Mariazell - srpen......byl moooc super
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Mariazell - srpen......byl moooc super
celá akce a hlavně počasí bylo moooc super, kdo nevěří, může kuknout v galerii na fotky 
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
- Kuba
- Ghostrider

- Příspěvky: 5925
- Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
- Bydliště: za sedmero kopci a potoky
Jasný, jsem pro......tak kdy a kde dáme srazDoktorZRX píše:Tak jsem tady a dneska jsem zjistil,že už je po akci,celý jsem si to nepročetl a spletla mě ta první stránka,kde byl termín na příští víkend.Proto jsem psal :ještě týden.Tak příště.(jel bych aspoň v tejdnu do Popůvek k Jarošovi,nedáme spicha)
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
CKC#387
Z1000SX
ZX6R
No já mám na pátek v plánu tři sestry v hořepníku, ale tam jedu autem a s jednou kamarádkou, ale sobota je volná
Jen jestli nebude moc velká kocovina. Ale to by ty místní kočky nejspíš napravili.
PS:Tady je první várka fotek ode mne v plné kvalitě: http://mariazell2.borec.cz/mariazell2.zip
PS:Tady je první várka fotek ode mne v plné kvalitě: http://mariazell2.borec.cz/mariazell2.zip
Tak tady je druhá a zároveň poslední část mojich fotek:
http://mariazell22.borec.cz/mariazell22.zip
PS:K té hlavě v zatáčkách se také přidávám. Nejradši bych tam byl pořád a stále znovu se tam projížděl
http://mariazell22.borec.cz/mariazell22.zip
PS:K té hlavě v zatáčkách se také přidávám. Nejradši bych tam byl pořád a stále znovu se tam projížděl
KAWA ELITE MANNSCHAFT
ano, bylo to fajn - a jak rikal jeden rakousky kolega o nasem klubu, kdyz nas uvidel: KAWA ELITE MANNSCHAFT
help, me nejak ta tvoje prvni varka nejde otevrit (odkaz hlasi chybu). jde to ostatnim?Elvis. píše:No já mám na pátek v plánu tři sestry v hořepníku, ale tam jedu autem a s jednou kamarádkou, ale sobota je volnáJen jestli nebude moc velká kocovina. Ale to by ty místní kočky nejspíš napravili.
PS:Tady je první várka fotek ode mne v plné kvalitě: http://mariazell2.borec.cz/mariazell2.zip
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7959
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7959
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7959
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
- volkswagen
- Site Admin

- Příspěvky: 7959
- Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele: