Nalezeno 8668 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- stř čer 24, 2026 19:28:26
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Tak 60 nás nebude, zamluvíš to nebo?
- stř čer 17, 2026 12:39:22
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Vypadá to hezky. Dobře Ty.
- ned čer 14, 2026 18:54:37
- Fórum: Pokec o všem? Ovšem!
- Téma: Moto GP 2026
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 90
Re: Moto GP 2026
Na trati myslím ze ne 

- ned čer 14, 2026 17:53:33
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Co sklípek v Mistříně?
- stř kvě 27, 2026 21:56:27
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Tak co máte zajímavého v okolí Brna? Na přehradě nějaký kemp?
- úte kvě 26, 2026 19:46:22
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Kuba i Ladis oba tipy se mi líbí
- úte kvě 19, 2026 20:41:37
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Tak proč neee třeba by se přišel podívat i Pavel Kys 
- úte kvě 19, 2026 07:33:08
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Z tohoto sklípku si pamatuju jen ze to víno bylo pro pražáky a kdo chtel víno musel si koupit lahvove. A pak ACDC a skákání s Čolasem po stole, čelíčka a ráno rozervana trička 


- ned kvě 17, 2026 22:05:50
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Dle páteční porady je jasné, ze Mlýnky by bylo ideální udělat 1.vikend v září, někde směrem k čechám dojezdem na Velehrad. Co třeba?
https://bukovansky-mlyn.cz/?utm_source= ... cz-1406099
https://bukovansky-mlyn.cz/?utm_source= ... cz-1406099
- ned kvě 17, 2026 21:43:16
- Fórum: CKC akce
- Téma: 15. - 17.5.2026 - 15 let od svatby kemp Brodský
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 3150
Re: 15. - 17.5.2026 - 15 let od svatby kemp Brodský
Parto díky, bylo to super, kdo nedorazil, přišel o parádní jednostolák s kawarady a skvělá pečená žebírka. Děkuju za účast, rád jsem všechny viděl a těším se na další setkání...
- úte kvě 12, 2026 22:20:58
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Souhlasím s Píďou a KankXem. Klidně to udělat úplně někde jinde. Hlavně, na celý víkend. Takových let se plahočíme na Mlýnky a oni na nás takhle... Než se něčeho doprošovat jestli tam můžeme. Poté se doprošovat na místě, aby mi dali pivo. Poslouchat kecy na výdeji kantýny... Ty vole, tady se někdo ...
- úte kvě 12, 2026 22:18:10
- Fórum: CKC akce
- Téma: 15. - 17.5.2026 - 15 let od svatby kemp Brodský
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 3150
Re: 15. - 17.5.2026 - 15 let od svatby kemp Brodský
Na pohodu kluci, je objednáno 15 steaků z krkovice, s rezervou cca 5 ks když nás bude do 20 večeře je v pohodě, když nás bude pod 15 lidí, tak se zbytek rozkrájí na 2. večeři. Jarouškovi aspoň zavoláme, snad budou záda brzy dobrý.
- pon kvě 11, 2026 09:07:22
- Fórum: CKC akce
- Téma: 15. - 17.5.2026 - 15 let od svatby kemp Brodský
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 3150
Re: 15. - 17.5.2026 - 15 let od svatby kemp Brodský
OK, s Márou počítám, jen počasí bude spíš na kawasraz autem.... 10 stupňů a déšť...
- pon kvě 04, 2026 13:36:45
- Fórum: CKC akce
- Téma: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
- Odpovědi: 105
- Zobrazení: 9149
Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)
Za mě, dobrovolnosti se meze nekladou. Jsem pro každou špatnost 
- ned dub 26, 2026 12:12:14
- Fórum: CKC akce
- Téma: Sraz ve Svitavce
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 1949
Re: Sraz ve Svitavce
Nedám to, musím do Řecka