ZX12r

Odpovědět
Jamharad
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 15, 2010 06:32:44

ZX12r

Příspěvek od Jamharad » pon bře 26, 2012 01:49:07

Zdravíčko,
rád bych se informoval, zda někdo nevíte o jetých laděných svodech+koncovka a tlumiči řízení? Jde to na model rok výroby 2000. Předem děkuji za vaši iniciativu a věnovaný čas. :D

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: ZX12r

Příspěvek od MARTY » pon bře 26, 2012 11:28:42

ta bourana od byvaleho clena Romana mela vse co zadas...vystopuj ji
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Jamharad
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 15, 2010 06:32:44

Re: ZX12r

Příspěvek od Jamharad » pon bře 26, 2012 18:49:14

Stopuju, kdyby mne někdo navedl, popřípadě měl na toho Romana kontakt byl bych neskonale vděčen, ale jinak na tom makám i sám samozřejmě.....
Zřejmě máš Marty na mysli tuhletu? viewtopic.php?f=6&t=6587

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: ZX12r

Příspěvek od MARTY » pon bře 26, 2012 20:58:44

asi jo...uz tam neni nic videt..jo jo...ale ted si muvedomuji svody mel myslim origo...ale tlumic mel...

ty svody sehnat bude asi orisek k dane znacce...asi bych se na ne vykaslal a sehnal dobrou znackovou koncovku....
kazdopadne doporucuji pred placenim nasadit a vyzkouset,,,jak se zacne houpat volnobeh nebrat....pak je nutny ladic a dynojet...
nektere to zvladaji bez toho houpani...je tam pak tak velky vyplach ze hrozi i zhasnuti motorupri klidnem delsim razeni dolu..me se to stalo s prvnim RP...
pak jsem lezel v bezvedomi v poli dve hodiny nez me nasli :D
stalo se to v zatacce...chcipla pri razeni dolu a pak me kopla tak ze jsem letel 25 metru do poli mimo zorne pole...
ale pak si s tim pohral a napotreti mi zadarmo POKORNY udelal vyfuk kterej byl super...
jeden vyrobce...jinej postup a super...pak jsem mel akrapa i se svodama a to uz neminim pitvat...bez vady..
houpal se na rocniku 2001 malinko ale to uz se dalo..
rok 2002 uz to pak nedelal...ale zase...rika se ze 2000 a 2001 byla vykonem neprekonatelna...plne otevrena...
good luck
edit...zeptej se Kuby...ten vi kde ta ma skoncila...treba by prodal ten novy majitel komplet system...
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Jamharad
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 15, 2010 06:32:44

Re: ZX12r

Příspěvek od Jamharad » úte bře 27, 2012 00:09:58

Marty moc děkuju za pomoc, velice si toho cením a to co píšeš se krásně čte, až ta příhoda s tím polem. Já nemohu než neskrývat svoji radost nad koupí co sem uskutečnil tuto neděli. A sice, víte o mě, z toho co tu píšu, že sem měl ZX12r(2001), full Arrow, kterou sem prodal taťkovi, kterýho taktéž chytli motorky :twisted: no a čekal sem, že v dubnu, až došetřím prachy, dojedu si do Slušovic pro tu 2006ku. Bohužel, osud tomu chtěl se před cca 14dny prodala. No a já započal hledání po jiné ZX12ce.
První výlet do Mostu. Na fotkách motorka nádherná 2001, zelená metla, plnej Akrapovic, podblatníček, pancéřky,atd......v reálu bohužel nefunkční sytič, signalizace dálkového světla a neutrálu, protáčející se objímka startéru, při rozjezdu kovové pecky z motoru, na světlech při projíždce mi zhasla a už nenastartovala, spousta nestandartních uchycení a šroubů. No prostě hnus velebnosti, jak se majitel k motorce choval, až mi jí bylo líto. Suma sumárum, za motorku chtěl 75tisíc, ale nestála ani za 50tisíc. Borci to schovali a jelo se domů - 30litrů benzínu a den dovolené vyhozené oknem. Zklamání veliké.
Druhý výlet do Žlebů. Na fotkách opět motorka moc pěkná, laděné svody+dvojkoncovka Tenax, pancéřky. Realita popraskané plasty vařené od docenta Prasete a jeho asistenta Frantíka Diletanta. Spousta nesériových šroubů, z laděných svodů se vyklubala série uříznutá ve 4to1 a dokončená svodem Tenax, atd......prostě další zklamání.
Jedné věci sem se strašně divil. A sice že měly obě motorce hrozně vyšisované víka alternátoru+spojky. Na již už otcové 2001 krásně tmavé, na výše jmenovaných motorkách skoro do bíla.
Když už sem téměř ztrácel naději, že seženu nějakou ZX12r alespoň ve slušném stavu, narazil sem na toto http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 55250.html

Inzerát odpovídá, motorka vypadá, až na opravované světlo, což mi bylo předem všechno vysvětleno telefonicky, skoro jako z fabriky. Originál rakouský techničák, plus náš samozřejmě k tomu+plus plná legenda o motorce. Když sem ji nastartoval, tak to byla lahoda pro uši poslouchat jak si sametově přede, jak všechno funguje jak má, jak motorka postrádá oxidaci. Samozřejmě sem tam nějaký škrábanec, ale je vidět, a sem tomu rád, že u nás existují slušní lidé, kteří nejenom, že si stojí za tím co tvrdí, ale o motorku pečují s náležitou vehemencí. Už se těším až se se strýcem a s otcem dostane na vyjížďku. Pojede Ducatka a za ní dvojčata ZX-12rkovic :twisted:

PS: Cena byla 77tisíc a pán nám říkal, že pro případ, že bychom to nekoupili, tak jako druhý už byl s vlekem nastartovaný v Brně týpek :D

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: ZX12r

Příspěvek od MARTY » úte bře 27, 2012 11:56:09

ono kamo hledat tuhle babinku nepadenou je malej zazrak..to opravdu...tyhle rocniky mely krizovku kolem cca 50 000..hodne se o tom psalo..
nicmene je to pekna zelena motorka...
ty gumy hned pryc...posad ji dunlopy...a jinak ji nekde rad shlednu...
kdyz nekam pojedete dej vedet...dame nekde scuka...
good luck every time
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Jamharad
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 15, 2010 06:32:44

Re: ZX12r

Příspěvek od Jamharad » ned zář 16, 2012 19:43:25

Tak včera sem si dovezl jetý Akrapoviče za 4,500Kč, takže sem spokojený. Teď už jenom sehnat koncovku :D

Jamharad
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 15, 2010 06:32:44

Re: ZX12r

Příspěvek od Jamharad » úte zář 18, 2012 08:00:10

Tím pádem bych se chtěl zeptat, zda někdo neví kde by se válela zbytečně :D titan koncovka Akrapovič pro svody s vnějším průměrem 60mm. Pokud byste věděli kde se poptat, popřípadě někoho kdo tahá díly ze zahraničí? V šupleti mám zatím připraveny svody Akrapovič+filtry KN a potřebuji sehnat koncovku+PC3 USB. Nejde mi o to někde lítat jak bláznivej Jarda, ale pěkně si mašinku vypiplat :wink: Předem děkuji za vaše úsilí.

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Re: ZX12r

Příspěvek od MMKS » úte zář 18, 2012 14:33:41

a původní si budeš nechávat pro strýčka příhodu? Moji zmršil nějaký šílený kutil, zvuk sice dobrý, ale provedení otřesné.
ZX-12R naked

Jamharad
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 58
Registrován: stř zář 15, 2010 06:32:44

Re: ZX12r

Příspěvek od Jamharad » stř zář 19, 2012 14:52:23

Ahoj, raději si je nechám, ale objevil sem tento inzerát http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra ... 42310.html

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Re: ZX12r

Příspěvek od MMKS » stř zář 19, 2012 15:17:58

Dík, já řeším jen koncovku, ale je to kosmetika, takže nepodstatné.
ZX-12R naked

Odpovědět