Frank - Holubice

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Frank - Holubice

Příspěvek od Maverick » stř čer 20, 2007 13:59:36

Tendle člověk už nikdy více. Tváří se jako největší odborník - hubu plnou kidů. Ale tvrdil mi , že mi kompletně spravil vidle-vč. výměny olejů a seřízení. Halbich na KAWADNI jen nevěřícně kroutil hlavou. Motor po seřízení nestartoval bez plynu a žralo to jako prase. A to nemluvím o tom , že asi potýdnu ježdění jsem vytřepal tuším 3 šroubky z kapotáže a 1 z úchytu nádrže. Na předek mi bez skrupulí dal gumu 120/70 (mám mít 60 - a je to znát jako svině). Mám názory ještě pár kamarádů tady kolem a všichni hledali jinýho servisáka. Jo a má sazbu 450,-kč - což je docela mazec.

Uživatelský avatar
NRG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3077
Registrován: pon led 30, 2006 11:53:04
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NRG » stř čer 20, 2007 14:32:28

U Franka (byl mi doporučen kamarádem) jsem byl asi dvakrát ještě se Suzuki RF 600, když jsem ještě bydlel v Brně a zkušenosti mám rozporuplný. Poprvé mi jen na počkání dával novej řetěz, to bylo O.K., podruhý mi spravoval prasklý plynový lanko + seřízení ventilů a karburátorů. Lanko spravil, ventily a karbecy posoudit nemůžu, jelo to úplně stejně, ale co mě nasralo, že mi ztratil gumovej silentblok uchycení nádrže, aby to nebylo plech na plech. K tomu ještě chybělo pár šroubků kapotáže. Šroubky jsem dal jiný, kvůli tomu silentbloku jsem mu volal, tvrdil mi, že on motorku nedělal a mechanik co ji údajně dělal mi zase samozřejmě tvrdil, že tam ten silentblok už nebyl (což je nesmysl, sám od sebe vypadnout nemůže). Takže jsem ho nakonec musel nahradit kouskem gumy.
Karosa ZZ-R 1100
:::: CKC#016 ::::

standour

Příspěvek od standour » pát črc 06, 2007 09:29:41

Taky jsem tam jezdil! Poprvé jsem tam byl měnit gumu, tak to bylo o.k. Pak jsem Kawičku položil(začátek června 2005) a nechal jsem ji tam komplet opravit. Jeden celý měsíc jsem čekal na lak, protože 14 dní byl lakýrník na dovolené (to má logiku-dovolená v hlavní sezoně) a další 3 týdny mu prý nešlo odsávání v boxu. Motorka byla hotová 10.8.!! Nebyly na ní polepy a koneckonců tam nejsou do teď, ale už to neřeším a jenom tak mimochodem mi tam týpek zalakoval tři nedotažený praskliny! S p. Frankem je to házení hráchu na stěnu. Ceny má jako v Mercedesu!
Moudrému napověz,hloupého kopni, v září na to se mi vysypal motor(ozubení na klice-do dneška nechápu,jak je to možný) a jel jsem tam znovu.Sehnal jsem motor a když jsem odjížděl, tak sice šlapal, ale za to mi neukazoval palivoměr a nešla kontrolka alarmu. Děkuji za pozornost. Do Holubic ani za nic!!!

PajaZR
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 232
Registrován: ned dub 02, 2006 21:32:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od PajaZR » sob bře 22, 2008 23:51:32

Chtěl jsem u Franka změřit motorku na brzdě a ted váhám.
Ted nevím kam.. :roll:
ZRX 1100 modrostříbrná ORIGINAL

Odpovědět