je mazlík brzy v cajku!!!
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576
-
Honza-Zed
- Ghostrider

- Příspěvky: 4418
- Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
- Bydliště: Pražák
Příspěvek
od Honza-Zed » ned črc 25, 2010 15:47:21
milda píše:Honza-Zed píše:Elvis. píše:tak sup sup... at se muzem projet... ale na dubou nejedu dubaku

Uvidime jak dlouho bude Rexik dlouho v servisu.
Vypada ze bude v tahu kolecko ctyrky, nebo jeste neco horsiho. Obavam se nejhorsiho...

A jak se tato závada Honzo projevila?Nešlo řadit?
To jsi koupil pěnej vrak

Co můžeš od veterána čekat,že...
Tak ať je mazlík brzy v cajku!!!
Zavada se projevila tak, ze pri zarazeni ctyrky a pridani plynu Rex skubnul a pote se chytnul.
Nakonec se na Rexovi nedalo poradne jezdit a motor delal divne zvuky.
Nemam to Rexovi za zle, je to veteran a to k tomu patri...
Doufam ze brzy bude v poradku a vyrazime...
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
pampeliška
Ať tě vozí, kdo tě šuká!
-
milda
- Ghostrider

- Příspěvky: 3683
- Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
- Bydliště: Plzeň
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od milda » ned črc 25, 2010 21:25:46
Tak držím palce,ať je rychle v cajku!!
Ten musí být úplně mimo z té péče,co se mu nyní dostává....

ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576
-
MARTY
- Ghostrider

- Příspěvky: 5936
- Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15
Příspěvek
od MARTY » pon črc 26, 2010 10:17:17
milda píše:Tak držím palce,ať je rychle v cajku!!
Ten musí být úplně mimo z té péče,co se mu nyní dostává....

neni mimo....je v agonii....uz to nevnima ...stari nezastavis

ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!
-
milda
- Ghostrider

- Příspěvky: 3683
- Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
- Bydliště: Plzeň
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od milda » pon črc 26, 2010 20:18:29
MARTY píše:milda píše:Tak držím palce,ať je rychle v cajku!!
Ten musí být úplně mimo z té péče,co se mu nyní dostává....

neni mimo....je v agonii....uz to nevnima ...stari nezastavis

Ty víš o čem mluvíš,viď?

ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576