motoservisy Vysočina

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
netdedek
Příspěvky: 17
Registrován: stř kvě 09, 2007 21:22:35
Bydliště: Žďár nad Sázavou

motoservisy Vysočina

Příspěvek od netdedek » úte bře 11, 2008 07:47:43

Zdarec,
mohly by jste sem napsat jakých servisů případně motofirem jste na Vysočině využily? A jaké s nimi máte zkušenosti?
Mě osobně by nejvíce zajímalo okolí Žďáru nad Sázavou a Jihlavy. Budu muset v brzké době na seřízení karburátorů.
Kdyžtak dejte vědět kdo kde byl a s jakým úšpěchem pořídil :)
Dík
netdedek, GPZ 500S

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » úte bře 11, 2008 18:38:19

Ve Vel. Meziříčí Malec s Jahodou 566 524 476 U mě spokojenost, servisujou i motorku Kaštanovi na Dakar
A Špinar v Hamrech 604 406 759
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Příspěvek od Dargas » stř bře 12, 2008 12:25:18

Ja mel u Fildy kdysi masinu na serizeni ventilu...
Mechanik mi rekl ze vetily seridili a ze podlozil napinak rozvodaku (me to v tu chvili nak netrklo)
Pozdejc jsme se znamym mechosem chteli jako ze vymenit ten rozvodak...zjistili jsme ze napinak je teprv v pulce a ze podlozit ho necim snad ani nejde a ventily byly serizeny tak, ze vlastne chtely hned znova...
Na druhou starnu kamos mel na servis svuj bajk a vazne asi v poho, serizeni karbcu atd.,spotreba klesla a co ja vim byl spokojenej. Ale taky je fakt ze se osobne zna s T.Filipenskym a delal mu to on sam.Takze fakt nevim.asi jak se jim chce nebo jakej mechos to dostane do ruky.
Jinak na obchode se s clovekem moc nebavjej...

Vrele muyu doporucit HZ moto (Nove Domky u Jihlavy)-sice zvladne ze servisnich praci jen neco, ale obchod bezva, pristup k zakaznikovi super, zaridi, poradi, sezene.....(vlastni zkusenost)

Jo a mrkni na motorkari.cz resi se tam Filipenskej a jiny servisy
CKC # 594

Odpovědět