Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
-
ivanversys
- Easy slider

- Příspěvky: 637
- Registrován: úte zář 16, 2008 10:32:47
- Bydliště: Frýdlant n.O.
Příspěvek
od ivanversys » úte bře 02, 2010 12:54:46
Co máš v plánu, emigrovat?

Green Versys, v garáži ho mít měl bys. # 1028
-
Helča
- Ghostrider

- Příspěvky: 1171
- Registrován: úte dub 17, 2007 20:09:45
- Bydliště: Zlín
Příspěvek
od Helča » úte bře 02, 2010 13:12:15
ivanversys píše:Co máš v plánu, emigrovat?


...tak taková frajerka Ivánku zase nejsu

...,jen se v tento termín toho sešlo nějak povícero

Helča ZX6R zelená
**CKC # 590**
-
Helča
- Ghostrider

- Příspěvky: 1171
- Registrován: úte dub 17, 2007 20:09:45
- Bydliště: Zlín
Příspěvek
od Helča » úte bře 02, 2010 13:15:19
kafkalibor píše:Škoda,mně zas nevycházej ostatní věci,pošli mi do PM fotku ať Ti můžu každej den zamávat,páč se asi dlouho neuvidíme

.
Neboj Káčo...,něco vymyslíme

...a s tou fotkou to riskovat radši nebudu,taky bych Tě mohla v noci strašit

Helča ZX6R zelená
**CKC # 590**
-
kafkalibor
- Ghostrider

- Příspěvky: 1521
- Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od kafkalibor » stř bře 03, 2010 10:48:09
Nojono co se dá dělat,tak tedyk ani fotka nebude

.
VN 1500 nomad
Kawa=Káča
-
fanuš
- Ghostrider

- Příspěvky: 1060
- Registrován: úte dub 10, 2007 08:24:45
- Bydliště: bezdomovec
Příspěvek
od fanuš » stř bře 03, 2010 10:51:14
Helča píše:kafkalibor píše:Škoda,mně zas nevycházej ostatní věci,pošli mi do PM fotku ať Ti můžu každej den zamávat,páč se asi dlouho neuvidíme

.
Neboj Káčo...,něco vymyslíme

...a s tou fotkou to riskovat radši nebudu,taky bych Tě mohla v noci strašit

stejně by tu fotku odchytil antivir
sorry helčo, ale to nešlo nenapsat

bráním se tomu už týden

EAGLE FLY FREE ZRX 1100R
-
kafkalibor
- Ghostrider

- Příspěvky: 1521
- Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od kafkalibor » stř bře 10, 2010 18:39:55
Tak už se nikomu jinýmu nechce?No koment.
VN 1500 nomad
Kawa=Káča
-
Z.
- Ghostrider

- Příspěvky: 3443
- Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
- Bydliště: Nový Jičín
Příspěvek
od Z. » stř bře 10, 2010 19:34:45
Vydrž! Všichni ještě odhazují sníh.

On se ještě někdo přihlásí.

15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
-
KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od KankX » stř bře 10, 2010 20:45:25
kafkalibor píše:Tak už se nikomu jinýmu nechce?No koment.
...ono by se chtelo, ale spatny termin

----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
Tilda
- Ghostrider

- Příspěvky: 5532
- Registrován: čtv říj 19, 2006 12:49:59
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tilda » stř bře 10, 2010 21:07:00
kafkalibor píše:Tak už se nikomu jinýmu nechce?No koment.
ja bych rad, ale pokud chci dat francii tak jizni cechy asi nezvladnu financne

ZRX1200R
Don't drink and drive, but smoke and fly
#399#
-
MARTY
- Ghostrider

- Příspěvky: 5936
- Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15
Příspěvek
od MARTY » stř bře 10, 2010 21:34:26
...ono by se chtelo, ale spatny termin ...pro dost dopredu hlasenych terminu

ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!
-
Pepa
- Easy slider

- Příspěvky: 835
- Registrován: pon zář 15, 2008 09:42:10
- Bydliště: Tišnov u Brna
Příspěvek
od Pepa » stř bře 10, 2010 21:51:00
Ahoj Káčo, můžeš počítat se mnou a Ivčou. Kolem Lipna jsme jeli jen na Boubín, tak se rádi podíváme.
ZX-6R (636) 2005
Zlatý přepáčko
KLX 250S 2009
CKC#1148
-
Elvis.
- Ghostrider

- Příspěvky: 4844
- Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Elvis. » čtv bře 11, 2010 00:25:21
Kaco, nechci slibovat a pak odvolavat. Ale kdyz by vysel cas, rad bych se ukazal. Ale spis vecer prijet, pokecat, popit a druhej den zas frrrrrrrr... a to se snad nejaky mistecko kdyztak najde, coz?

ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L
ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)
-
ZRX 1984
- Ghostrider

- Příspěvky: 9251
- Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
- Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek
od ZRX 1984 » čtv bře 11, 2010 08:36:59
Elvis. píše:Kaco, nechci slibovat a pak odvolavat. Ale kdyz by vysel cas, rad bych se ukazal. Ale spis vecer prijet, pokecat, popit a druhej den zas frrrrrrrr... a to se snad nejaky mistecko kdyztak najde, coz?

Vidím to podobně, v sobotu navečer přiject a v neděli tradá...musím v sobotu stavět...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909
-
kafkalibor
- Ghostrider

- Příspěvky: 1521
- Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od kafkalibor » čtv bře 11, 2010 16:08:20
Pepa píše:Ahoj Káčo, můžeš počítat se mnou a Ivčou. Kolem Lipna jsme jeli jen na Boubín, tak se rádi podíváme.
Jasně Pepo,rád Vás uvidim.
VN 1500 nomad
Kawa=Káča
-
Zdrahy
- Site Admin

- Příspěvky: 7011
- Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
- Bydliště: Město
Příspěvek
od Zdrahy » čtv bře 11, 2010 16:26:22
Mě to taky mrzí, ale letos se nám to kryje s jinou akcí

jako ostatně letos většina Kawa akcí

ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa!

CKC # 209