motor po go.. problem

Odpovědět
Greue
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 26, 2013 14:56:50

motor po go.. problem

Příspěvek od Greue » pon dub 28, 2014 11:32:56

Ahoj lidi, mám motor po go, dál jsem ho celý rozebrat zkontrolovat a slozit samotný motor měl jsem ho jak řetězovou pilu.. no výměna ložisek, sály, 2 přijme ventily ,vahadla, vacka, prebrus hlavy a vše okolo ní, nový rozvodak, rozebrana prevodovka a spojka kontrolována dane nové podložky mezi kolečka. No tak jsem motor namontoval dál olej nastartoval a nechal prohrat. Rachot jak hrom to je samozrejme.. tak jsem to šel projet a vše si tak nějak sedlo a promazalo. Tez v pohodě ale otázka zní rachod od převodovky či spojky. Vím že u motorek rachoti ale toto je kovový zvuk jak by se něco drelo o sebe kov na kov. Řazení jde normálně spojka též, jen na volnobeh když přidám otáčky tak na 3 až 4 tisíce tak to slyším jak zmacknu spojku a přidám plyn tak vše v pohodě, jak zařadím za 1 a rozjeduse a zase ty otáčky tak je to hlasitější a stupňuje se to jak dám za 2 tak nic a vše v pohodě. Otázka je co to může být, jak jsem mu to šel ukázat tak dělal ze mě blbce že jednu závadu opravil a druhá se ukázala přitom nic takeho mě motorka nedělala. Teď se mi zdá že to bude chtít znovu zaplatit. Poraďte někdo dík

Odpovědět