řetěz

a taky vejfuky, brzdy, gumy a jiný drobnosti...
kafkalibor
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1521
Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od kafkalibor » úte pro 04, 2007 12:38:58

pinot píše:no já nevim, ještě jsem je u nás pořádně neviděl..kdybys je našel, tak sem šoupni link, dík
Barevný RK dělá Motoscout ze Svitav,link neumim.
VN 1500 nomad
Kawa=Káča

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4387
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » úte pro 04, 2007 13:53:20

RK barevné řetězy dělá ještě Beran tuning...

http://www.berantuning.cz/index_cz.htm
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

pinot
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 54
Registrován: pát srp 03, 2007 21:51:11
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od pinot » úte pro 04, 2007 21:15:50

zdravím..kdyby jste tak někdo chtěl poslat link na pračku na řetěz, vím že tady už byl ale nic moc se z těch stránek vykoukat nedalo...a když jsem to hledal na netu tak jsem našel většinu na kolo(jako šlapací, ne..) ale nevim jestli bych tam do toho dostal ten řetěz z mota...
ZX6RR 2004, zeleňoučká

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » úte pro 04, 2007 21:50:05

pinot píše:zdravím..kdyby jste tak někdo chtěl poslat link na pračku na řetěz, vím že tady už byl ale nic moc se z těch stránek vykoukat nedalo...a když jsem to hledal na netu tak jsem našel většinu na kolo(jako šlapací, ne..) ale nevim jestli bych tam do toho dostal ten řetěz z mota...
Myslíš tyhle stránky :?: :arrow:
http://www.kettenmax.com/de/index/index.asp
http://www.kettenmax.at/de/company/co_kmax_classic.asp
Buell xb12r
CKC#160

pinot
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 54
Registrován: pát srp 03, 2007 21:51:11
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od pinot » úte pro 04, 2007 22:17:29

jj, to jsou přesně ono, jen že tak zase nevládnu cizím jazykům tak si moc nepočtu :( No ale kdybych mohl fakt vytrapovat, tak kdyby nějaký český stránky, to by byla věc.. :wink:
ZX6RR 2004, zeleňoučká

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » úte pro 04, 2007 22:21:48

pinot píše:jj, to jsou přesně ono, jen že tak zase nevládnu cizím jazykům tak si moc nepočtu :( No ale kdybych mohl fakt vytrapovat, tak kdyby nějaký český stránky, to by byla věc.. :wink:
nejaky prekladac inet stranek a aspon na hrubo jsi za vodou. :wink: :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

pinot
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 54
Registrován: pát srp 03, 2007 21:51:11
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od pinot » úte pro 04, 2007 22:24:37

..ale video je dobrý.. :P...jak tam šmudlaj ten řetěz..asi je to pohodlnější oproti tomu jak se s tim patlám já..tak nějak zhruba jsem to okouk, ale 30 éček, noo ale pohodlí je pohodlí 8)
ZX6RR 2004, zeleňoučká

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » stř pro 05, 2007 05:57:20

MiMoZa píše: Podle mého stačí řetěz umýt a namazat jednou za týden a tak to i dělám,ne pod tím ležet každej druhej den=zbytečnost... :wink: No a abych to musel mýt jen kuli tomu aby pořád vypadal krásně,prostě tam zase raději příště dám normální šedej a mám klid :D
NJ ale není nad to se na motorce povozit a pak se s ní ještě pěkně pomazlit 8)

Uživatelský avatar
NRG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3077
Registrován: pon led 30, 2006 11:53:04
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NRG » stř pro 05, 2007 08:44:02

Tu pračku na řetěz mám a opravdu to funguje, mj. se s ní dá pak řetěz i namazat. Před pár měsíci jsem sem o ní dával i samostatnej thread.
Karosa ZZ-R 1100
:::: CKC#016 ::::

Uživatelský avatar
Zubr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1082
Registrován: pon úno 06, 2006 17:20:28
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Zubr » stř pro 05, 2007 10:10:24

Kujva chlapi, žasnu co s těma řetězama vyvádíte, jako mýt ho jednou do měsíce,týdne a nebo kujva každý den. :?: :!: :?: :shock: Boha jeho, to bych se na to ajni nev**ral. To musí být tuze úžasný sajrajt, na čištění, ten MUCH OFFF :!: Taků sračku mám proti komárům, ale nefunguje, tak to asi prubnu na ten řetěz. :twisted: To by mě zajímalo, jestli zvýší životnost řetězovky aspoň na 50 až 60 tisíc km. Jinak to nemá vůbec cenu se s tím takhle sr*t.

To já na to jdu od lesa, namontuju řetězovku, první vyjížďka je zajížděcí stačí 100km ( já dám 200km pro klid v duši). A pak jen mažu motulem každých cca 600 až 800km, nebo když začínají prosvítat "stříbrný" válečky. Déšť je taky můj přítel, krásně vyplavý všechen bordel, a jak přestane hned namažu. Na čištění se*u, jen někdy, když už jsem pracně naleštil moto, umyji boky řetězu aby se pěkně vyjímal, nikdy na řetěz (ze zásady) nestříkám žádný čistič. Kontroluji napnutí řetězu a po najetí cca 40.000km (se svou brusnou pastou), řetězovku vyměním, a za prachy ušetřený za MUC OFF, koupím novou. :D
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

Uživatelský avatar
GEORG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3823
Registrován: pon kvě 29, 2006 21:24:42
Bydliště: Brno

Příspěvek od GEORG » stř pro 05, 2007 17:24:34

Zubr píše:Kujva chlapi, žasnu co s těma řetězama vyvádíte, jako mýt ho jednou do měsíce,týdne a nebo kujva každý den. :?: :!: :?: :shock: Boha jeho, to bych se na to ajni nev**ral. To musí být tuze úžasný sajrajt, na čištění, ten MUCH OFFF :!: Taků sračku mám proti komárům, ale nefunguje, tak to asi prubnu na ten řetěz. :twisted: To by mě zajímalo, jestli zvýší životnost řetězovky aspoň na 50 až 60 tisíc km. Jinak to nemá vůbec cenu se s tím takhle sr*t.

To já na to jdu od lesa, namontuju řetězovku, první vyjížďka je zajížděcí stačí 100km ( já dám 200km pro klid v duši). A pak jen mažu motulem každých cca 600 až 800km, nebo když začínají prosvítat "stříbrný" válečky. Déšť je taky můj přítel, krásně vyplavý všechen bordel, a jak přestane hned namažu. Na čištění se*u, jen někdy, když už jsem pracně naleštil moto, umyji boky řetězu aby se pěkně vyjímal, nikdy na řetěz (ze zásady) nestříkám žádný čistič. Kontroluji napnutí řetězu a po najetí cca 40.000km (se svou brusnou pastou), řetězovku vyměním, a za prachy ušetřený za MUC OFF, koupím novou. :D
dělám to podobně a zůstanu u toho.
G.
ZX10R KRT 2016

CKC#317

pinot
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 54
Registrován: pát srp 03, 2007 21:51:11
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od pinot » stř pro 05, 2007 19:00:09

Kujva chlapi, žasnu co s těma řetězama vyvádíte, jako mýt ho jednou do měsíce,týdne a nebo kujva každý den. :?: :!: :?: :shock: Boha jeho, to bych se na to ajni nev**ral. To musí být tuze úžasný sajrajt, na čištění, ten MUCH OFFF :!: Taků sračku mám proti komárům, ale nefunguje, tak to asi prubnu na ten řetěz. :twisted: To by mě zajímalo, jestli zvýší životnost řetězovky aspoň na 50 až 60 tisíc km. Jinak to nemá vůbec cenu se s tím takhle sr*t.

To já na to jdu od lesa, namontuju řetězovku, první vyjížďka je zajížděcí stačí 100km ( já dám 200km pro klid v duši). A pak jen mažu motulem každých cca 600 až 800km, nebo když začínají prosvítat "stříbrný" válečky. Déšť je taky můj přítel, krásně vyplavý všechen bordel, a jak přestane hned namažu. Na čištění se*u, jen někdy, když už jsem pracně naleštil moto, umyji boky řetězu aby se pěkně vyjímal, nikdy na řetěz (ze zásady) nestříkám žádný čistič. Kontroluji napnutí řetězu a po najetí cca 40.000km (se svou brusnou pastou), řetězovku vyměním, a za prachy ušetřený za MUC OFF, koupím novou. :D
dělám to podobně a zůstanu u toho.
G.

a teď já:->no tak tahle jsem to dělal do teď a říkal jsem si že se to musí změnit že jsem na ni jak na nevlastní 8) ... no ale nejsem sám tak si to ještě nechám projít hlavou... no ale nejvíc ze všeho mě se°e že když namažu řetěz takovou drahou srajdou co je na to dělaná tak mám mašinu stejně zacákanou jako kdybych jezdil hnojem, jen s tim rozdílem že hnůj jde líp umejt :cry: asi to bude tim že mám nějakej krátkej kryt na řetěz..musim to do jara nějak poladit..
ZX6RR 2004, zeleňoučká

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5534
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Kawa » stř pro 05, 2007 20:11:44

kdo maže, ten jede, taky nemyjeme a ani nemáme v plánu s tím začínat :lol:
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » stř pro 05, 2007 20:36:28

já taky v podstatě jenom mažu a maximálně občas jednou za měsíc, setřu ten černý šmír z boku článků hadrou namočenou v naftě
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
DoktorZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6969
Registrován: čtv úno 23, 2006 15:08:06
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek od DoktorZRX » stř pro 05, 2007 20:39:06

Tady jde hlavně o to, najít a vyzkoušet takovej sprej, kterej po nastříkání zůstane na řetězu. Myslím, že mě se to povedlo :) S tím řetězem to je jako s motorkou. Když se čistí a myje tak tím kontaktem se může přijít na povolenej šroub, plast, nerovnoměrně vytahanej řetěz atd. Je to každýho věc, jak se o motorku stará. Jinak já čistím a mažu taky po 600-800 km. Stejně si připadám, že hučím do dubu. :) ...špindírové
Buell xb12r
CKC#160

Odpovědět