Rakousko - termín ČT-18.6.2015- NE-21.6.2015

Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Rakousko - termín ČT-18.6.2015- NE-21.6.2015

Příspěvek od Jirka_Z » pon bře 23, 2015 11:21:10

Ahoj závodníci :)

v červnu od 18- do 21.6.2015 jsme se rozhodli jet do Rakouska ve složení - Jirka + já, můj bratr + žena a jeho další tři přátelé ( bratra znáte ze svatby , je to ten týpek co jezdí na tom ,, neznačkovém´´ motocyklu :D ) + Mišák.

Plán je následující : čtvrtek 18.6.2015 - sraz v 10:00 dopoledne v Hatích, po sečtení lidu odjezd co nejdříve po trase : https://maps.google.cz/maps?saddr=Znojm ... ls&t=m&z=9

je to cca 6 hodin jízdy takže + nějaké přestávky ( jídlo,pití, tankování, atd..) budeme mít co dělat , abychom stihli check in v našem ubytovacím zařízení, které se nachází zde :http://www.haus-heigl.com/en_anreise.php - penzion Pension Edelweiss

Pátek v ranních hodinách odjezd na grossglockner strasse, kde strávíme celý den.

Sobota - Já + Jirka se pojedeme podívat na sever na Jezera Hallstatt, Traunsee, Attersee, prostě dle času a počasí :) zbytek včetně Mišáka povalí již směrem ČR.

Neděle - check out je v 10:00 hodin ,tedy odjezd co nejdříve a po jiné trase návrat do ČR.

Chci se zeptat, zda by měl nekdo zájem se přidat, aktuálně je 1 volné místo u nás v pokoji ( tedy čtvrtek až neděle ) a kdyby bylo více zájemců tak jsou možné i přistýlky. Případně bych Vám dala odkaz na penzion, kde byste si domluvili ubytování sami dle Vašcih představ.

Ceny jsou takové akorát, ten 3 lůžkový pokoj nás vyjde na 111 EUR za tři noci, lze dokoupit i snídaně za 8 EUR takže to vychází 20 EUR na osobu za noc včetně snídaně. Městská daň je myslím 1 EUR /noc. Parkování je bezplatné na soukromém parkovišti penzionu.

V případě dalších dotazů volejte piště sms JIRKA_Z :) bude mít strašnou radost prý.

Těšíme se na případné zájemce Ivča a Jirka
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Zamčeno