Kawasaki den 08 - NEBUDE

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » stř led 23, 2008 18:34:10

KankX píše:no nic prelepim napisy na nadrzi napisem Honda CBR a vyrazim na Honda day :idea: :evil:
Kua dobrej nápad - udělám to samý a jedu stebou - tsi kráwo , tak totok mě dostalo úplně do kolen :evil: :evil:

Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4337
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » stř led 23, 2008 18:53:42

No tak presne to sem cekal, ze to takle dopadne, kdyz se to sem dostane ... Tuto info uz mam nejakou dobu a je to tak, Kawasaki Den na okruhu letos opravdu nebude, ale Kawasaki den, ve smyslu zajezdit si na novinkovych motorkach, dozvedet se detailni informace, tak takovadle akce bude, blizsi info nemuzu rict, pze se to vsechno vymejsli ... ;-) Tak nebudte az tak zklamani, ono to nakonec bude akce, kterou bych vnimal spis pozitivne ;-)

Klidne sem ale napiste svuj nazor anebo namet, to co napsal Lech se mi celkem libi, samozrejme nekombinovat to s nasim srazem, to ne ... ;-) Vymejslejte, co byste radi, jak byste to chteli ... Nas klub ma ve vymysleni teto akce celkem vazne slovo ;-)
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Uživatelský avatar
Kuba
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5866
Registrován: pon črc 31, 2006 09:31:32
Bydliště: za sedmero kopci a potoky

Příspěvek od Kuba » stř led 23, 2008 20:58:01

chci jezdit na okruhu, to jediné ocením, motorky omrknu na prodejně. Tímto krokem jsem kawasaki trochu zklamán, je to ode mne možná trochu sobecké, ale je to tak
nejrychlejší je můj anděl strážný
CKC#387
Z1000SX
ZX6R

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » stř led 23, 2008 21:09:32

Hm, kawa den na okruhu měl něco do sebe :oops:
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř led 23, 2008 21:17:57

Kuba ZRX píše:chci jezdit na okruhu, to jediné ocením, motorky omrknu na prodejně. Tímto krokem jsem kawasaki trochu zklamán, je to ode mne možná trochu sobecké, ale je to tak
Ten okruhový den je zábava, pokud bude mecheche někde v kempu, tak mě to nebere. Jak už jsem psal, opékání buřtů mě vážně neba :( Tohle Kawa poněkud zazdila a myslím že nejenom mě to připadá že si zákazníků tak nějak moc neváží...
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
Lech
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2151
Registrován: pát úno 17, 2006 14:07:30
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lech » stř led 23, 2008 21:34:41

No taky je to o tom kolik se u nás prodá novejch kousků přece.V závislosti na tom pak třeba ASKO rozhodne na co vynaloží prostředky.Ono asi jednodenní pronájem okruhu nestojí padesát tisíc ,ale řekl bych několikanásobně víc. :?
mobil:732 654 530
ZX-12 R (02)
ZZR 1100 (93)
ZX-9 R (99)
CKC # 078

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel ZRX » stř led 23, 2008 21:52:11

Na okruhu to mělo platnost, možná bych uvítal možnost testování motorek, ale jinak 1A. Opékat špekáčky nepojedu. Tato zpráva mě moc nenadchla, moc jsem se na Kawa den těšil. Čoude, když už máš ty informace delší dobu, proč to tady nenapíšeš?
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

feedback...

Příspěvek od 666S999 » stř led 23, 2008 22:15:41

Lech píše:No taky je to o tom kolik se u nás prodá novejch kousků přece.V závislosti na tom pak třeba ASKO rozhodne na co vynaloží prostředky.Ono asi jednodenní pronájem okruhu nestojí padesát tisíc ,ale řekl bych několikanásobně víc. :?
je anglicky zpětná vazba...dovolím si kritizovat:

Málo prodaj, tak můžou málo investovat a neinvestují? neprodaj... a dokola...
Pár značek u nás zmenilo Generálního importéra a prodejním číslům to pomohlo (Yamaha), no srdcaři vědí že Kawa je špice, ale co dělaj na podporu povědomí značky, když se u nás osvěta dělá jen sledováním televizních přenosů po pár letech půstu na ČT4???

Viz

1) ASKO CZ má prodej nových motorek jako "vedlejšák"
2) pravda: asi má podporu Ondra Ježek od ASKA... ale nic moc ostatního se v CZ neděje, i s dealery...
3) na KAWA den dojede 75% lidí co maj moto dovezené z ciziny ( i já...), což zástupce ASKA moc nerozrajcuje a brněnský okruh není nejlevnější (takže co maj dělat?)
4) Trh s novými motorkami v ČR je v segmentu "výkonných motek/ nemyslímKawu" na úrovni TRHni si nohou!
Statistiky hovoří: prodávaj se samý fichtly... a bohužel, Kawa nic ve slabších kategoriích nenabízí...teď vylezla 250ka...a na odezvu trhu je krátká doba + životní úroveň je videt v CZ jinde a Ti co chtěj motorku, jí maj na "pořizovacím seznamu v zadních kolonkách.

Takže je mi líto, ale "ultimativní mašiny" si holt projede každý za své... v Brně, Mostě...Když si za své koupíte KAWA triko, čepici a motorku, tak se na okruh můžete "peněžně složit"...

Nová forma patriotismu... :twisted: , třeba to ostatní značky taky "odpískaj"...

LET THE GOOD TIMES ROLL! KAWASAKI CZ
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
markan
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 368
Registrován: čtv úno 09, 2006 23:16:17
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od markan » stř led 23, 2008 22:25:23

Naprosto souhlasím s Lechem, měli bychom si uvědomit kolik se prodává u nás Kaw.... s Hondou nebo Yamahou se to nedá srovnat, tak se není čemu divit, že na to nemají..... nic jiného nám nezbyde než se s tím smířit :? :roll:

:wink:
KLV 1000
ckc "071"

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř led 23, 2008 22:32:43

klido mohli vzit levnejsi most, ale me je to v podstate fuk... tak misto kawa dne pojedu na volny a dam za tu pul hodku 400Kc.... to me nepolozi a zajezdim si stejne jak na kawa dnu... nejak je mi to putna
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » stř led 23, 2008 22:33:34

markan píše:Naprosto souhlasím s Lechem, měli bychom si uvědomit kolik se prodává u nás Kaw.... s Hondou nebo Yamahou se to nedá srovnat, tak se není čemu divit, že na to nemají..... nic jiného nám nezbyde než se s tím smířit :? :roll:

:wink:
No a teď se zeptám proč se u nás prodává málo Kaw? Protože jsou horší než konkurence? Kdybych si to myslel nesedlám Kawu. Chozé má pravdu v hodně bodech. Prodej hodně závisí na tom jak se dělá , co lze trhu nabídnout, co je schopný trh absorbovat atd.

Pro mě Kawa forever a docela mě mrzí, že Kawa den nebude, protože zrovna já jsem jim nechal vydělat na mé motorce a čekám, že jako dovozce se o mě jako svého zákazníka bude i nadále starat.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
markan
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 368
Registrován: čtv úno 09, 2006 23:16:17
Bydliště: Ostrava

Re: feedback...

Příspěvek od markan » stř led 23, 2008 22:35:09

666S999 píše:
Lech píše:No taky je to o tom kolik se u nás prodá novejch kousků přece.V závislosti na tom pak třeba ASKO rozhodne na co vynaloží prostředky.Ono asi jednodenní pronájem okruhu nestojí padesát tisíc ,ale řekl bych několikanásobně víc. :?
je anglicky zpětná vazba...dovolím si kritizovat:

Málo prodaj, tak můžou málo investovat a neinvestují? neprodaj... a dokola...
Pár značek u nás zmenilo Generálního importéra a prodejním číslům to pomohlo (Yamaha), no srdcaři vědí že Kawa je špice, ale co dělaj na podporu povědomí značky, když se u nás osvěta dělá jen sledováním televizních přenosů po pár letech půstu na ČT4???

Viz

1) ASKO CZ má prodej nových motorek jako "vedlejšák"
2) pravda: asi má podporu Ondra Ježek od ASKA... ale nic moc ostatního se v CZ neděje, i s dealery...
3) na KAWA den dojede 75% lidí co maj moto dovezené z ciziny ( i já...), což zástupce ASKA moc nerozrajcuje a brněnský okruh není nejlevnější (takže co maj dělat?)
4) Trh s novými motorkami v ČR je v segmentu "výkonných motek/ nemyslímKawu" na úrovni TRHni si nohou!
Statistiky hovoří: prodávaj se samý fichtly... a bohužel, Kawa nic ve slabších kategoriích nenabízí...teď vylezla 250ka...a na odezvu trhu je krátká doba + životní úroveň je videt v CZ jinde a Ti co chtěj motorku, jí maj na "pořizovacím seznamu v zadních kolonkách.

Takže je mi líto, ale "ultimativní mašiny" si holt projede každý za své... v Brně, Mostě...Když si za své koupíte KAWA triko, čepici a motorku, tak se na okruh můžete "peněžně složit"...

Nová forma patriotismu... :twisted: , třeba to ostatní značky taky "odpískaj"...

LET THE GOOD TIMES ROLL! KAWASAKI CZ
A toto je samozřejmě druhá strana mince :? :roll:
KLV 1000
ckc "071"

Uživatelský avatar
markan
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 368
Registrován: čtv úno 09, 2006 23:16:17
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od markan » stř led 23, 2008 22:53:25

Z. píše:
markan píše:Naprosto souhlasím s Lechem, měli bychom si uvědomit kolik se prodává u nás Kaw.... s Hondou nebo Yamahou se to nedá srovnat, tak se není čemu divit, že na to nemají..... nic jiného nám nezbyde než se s tím smířit :? :roll:

:wink:
No a teď se zeptám proč se u nás prodává málo Kaw? Protože jsou horší než konkurence? Kdybych si to myslel nesedlám Kawu. Chozé má pravdu v hodně bodech. Prodej hodně závisí na tom jak se dělá , co lze trhu nabídnout, co je schopný trh absorbovat atd.

Pro mě Kawa forever a docela mě mrzí, že Kawa den nebude, protože zrovna já jsem jim nechal vydělat na mé motorce a čekám, že jako dovozce se o mě jako svého zákazníka bude i nadále starat.
To jsme na tom stejně........ každopádně by se měli soudruzi od Aska, případně ještě výše, zamyslet kde udělali chybu.... :roll:
KLV 1000
ckc "071"

Uživatelský avatar
čoud
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 4337
Registrován: stř led 25, 2006 12:30:49
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čoud » stř led 23, 2008 22:53:37

Choze, dekuju !


Vsem sklamanym - taky me to mrzi, taky sem se chtel projet ... Na druhou stranu:
- pronajem jednoho dne v Brne je cca 0,75mil KC !!!
- na KD prijelo vloni asi 320 motorek, z toho cca 290 jich bylo dovezeno
- Kaw se v CR rocne proda novych (tj. do stari 1 roku) cca 3,5tis., z toho pouhych 400ks v dealerske siti

Fajn, myslite si vsichni kdo jezdite na dovozene motorce a jste z toho vedle, ze ASKO pro Vas nic nedela ???

Akce, ktera bude misto Kawa dne bude taky fajn a je to zmena, ja osobne jsem byl v prvni chvili taky sklamanej, ale kdyz pak o tom premejslim, tak nejsem proti, to co bude misto toho, taky rozhodne neni k zahozeni a co je obrovska vyhoda - bude to bez novinaru, takze se na 08 desitce bude moct svizt kazdej z Vas ;-) Nesudte pristiho dne pred vecerem ;-)

A to, ze sem to sem nenapsal driv je proto, ze jsem se slibil ASKU mlcenlivost, dokud nebude vyresena nahradni varianta za okruh ...

Jo, a BTW - volnej termin pro KD okruh navrhnul az nekdy konec zari nebo rijen, takze s tim ASKO stejne nic delat nemohlo a Most je na tom stejne, a jestli si nekdo mysli, ze je Most levnejsi, tak ano, asi o 30tkc ... :idea:
Ninja 1000SX AKA Saxana
ex: ZX-10R 2016, KLX230 2020, ZX-6R 2005, Z900 2019

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Trocha realismu!

Příspěvek od 666S999 » stř led 23, 2008 23:15:08

čoud píše:Choze, dekuju !


Vsem sklamanym - taky me to mrzi, taky sem se chtel projet ... Na druhou stranu:
- pronajem jednoho dne v Brne je cca 0,75mil KC !!!
- na KD prijelo vloni asi 320 motorek, z toho cca 290 jich bylo dovezeno
- Kaw se v CR rocne proda novych (tj. do stari 1 roku) cca 3,5tis., z toho pouhych 400ks v dealerske siti

Fajn, myslite si vsichni kdo jezdite na dovozene motorce a jste z toho vedle, ze ASKO pro Vas nic nedela ???

Akce, ktera bude misto Kawa dne bude taky fajn a je to zmena, ja osobne jsem byl v prvni chvili taky sklamanej, ale kdyz pak o tom premejslim, tak nejsem proti, to co bude misto toho, taky rozhodne neni k zahozeni a co je obrovska vyhoda - bude to bez novinaru, takze se na 08 desitce bude moct svizt kazdej z Vas ;-) Nesudte pristiho dne pred vecerem ;-)

A to, ze sem to sem nenapsal driv je proto, ze jsem se slibil ASKU mlcenlivost, dokud nebude vyresena nahradni varianta za okruh ...

Jo, a BTW - volnej termin pro KD okruh navrhnul az nekdy konec zari nebo rijen, takze s tim ASKO stejne nic delat nemohlo a Most je na tom stejne, a jestli si nekdo mysli, ze je Most levnejsi, tak ano, asi o 30tkc ... :idea:
Třeba by šlo udělat: místo okruhu vytipovat kus pěkné silnice a vyhradit si na víkend s úředníky v Místě cosi jako se jezdí "Hořice, Kyjovský okruh a pod" eventuelně k tomu dodat cosi jako "osvětového" ducha ...Vždyť motorky jsou prodávané primárně na jezdění na "normálních" silnicích.
Vyhodit 750 000Kč kvůli půhodince projetí (která stojí běžně 400/osobu mi přijde "puke")

Jinak samozřejmě: přeju best výsledky všem co jezdí RACINGOVĚ NA KAWĚ!

TOHLE TÉMA, berte i jako kritiku CZ celkově...BESIP ( na který přispívá vláda peníze ) jen peníze pouze spotřebovává a něco pro motoristickou mládež neudělá...nechá kluky se pozabíjet v Buchlákách a na Dubí...I cajti PČR -dopravka, jsou mimo.
Kdyby se daly peníze na "levné závody začátečníků" tak by se nemuseli realizovat v normálním provozu.
Třeba video od Elvise z Japonska...kluci točí na čas jízdy zručnosti...nikdo nelítá dvě kila po okresce ( bylo to asi sponzorované Dunlopem...) neříkejte, že to nemá něco do sebe...
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Zamčeno