Czech Kawasaki Club
Fórum příznivců značky Kawasaki
https://forum.kawa.cz/
Koupím zadní podblatníček na zx6 rv.98
https://forum.kawa.cz/viewtopic.php?t=4016
Stránka
1
z
1
Koupím zadní podblatníček na zx6 rv.98
Napsal:
úte dub 01, 2008 10:12:18
od
martin.vesel
Pokud máte někdo v jakémkoliv stavu, dejte pls vědět.. Dikes