MotoLights.cz

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4459
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

MotoLights.cz

Příspěvek od Ladis » čtv čer 19, 2008 10:38:35

Nevím, jaký kdo máte s MotoLights zkušenosti, ale když už tady máme toto subforum, tak napíšu pár řádků pro ty, kteří ještě neměli tu "čest"... ;)

12.4.08 jsem realizoval svoji objednávku prostřednictvím on-line formuláře na jejich webu. Máme 19.6.08 a co by jste řekli...nemám nic! A situace je o to peprnější, že oni ano - mnou zaplacenou fakturu za zboží, který jsem si neobjednal!

Je to totiž tak...on-line formulář negeneruje žádný číslo objednávky, na váš e-mail příjde jen sumář objednaného zboží s jeho cenou, poděkování za objednávku a tím to hasne! V budoucnu, když vás nedej bože potká reklamace je pak o to "vtipnější" vaši objednávku dohledávat. Když jsem se asi po pěti telefonátech domluvil s majitelem, že mi zboží laskavě odešle (prvotní odpovědi poukazovaly na to, že zásilka byla odeslána, ale 3 týdny by to netrvalo ani poštovnímu holubovi - prostě nic neposlali do doby, než jsem je "utelefonoval"), tak při otevření krabice na mě šly mdloby - zase (už se mi to stalo u Bikers Crown) špatný sklíčka (ty stejný, co jsem vrátil BC z5). Tak borcovi hned volám (evidentně zastánce hesla "slibem nezarmoutíš", po telefonu slíbí i hodinky s vodotriskem), co se stalo...je mimo ČR, takže začíná e-mailová válka...po několika e-mailech s popisem situace se dozvídám, že sklíčka, který chci berou od dodavatele z USA, kterej zastavil dodávky do Evropy. :shock: Druhý den přichází info, že mají náhradního dodavatele a správná sklíčka posílají hned druhý den. Ten druhý den byl před cca 3 týdny a já stále nemám ani blinkry, ani peníze!

Rada na závěr - MotoLights má zajímavý věcičky, ale doporučuju před každou objednávkou telefonicky prověřit, zda je zboží opravdu skladem a důkladně poptat zboží podle kódu (tyto info na webu nejsou). V případě, že bude chtít kontaktovat tuto firmu, tak jedině na uvedený mobil (s dávkou trpělivosti), všechny ostatní kontakty jsou ztráta času (ten druhej telefon mají asi někde na půdě, nikdo ho nikdy nevzal!)

Tož tak... ;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4459
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pát črc 18, 2008 09:34:41

Takže máme 18.7.2008 a sklíčka jsou na motorce :!: :!: :!:
Bože lidi, to byla anabáze...20 e-mailů, asi stejně telefonátů, ale nakonec se podařilo. Nevím, jestli pán potřeboval "postrašit" podáním trestního oznámení za podvod, každopádně když jsem v posledním mailu napsal přímo, že zboží očekávám nejpozději v tomto týdnu a doufám tak, že se celá záležitost obejde bez soudního řízení, tak šly najednou věci, jak na drátkách!
Chápu, že distributor může mít i svoje problémy s dodavatelem, v případě MotoLights jsem však narazil na problém naprosté lhostejnosti řešit problém... Nejsou určitě jediní, ale rada pro nákupy v MotoLights :arrow: OVEŘIT DOSTUPNOST, v případě reklamace nedat za žádnou cenu pokoj. Sami od sebe nic neřeší! :evil:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
BOB
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 647
Registrován: úte led 31, 2006 01:40:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BOB » pát črc 18, 2008 09:49:30

Takže jinými slovy. Chceteli něco bez problémů a v rozumné lhůtě, tak u nich ne??? :)
ZX-9R 2002
CKC #41 :)

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4459
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pát črc 18, 2008 09:55:51

BOB píše:Takže jinými slovy. Chceteli něco bez problémů a v rozumné lhůtě, tak u nich ne??? :)
Bohužel, asi tak nějak... :? Věřím ale, že mě zde může někdo oponovat, že má pohodový zkušenosti s touto firmou...já jsem jen napsal svoji vlastní zkušenost, abych dal ve známost, jak se umí chovat ke svým zákazníkům!
Fakt ale je, že jejich sortiment je docela jedinečný a eventualita skoro neexistuje. Snad jen Bikers Crown má v nabídce toto zboží (a o dost levnější, než ML!), ale zdaleka ne v takovým výběru!
Takže good luck s MotoLights.cz ;)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Odpovědět