školník a mráz

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sek
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 106
Registrován: sob kvě 26, 2007 16:27:20
Bydliště: Kozlovice

školník a mráz

Příspěvek od sek » ned úno 17, 2008 18:13:51

Na moto inzerci jsem našel nabídku na leštění dílů motorek.Dělají to ti dva pánové z nadpisu. Znáte je někdo?Psal jsem jim na kolik by vyšly obě kola a ta cena(1300) za obě mi nepřipadá nějak nadsazená. Adresu mají na Třebíč. Nechali jste si někdo leštit kola, nebo si to dělá každý sám?Jo a ještě, nedělá tohle někdo na severní moravě? Asi bych měl problém s dopravou, Třebíč mám trochu z ruky.
Když nejde o život, jde o hovno pánové.

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » ned úno 17, 2008 18:27:13

Není to tak složitý, už podle ceny. Nejdůležitější je dostat dolů barvu a pak už to je brnkačka :) Pokuď se tam přeci jen rozhodneš jet, tak Třebíč mám za rohem, tak tě tam můžu doprovodit :)
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
sek
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 106
Registrován: sob kvě 26, 2007 16:27:20
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek od sek » ned úno 17, 2008 18:54:24

Doktore dík za nabídku.Soudím že jsi svoje kola leštíš sám.(divná formulace, chtěl jsem napsat, že si to děláš sám, ale to zní ještě hůř)Kdybys mi průběh operace mohl popsat trochu podrobněji.Může se na to s fričkou se šmirglem, nebo všechno se musí ručně?Když je barva dole tak se to leští filcovým kotoučem, nebo hadrem? Nějaké brusné pasty atd.
Když nejde o život, jde o hovno pánové.

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » ned úno 17, 2008 19:16:16

Jasně, barvu ručně, postupně menší zrnitost aby se zahladily škrábance a potom pastou na leštění hliníku třeba na vrtačku a leštit a leštit :)
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
sek
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 106
Registrován: sob kvě 26, 2007 16:27:20
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek od sek » ned úno 17, 2008 19:41:37

No vypadá to, že se asi domluvíme a skáknem k těm dvěma borcům.Na tuhle práci asi nebudu mít nervy. Nechám to ještě trochu uležet a taky nejdřív musím zpracovat drahou polovinu aby uvolnila financ.(to bude na celým leštění kol to nejsložitější) Jak to bude aktuální tak se ozvu. Zatím dík.
Když nejde o život, jde o hovno pánové.

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » ned úno 17, 2008 19:47:04

radši pročti řádně inzerci na motorkářích. tuším že jsem tam v jednom inzerátu právě reakci jednoho mírně nas..ného zákazníka, který si nechal kola leštit. Hodně od toho odrazoval. Uváděl že práce byla udělaná otřesně a dál, že těch inzerátů je tam víc, ale pod jiným jménem. Nerad bych jim křivdil, třeba to nejsou oni, ale radši to prověř!

hledal jsem to, ale te´d v tom jejich "skvělém novém serveru" nejde najít nic. Ale fakt to tam bylo, zkus se radši někde poptat na reference.
ZX-12R naked

Odpovědět