Padana

Kombiny, helmy, brašny, plexi atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » čtv úno 07, 2008 19:18:25

milda píše:Tak velká omluva Mavericku!!
Tobě taky :wink:

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pát úno 08, 2008 03:24:43

Myslím, že u běžný konfekce nebudou zas tak velký rozdíly, akorát Hubík trčí nade všema tím, že Ti to ušijou na tělo, takže bych vzal peníz, ozkoušel a když bude sedět, koupil... aspoň já to tak udělal, lítám v tom 4 roky, semtam se v ní vyválím :oops: a komboška furt drží, až mě to sere, bo není moc důvodů k výměně...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát úno 08, 2008 08:51:47

misak39 píše:Myslím, že u běžný konfekce nebudou zas tak velký rozdíly, akorát Hubík trčí nade všema tím, že Ti to ušijou na tělo, takže bych vzal peníz, ozkoušel a když bude sedět, koupil... aspoň já to tak udělal, lítám v tom 4 roky, semtam se v ní vyválím :oops: a komboška furt drží, až mě to sere, bo není moc důvodů k výměně...
jo tak ten problem s vymenou jsem take resil... nakonec jsem Blance vysvetlil, ze potrebuji nutne perforovanou a ze tenkrat jsem to nevedel ;-) tak mam ted dve :-D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » pát úno 08, 2008 17:38:37

N dneska sem se dozvěděl , že padana i nazran mají prvky (vnitřní strana rukávů,rozkrok,zadní strana lítek) z cordury. Je to dobrý nebo nee.
Ta Suomka , co sem zkoušel perforovaná nebyla :? :?

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát úno 08, 2008 18:34:08

Maverick píše:N dneska sem se dozvěděl , že padana i nazran mají prvky (vnitřní strana rukávů,rozkrok,zadní strana lítek) z cordury. Je to dobrý nebo nee.
Ta Suomka , co sem zkoušel perforovaná nebyla :? :?
z Cordury??? to je nejaka blbost, cordura se pouziva na hadrovy bundy apod. Material je to dobrej, hrozne moc vydrzi, ale na tech mistech ktere popisujes, urcite nebude, tam byvaji spis nejake strece (pruzne)... Cordura je moc pevna a tuha. No nevim, nevidel jsem ale ja mam na obou komboskach v techto mistech strece, aby byla ta kombineza pekne na telo a ne aby ti plandala...
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pát úno 08, 2008 18:49:17

KankX píše:
Maverick píše:N dneska sem se dozvěděl , že padana i nazran mají prvky (vnitřní strana rukávů,rozkrok,zadní strana lítek) z cordury. Je to dobrý nebo nee.
Ta Suomka , co sem zkoušel perforovaná nebyla :? :?
z Cordury??? to je nejaka blbost, cordura se pouziva na hadrovy bundy apod. Material je to dobrej, hrozne moc vydrzi, ale na tech mistech ktere popisujes, urcite nebude, tam byvaji spis nejake strece (pruzne)... Cordura je moc pevna a tuha. No nevim, nevidel jsem ale ja mam na obou komboskach v techto mistech strece, aby byla ta kombineza pekne na telo a ne aby ti plandala...
Tak tak, ten materiál na první pohled může Corduru připomínat, ale je elastický - na obou komboškách co mám :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » pát úno 08, 2008 19:08:22

No opravdu sem Nazrana dneska měl na sobě a na těch místech má snad tu samou textilii co mám na tex. bundě - to mě zarazilo :?

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » pát úno 08, 2008 19:59:16

Nevím jak nejnovější modely, měl jsem na sobě NAZRAN v Bikersu vloni v létě a naprosto mi nesedl. Zkoušel jsem si i model, kde byla kombinace -Kůže Cordura a přestože si pořád myslím že je to dobrý nápad, provedení bylo fakt nic moc. Nejsem si jistý, ale možná že tam streče vážně nebyly :roll:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » pát úno 08, 2008 20:14:26

Maverick píše:N dneska sem se dozvěděl , že padana i nazran mají prvky (vnitřní strana rukávů,rozkrok,zadní strana lítek) z cordury. Je to dobrý nebo nee.
Ta Suomka , co sem zkoušel perforovaná nebyla :? :?
Jo,na těch místech,co píšeš je nějakej pružnej materiál,ale to si myslím mají včechny kůže,ne?
Jak by se v tom člověk hnul?

Mě nazran sedí dobře.
Tedy doufám,teď v zimě jezdím v textilu s vložkama.
Tak doufám,že se na jaře ještě vejdu!!! :wink:
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pát úno 08, 2008 22:03:15

To by měl bejt nějakej karbon-kevlarovej strečovej hadr, údajně to neprofoukne a nepromokne, ale já to mám na rukávech, a první co prochčije je právě tahle "nepromokavá" hadra a taky to profoukne. Ale, pravda, nezkoušel jsem to zatím nijak impregnovat. Bohužel teď včichni ty streče dávaj v kalhotech do rozkroku, je to sice pohodlnější, ale toho se bojím, aby tudy nefičelo. Hledám už tři měsíce kalhoty bez streče, ale marně...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pát úno 08, 2008 22:15:28

misak39 píše:To by měl bejt nějakej karbon-kevlarovej strečovej hadr, údajně to neprofoukne a nepromokne, ale já to mám na rukávech, a první co prochčije je právě tahle "nepromokavá" hadra a taky to profoukne. Ale, pravda, nezkoušel jsem to zatím nijak impregnovat. Bohužel teď včichni ty streče dávaj v kalhotech do rozkroku, je to sice pohodlnější, ale toho se bojím, aby tudy nefičelo. Hledám už tři měsíce kalhoty bez streče, ale marně...
tak te mohu ujistit ze tim rozkrokem fici a to tak ze hodne :-( Kdyz je kosa tak je to totalka, musel jsem si kvuli tomu koupit spodky s neprofukem prave v techto mistech... ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » pát úno 08, 2008 22:46:21

Tak já s tím problémy nemám,asi mám otužilé koule!!

Ale vážně:Jezdím hodně namáčklej na nádrž.Možná je to tím.Ale principielně máte pravdu,pociťuju na rukávech,pár kapek a je to cítit-jdou skrz.O impregnaci nic nevím.Ale za sucha ni skrz tu látku ještě nikdy fakt zima nebyla.Pro úplnost ještě tolik,že když je opravdu zima,jedu v textilu.Pod kůži se mi nevejdou termo vložky ani svetr....
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » sob úno 09, 2008 00:23:37

Jerry si cpal do gatí noviny... a já na starejch kalhotách mám jen pružný lejtka, takže pohodička...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milda » sob úno 09, 2008 01:04:50

A co tahle kůže??


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » sob úno 09, 2008 12:06:55

Taky pěkný , ale můj styl to nee - tak na normální nošení bych uvažoval :)
Dneska sem byl zkusit PSIčko-konfekci(skoro mi sedla,ale jen skoro :lol: ) Myslím , že nemám co řešit-už ta kůže je na omak lepší,a cítil sem se v tom strašně pohodlně(u Suomky to bylo horší a o Nazranu ani nemluvím) a přístup k zákazníkovi-to sem teda zíral , děvčica mě obletovala a dokázala poradit :thumbleft: Jen mi neporadila s tou perforací-to je prej na každým :scratch: dát či nedát :?: no a pak ta čekačka-20týdnů,ale jezdit v čem mám , tak pudu do toho. Dík všem za názory :thumbleft:

Odpovědět