ZRX II

Modely, testy, zkušenosti
Zamčeno
Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9301
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení zadních stupaček

Příspěvek od KankX » stř čer 25, 2008 20:22:02

Raubtier píše:
KankX píše:
Raubtier píše:řešil jste to někdo? manželka má dlouhý nohy a jezdit jako batůžek je pro ní docela utrpení. Na polu něco takového nabízejí, ale nejsem si jist efektem.
ted jsem dostal napad, premerime na srazu holkam nohy, abychom vedeli jak je maji dlouhy ;-) Obavam se ze se tezko najde nejaky batuzek ktery by mel delsi nohy nez ma moje draha polovicka... proc to tady pisu? Protoze ta si na Rexovi vubec nestezuje a ze tam uz peknych par desitek tisic km najezdila. Jinak k te delce nohou, prestoze merim pri svych 178cm o 2cm vic jak ona tak nohy ma delsi jak ja :roll:
Maželka má 181cm a nohy dlououhý skoro ke krku:). To že je má delší než já ani neřeším. Bohužel je fakt, že zrovna pohodlně řešený zadní stupačky REX prostě nemá, tedy pro dlouhé lidi.
fakt nevim, ted jsem se nechal vezt manzelkou jako spolujezdec a sedelo se mi docela fajn... tedy upresnil bych to, jeste nikde se mi nesedelo tak dobre jako na Rexovi (myslim jako spolujezdec), naprosta pohoda... Ale tohle je vzdycky naprosto ruzne takze se to neda nijak zhodnotit, ono hodne zalezi take na tom jak tam sedis. Moje manzelka sedi tak cca10 cm za mnou, mozna i vic, nenaklani se ke me a nedrzi se me, takze sedi vzprimeneji a netluce si kolenama do hlavy. Proste individualni. Nastavec urcite existuje, dokonce mam pocit jestli ho nema Marek na svem rexovi, rozhodne o tom loni uvazoval, protoze jeho batuzek narikal ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9301
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř čer 25, 2008 20:32:07

a tady jeste obrazek k tomu posedu... moje manzelka sedi opravdu az na zadni hrane sedadla a mezi nas se klidne vejde batoh ;-) Jinak by z toho melo byt jasne ze cim vic nalepena na ridici tim vic zlomena kolena, jo ona takova erotika proste neco stoji ;-)

Obrázek
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » stř čer 25, 2008 20:39:34

to jsou problémy, to jsou problémy. Tak si snad pořídím manželku, která pasne na každou motorku aniž bych musel něco měnit a nebo by její hmotnost nějak snižovala výkon. Myslím že 152cm/49kg je idéální poměr :D
Kluci je pěkné, že se snažíte udělat baťůžkům radost, ale jdete na to blbě. Nechte je svést třeba na SV nebo podobné mrdečce a myslím že se s radostí a prosíkem vrátí do křesla na ZRX!
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9301
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř čer 25, 2008 20:55:07

MMKS píše:to jsou problémy, to jsou problémy. Tak si snad pořídím manželku, která pasne na každou motorku aniž bych musel něco měnit a nebo by její hmotnost nějak snižovala výkon. Myslím že 152cm/49kg je idéální poměr :D
Kluci je pěkné, že se snažíte udělat baťůžkům radost, ale jdete na to blbě. Nechte je svést třeba na SV nebo podobné mrdečce a myslím že se s radostí a prosíkem vrátí do křesla na ZRX!
jo jo, dobrovolne kazdou svezu na novem Z1000... :-D tu nerozdejcha ani moje manzelka :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9173
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRx

Příspěvek od ZRX 1984 » stř čer 25, 2008 21:44:36

Jo tak já tu brzdovku jen doleju do tý spojky. Ten zvuk dělá ta guma co je pod víčkem jako když pumpuje. Jo jinak dneska jsem byl na 50 Km na seznamovací jízdě. A jako chlapi to enko bylo líný jako hrom. Lawson normálně jde po zadním omylem se mi to podařilo 2 x . Jo jinak k té STK, to ověření papírů s STK stálo 2 900. Dneska už je Rex přihlášenej a s SPZ. Chlapi musím zajet na brzdu, fakt mě zajímá jakej to má výkon, protože to jede 2 x líp než to eNko. Podle těch éček to bylo dotažená z USA nebo Japonska a nebylo to vůbec stavěný na evropskej trh.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: ZRx

Příspěvek od DoktorZRX » stř čer 25, 2008 21:50:20

ZRX 1984 píše:Jo tak já tu brzdovku jen doleju do tý spojky. Ten zvuk dělá ta guma co je pod víčkem jako když pumpuje. Jo jinak dneska jsem byl na 50 Km na seznamovací jízdě. A jako chlapi to enko bylo líný jako hrom. Lawson normálně jde po zadním omylem se mi to podařilo 2 x . Jo jinak k té STK, to ověření papírů s STK stálo 2 900. Dneska už je Rex přihlášenej a s SPZ. Chlapi musím zajet na brzdu, fakt mě zajímá jakej to má výkon, protože to jede 2 x líp než to eNko. Podle těch éček to bylo dotažená z USA nebo Japonska a nebylo to vůbec stavěný na evropskej trh.
Tak to na tom budeme výkonově stejně, mě taky nikdo nevěřil, že jde rex od 5ti tis. na zadní :wink:
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9173
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

ZRX

Příspěvek od ZRX 1984 » stř čer 25, 2008 22:36:44

Nevím jestli od 5 tis, lae jedna dva to jde na zadní jako tak, že přední kolo je ve vzduchu. Doktore, co kdybychom se přijeli někdy podívat do Havl Brodu?
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9301
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRx

Příspěvek od KankX » stř čer 25, 2008 22:45:49

ZRX 1984 píše:Jo tak já tu brzdovku jen doleju do tý spojky. Ten zvuk dělá ta guma co je pod víčkem jako když pumpuje. Jo jinak dneska jsem byl na 50 Km na seznamovací jízdě. A jako chlapi to enko bylo líný jako hrom. Lawson normálně jde po zadním omylem se mi to podařilo 2 x . Jo jinak k té STK, to ověření papírů s STK stálo 2 900. Dneska už je Rex přihlášenej a s SPZ. Chlapi musím zajet na brzdu, fakt mě zajímá jakej to má výkon, protože to jede 2 x líp než to eNko. Podle těch éček to bylo dotažená z USA nebo Japonska a nebylo to vůbec stavěný na evropskej trh.
to ze jede 2x lip jak byvale eNko by vysvetlovalo proc jsi psal v tom jednom tematu takove blaboly ;-) :arrow:
ZRX 1984 píše:Nazdárek, taky si zkusím trocha přihodit, je to jen můj pohled, tak mě za něj moc nespeskujte. Mám rexe vždycky jsem ho chtěl, protože má svoje kouzlo. Strejc má V-maxe vytuňěnýho tím BUSTEM a ať je rex silnej jak chce, tak na něj prostě nemám. Takže si myslím, že by chlapci od Kawasaki měli někde přitvrdit. U toho maxe oceňuju asi nejvíc ten kardan, to je naprosto bezúdržbová věc, né každých 300 km mazat. Max má sílu jako hrom. Měl jsem tu čest a 1,2,3 vztekle hrabe, než si člověk uvědomí že to není to správné. Když se mi podařil rozjezd bez hrábí, tak do 180 jsem se normálně přistihnul jak v helmě řvu a opravdu jsem byl rád, že chodím občas cvičit a že mám sílu v rukách, asi od 4 000 zapnul ten bust a to byl NÁŘEZ. Na ničem silnějším jsem snad ani neseděl. Obrovská nevýhoda přišla při průjezdu první zatáčky, dostat to tlustý prase do zatáčky no makačka jako hrom. Tak jen k tomu tématu, že bych ocenil kdyby kawárna s něcím přišla s takovou sílou, ale ovladatelností a duší Rexe. Zdarec
mozna V-max hrabe ale to je asi tak vsechno ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
milda
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3683
Registrován: pon dub 09, 2007 19:56:56
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lawson

Příspěvek od milda » stř čer 25, 2008 23:02:48

Obrázek

Hele máš to nový a už jsi přejel kočku?? :wink: Jinak gratuluju!!

Jak tu píšete s tou brzdovkou-já jí mám ve všech nádobkách absolutně průhlednou a čistou....
ZRX 1200 hybrid S/R-DAEG
CKC # 576

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9173
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

KanX

Příspěvek od ZRX 1984 » stř čer 25, 2008 23:21:33

Dík kanxi, je vidět že jsi to pochopil. Jak jsem psal pár článků potom.........co jsi vytáhl z historie...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Raubtier
Příspěvky: 23
Registrován: úte čer 17, 2008 19:39:12

Příspěvek od Raubtier » čtv čer 26, 2008 08:25:35

No ona manželka byla zvyklá sedět jak v křesle z litrového V-Stroma, takže je to trošku problém. Tam je zadní sedadlo..........no to se musí zažít.

PajaZR
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 232
Registrován: ned dub 02, 2006 21:32:34
Bydliště: Brno

Re: ZRx

Příspěvek od PajaZR » čtv čer 26, 2008 09:02:35

ZRX 1984 píše:Jo tak já tu brzdovku jen doleju do tý spojky. Ten zvuk dělá ta guma co je pod víčkem jako když pumpuje. Jo jinak dneska jsem byl na 50 Km na seznamovací jízdě. A jako chlapi to enko bylo líný jako hrom. Lawson normálně jde po zadním omylem se mi to podařilo 2 x . Jo jinak k té STK, to ověření papírů s STK stálo 2 900. Dneska už je Rex přihlášenej a s SPZ. Chlapi musím zajet na brzdu, fakt mě zajímá jakej to má výkon, protože to jede 2 x líp než to eNko. Podle těch éček to bylo dotažená z USA nebo Japonska a nebylo to vůbec stavěný na evropskej trh.
Jo dej to na brzdu a pak to sem dej.Jsem na to moc zvědav.Ta moje je lenivá,moc se jí nechce a na zadní ani omylem :roll:
ZRX 1100 modrostříbrná ORIGINAL

Uživatelský avatar
Hery
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 125
Registrován: stř bře 19, 2008 18:42:25
Bydliště: Okr. Břeclav

Re: nastavení zadních stupaček

Příspěvek od Hery » čtv čer 26, 2008 16:49:17

KankX píše:
Raubtier píše:
KankX píše: ted jsem dostal napad, premerime na srazu holkam nohy, abychom vedeli jak je maji dlouhy ;-) Obavam se ze se tezko najde nejaky batuzek ktery by mel delsi nohy nez ma moje draha polovicka... proc to tady pisu? Protoze ta si na Rexovi vubec nestezuje a ze tam uz peknych par desitek tisic km najezdila. Jinak k te delce nohou, prestoze merim pri svych 178cm o 2cm vic jak ona tak nohy ma delsi jak ja :roll:
Maželka má 181cm a nohy dlououhý skoro ke krku:). To že je má delší než já ani neřeším. Bohužel je fakt, že zrovna pohodlně řešený zadní stupačky REX prostě nemá, tedy pro dlouhé lidi.
fakt nevim, ted jsem se nechal vezt manzelkou jako spolujezdec a sedelo se mi docela fajn... tedy upresnil bych to, jeste nikde se mi nesedelo tak dobre jako na Rexovi (myslim jako spolujezdec), naprosta pohoda... Ale tohle je vzdycky naprosto ruzne takze se to neda nijak zhodnotit, ono hodne zalezi take na tom jak tam sedis. Moje manzelka sedi tak cca10 cm za mnou, mozna i vic, nenaklani se ke me a nedrzi se me, takze sedi vzprimeneji a netluce si kolenama do hlavy. Proste individualni. Nastavec urcite existuje, dokonce mam pocit jestli ho nema Marek na svem rexovi, rozhodne o tom loni uvazoval, protoze jeho batuzek narikal ;-)
Moje má cca 174cm a posed si moc chválí. Horší je to se mnou. Kolena se mi nevejdou do výlisů na nádrži a kolenama se opírám o kapotu (taky se ale musím zohýbat do dveří). Ale myslím, že to přepákování to vyřeší. No jo je to úděl. :D
ZRX 1200 S, 03

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: ZRX

Příspěvek od DoktorZRX » čtv čer 26, 2008 18:31:44

ZRX 1984 píše:Nevím jestli od 5 tis, lae jedna dva to jde na zadní jako tak, že přední kolo je ve vzduchu. Doktore, co kdybychom se přijeli někdy podívat do Havl Brodu?
Přijeďte, ale do Žďáru. Ale dej předem vědět abych si jel pro motorku. Parkuju je jinde :)
Buell xb12r
CKC#160

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Lawson

Příspěvek od DoktorZRX » čtv čer 26, 2008 18:36:21

milda píše:Obrázek

Hele máš to nový a už jsi přejel kočku?? :wink: Jinak gratuluju!!
Ta byla určitě jako doplněk a dovezla se i s rexem. To byla určitě podmínka prodejce, že jo :?: :)
Buell xb12r
CKC#160

Zamčeno