školáček prosí o pomoc:-)

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Re: školáček prosí o pomoc:-)

Příspěvek od Majdinka » ned bře 09, 2014 11:48:21

Helča píše:Však já jsem mu posílala ten dotazník pro policajty,co jsi chtěla :wink: ...nebo to je ještě něco jiného?? :lol:
Nene, to je všechno a moc dík za přeposlání. Myslím, že jeden dotazník pro ozbrojené složky :ANAL: a jeden pro neozbrojenou veřejnost stačí :lol: Zas takovej snaživec nejsem :roll:
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
MICHALIS TSIOLAS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2138
Registrován: pon zář 25, 2006 07:34:48
Bydliště: Atheny

Re: školáček prosí o pomoc:-)

Příspěvek od MICHALIS TSIOLAS » ned bře 09, 2014 20:07:35

ZRX 1984 píše:
MICHALIS TSIOLAS píše:taky, ziji jinde, ale jsem casto v Cechach, takze mam zkusenosti. Pa. M.
P.S. at ti to dobre dopadne, poradne jim to natri!!! :wink:
Čolásku kdypak se tady ukážeš?
jo Seky, rad bych........tak snad nekdy, a co vy u me??? Co??!! Vam se sem nejak nechce....! A to tu mam k dispozici i plachetnici!!! Furt musim jezdit ja za vami!! :D :D :D
všechno je jinak! VN1500 DRIFTER '02 o τρελός
CKC#305

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9171
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: školáček prosí o pomoc:-)

Příspěvek od ZRX 1984 » pon bře 10, 2014 10:54:41

MICHALIS TSIOLAS píše:
ZRX 1984 píše:
MICHALIS TSIOLAS píše:taky, ziji jinde, ale jsem casto v Cechach, takze mam zkusenosti. Pa. M.
P.S. at ti to dobre dopadne, poradne jim to natri!!! :wink:
Čolásku kdypak se tady ukážeš?
jo Seky, rad bych........tak snad nekdy, a co vy u me??? Co??!! Vam se sem nejak nechce....! A to tu mam k dispozici i plachetnici!!! Furt musim jezdit ja za vami!! :D :D :D
:-) tak víš jak, když chci k moři, skočím večer do auta a ráno jsem v Hrvatsku, nebo v Talošce, a to s malým svištěm ideální, než ho táhnout 2 dny autem... Rád Tě uvidím
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Re: školáček prosí o pomoc:-)

Příspěvek od Majdinka » úte bře 25, 2014 17:09:37

Ahojky, chtěla bych vám všem moc poděkovat za účast. Dotazník už bude končit, mám průběžné výsledky a bude o čem psát. Jak jsem koukala, nemám šanci se někam na vás přijet podívat. Je to všechno daleko a nebo jsem pryč. Tak vás aspoň všechny zdravím a doufám, že se něco vyskytne.
Jedete někdo do Hořic na 3OO zatáček? U nás je kemp, je to 6 km, myslím, že ubytko by případně šlo zařídit. Tak zatím páčko Majdinka :D
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Odpovědět