Padáky ZX6R 2002

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bury
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 156
Registrován: pát črc 08, 2011 14:53:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Padáky ZX6R 2002

Příspěvek od Bury » sob pro 22, 2012 19:30:02

Mohl by mě někdo prosím nafotit na své šestce padáky? Na značce asi tak nesejde, ale ideálně RDMoto, ale kouknu i na jiné...Rád bych se na to podíval a poptal se jak přesně se to montuje atd. Respektivo dostaly se ke mě jakési, ale nějak se mě to nezdá, jak montáž tak provedení...už jsem hledal a je toho málo a třeba jen z boku celá moto...padáky si na parádu nikdo nevystavuje :) Děkan za ochotu
Zásada je: "Jezdit pomaleji než lítá Anděl strážný":-)

Uživatelský avatar
Bury
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 156
Registrován: pát črc 08, 2011 14:53:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Padáky ZX6R 2002

Příspěvek od Bury » ned dub 14, 2013 20:02:31

Takže po dlooouhé době, aby to tu nebylo vlákno o ... :D píšu info. Padáky na šestku 2002 jsou dost problém. Moto má široké kapoty, je velká mezera mezi kapotou a rámem což je problém. Další problém je, že na levé straně je nádobka, která je přesně v místě, kde by se padák montoval. Vyřešeno toto má firma RDMOTO - na kterou máme i slevu:) Dělají montážní sadu, která se vyhne nádobce a nemusí se vrtat kapoty. Vrtání kapot a nádobky by bylo nejlepší a nejfunkčnější řešení, ale do toho jsem se nepouštěl. Pořídil jsem tedy RD moto a po delších peripetiích jsem je na moto dostal. Doufám, že to bude aspoň trošku fungovat, i když z toho mám trochu strach, ale doufejme, že to za ty peníze nebudou jen držáky na kabele :lol: Kdyby někdo chtěl fotky montáže, pro případ, že by se k tomu někdo taky chystal, stačí napsat.

Obrázek
Zásada je: "Jezdit pomaleji než lítá Anděl strážný":-)

Odpovědět