MPS Corse-výrobce tlumičů řízení

Pozitivní i negativní, prostě firmy které pracují s motorkama ...
Odpovědět
MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

MPS Corse-výrobce tlumičů řízení

Příspěvek od MiMoZa » stř čer 20, 2007 06:54:14

Chci se podělit o špatnou zkušenost s tímto výrobcem...
Od konce února objednáno a dodnes nedodáno i po mailových a telefonických urgencích,vážně mě zklamal. Byl jsem tam na oměření a prý to do měsíce není problém udělat,ale jak se zdá,má ten měsíc min.183 dní :roll:
Už jsem se dostal do takového stavu nasranosti,že jsem se rozhodl tlumič nepřevzít i kdyby měl přijít zítra...at si ho nahouchá třeba do ucha....

Uživatelský avatar
NRG
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3077
Registrován: pon led 30, 2006 11:53:04
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NRG » stř čer 20, 2007 07:21:50

O nic jsi nepřišel, někdo tu na fóru psal, jak se ten tlumič MPS po půlhodině zkoušek simulující běžnej provoz zadřel... :(
Karosa ZZ-R 1100
:::: CKC#016 ::::

MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

Příspěvek od MiMoZa » stř čer 20, 2007 07:39:20

NRG píše:O nic jsi nepřišel, někdo tu na fóru psal, jak se ten tlumič MPS po půlhodině zkoušek simulující běžnej provoz zadřel... :(
Je to možný,ale spíš si stěžují na to,že je tlumič i na poslední nejtužší polohu stejně ještě moc volnej...

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7941
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » stř čer 20, 2007 08:22:46

Podle testování na měřícím zařízení (DB1) :-) se ten tlumič zadřel prý asi po 5 minutách. Jen tak mimochodem byl původně ten tlumič nabídnutý pro minibiky. Na ty je ale moc velký tak to prodávají na normální motorky.

Mmch jestli se nepletu tak stejnou zkušenost s dodávkou má i Elvis, přišla nějaká zprasená montážní sada ne?
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » pát čer 29, 2007 13:39:17

Asi tak -po delší době přišel tlumič s montážní sadou, ale vůbec nepasoval. Kvůli reklamaci jsem jel až k výrobci do Příbrami. V jeho garáži u rodiného domku si vše změřil a ujistil mě, že to předělá a pošle správný. V Brně je jen prodejce. Tlumiče vyrábí člověk z Příbrami. Doteď nic nepřišlo a jelikož jsem já hlupák nechal u pana výrobce i účet, tak asi už svých 4,500,- Kč nebo kolik ten šmejd stál neuvidim. Telefony mi bral a tvrdil že pořád čeká až mu dodají nalakované trubky na tlumiče a teď už mi telefony ani nebere. Prodejce se se mnou bavit nebude, protože nemám účet. Takže pápá tlumiči a peníze :evil:

MPS corse nebrat a nejradši bych tomu šmejdovi udělal ještě reklamu někde na netu jakej je to zloděj! grrrrrrr...
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Czert ZRX
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 663
Registrován: sob bře 17, 2007 20:33:33
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Czert ZRX » pát čer 29, 2007 14:35:08

Zbývá jen jediné udělat si výlet Kawa Clubu směrem k Příbrami a nechat Pána ať nám to vysvětlí!!!!!
Myslím,že když vymyslíž dobré datum tak se rádi pojedem na Pánovi odreagovat a možná si každý z nás odveze jeden tlumič na památku i když budou vhodné leda jako okrasa na policu!!!!!!
Nesnášim takovéto obchodníky,ale tvé mínus je s tim ůčtem,ale pokud se nás tam sjede pár nasraných Kawa Borců,rád ti napíše jiný!!!!!!

Tak co Elvisi,jak se na to tváříš????
:twisted:
--------------
ZRX 1100 model 97 Police Version
Pomáhat a Chránit :)LOL

MiMoZa
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 678
Registrován: sob srp 19, 2006 14:25:30

Příspěvek od MiMoZa » pát čer 29, 2007 18:01:12

Elvis. píše: MPS corse nebrat a nejradši bych tomu šmejdovi udělal ještě reklamu někde na netu jakej je to zloděj! grrrrrrr...
To já se Elvisi nestyděl a na motorkářích ho už řádně pohanil :lol: Veřejně jsem mu napsal,at si ten tlumic narve do ucha a at už mi ho ani neposílá,že ho stejně nevezmu... Jak jsem se ale dočetl,nejsme jediný,co se nechali napálit...nezvedá telefony nikomu,max těm co má v seznamu....

Odpovědět