09/09/2006 výlet někam směr Ostrava + svatební doprovod
jo, lukas to pry nejak nezvlad. ale je vpoho. on je takovy novodoby "viking". ma nastesti havarijni pojistku. aspon neco...marek píše:Pro ty co se zůčastnili svatby: taková blbá zpráva: ten borec co byl na svatbě se čtrnáctikilem Suzuki, chvilku potom co jsme se v Bílovci rozdělili, tak to složil do škarpy, naštěstí se mu nic nestalo, ale motka to prý docela odnesla
... no my jsme meli tak napul motorkarskou svatbu. ten doprovod a ta kulisa pred radnici byla skvela.NRG píše:To já taky... jen mě štve, že mladá nechtěla přímo motorkářskou svatbu, jak jsem chtěl já (pěkně na motorkách, potom svatební vyjížďka...)
je to vzdycky kompromis (ted myslim vas dva). jeden to chce tak, druhy zase onak. nemel by jsi prosadit ciste moto svatbu. z vlasti zkusenosti uz vim
a vasi svatbu se bohuzel nestihnu podivat


