Stránka 4 z 8

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: úte kvě 05, 2026 11:28:32
od misak39
Já zatím mám volno na oba termíny, a je mi celkem fuk kam pojedu. Cpát se na Mlýnky, když nás tam nechtěj, mi nepřipadá jako dobrej nápad. Každopádně zkusit to Lech může za předpokladu, že jim za to nebude do smrti vděčnej 😂

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: ned kvě 10, 2026 14:44:35
od Lech
Ted jsem volal Milanovi ohledně posledního víkendu v srpnu ale ten koukal do rozpisu co si dělá Jitka a tam neměl jasno z těch jejích poznámek. Říkal jsem mu že by se zorganizoval takový vzpomínkový odlehčený sraz ze soboty ne neděli. Takže ještě večer mu mám zavolat a když tak se domluvíme.
Pokud by byl zájem a předběžně by se tady přihlásilo aspoň 20 "značkových" :-) motorek , účastníků, dejme tomu do konce května, tak bych bych s Milanem tuto akci dohodl. :idea:

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: ned kvě 10, 2026 22:05:23
od Lech
Aktualita ;-)
Tak jsem ještě mluvil večer s Jitkou. S tím, že :
Akce by mohla být z pátka na sobotu. 28. - 29. srpna. V sobotu tam je už zamluvená oslava narozenin, nějaké třicátiny.
Domluvil jsem se s ní že tam tak za dva týdny zajedu na ty Mlýnky a probereme to spolu osobně. Teda pokud tedy bude vůbec ze strany zdejších členů zájem.

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: ned kvě 10, 2026 22:43:37
od pidaDc
Lech píše: ned kvě 10, 2026 22:05:23 Aktualita ;-)
Tak jsem ještě mluvil večer s Jitkou. S tím, že :
Akce by mohla být z pátka na sobotu. 28. - 29. srpna. V sobotu tam je už zamluvená oslava narozenin, nějaké třicátiny.
Domluvil jsem se s ní že tam tak za dva týdny zajedu na ty Mlýnky a probereme to spolu osobně. Teda pokud tedy bude vůbec ze strany zdejších členů zájem.
Nevím, jestli mi něco neutelko, ale mám pocit že celej poslední víkend v srpnu je schopnej zařídit Honza s Blankou. Jde o to, že to není první víkend v září.

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: pon kvě 11, 2026 01:21:53
od KankX
pidaDc píše: ned kvě 10, 2026 22:43:37
Lech píše: ned kvě 10, 2026 22:05:23 Aktualita ;-)
Tak jsem ještě mluvil večer s Jitkou. S tím, že :
Akce by mohla být z pátka na sobotu. 28. - 29. srpna. V sobotu tam je už zamluvená oslava narozenin, nějaké třicátiny.
Domluvil jsem se s ní že tam tak za dva týdny zajedu na ty Mlýnky a probereme to spolu osobně. Teda pokud tedy bude vůbec ze strany zdejších členů zájem.
Nevím, jestli mi něco neutelko, ale mám pocit že celej poslední víkend v srpnu je schopnej zařídit Honza s Blankou. Jde o to, že to není první víkend v září.
asi tak nějak...

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: pon kvě 11, 2026 11:50:08
od Kuba
poslední víkend v srpnu máme závody, taky si to udělejte kdy chcete a kde chcete.
Posílat tam Lecha škemrat, to snad ne. Zase tak moc tam nikdo z nás nechce.

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: pon kvě 11, 2026 21:31:39
od Honza-Zed
Souhlasím s Píďou a KankXem.
Klidně to udělat úplně někde jinde. Hlavně, na celý víkend.

Takových let se plahočíme na Mlýnky a oni na nás takhle...
Než se něčeho doprošovat jestli tam můžeme. Poté se doprošovat na místě, aby mi dali pivo. Poslouchat kecy na výdeji kantýny...
Ty vole, tady se někdo posral!

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: úte kvě 12, 2026 21:33:21
od Dak
Honza-Zed píše: pon kvě 11, 2026 21:31:39 Souhlasím s Píďou a KankXem.
Klidně to udělat úplně někde jinde. Hlavně, na celý víkend.

Takových let se plahočíme na Mlýnky a oni na nás takhle...
Než se něčeho doprošovat jestli tam můžeme. Poté se doprošovat na místě, aby mi dali pivo. Poslouchat kecy na výdeji kantýny...
Ty vole, tady se někdo posral!
Má pravdu ten chlapec.... Poslední roky to tam šlo tak nějak do :butthead:
Je mě jedno kde sraz bude. Hlavně že bude. Děcka na Velehradě se na nás těší celý rok a rozhodně ne kvůli tomu že jim něco dáme! To je jen třešnička na dortu. A jestli to bude v srpnu nebo září neřeší. Kdo chce neřeší kilometry. Za Kawarádama to není nikdy daleko.

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: úte kvě 12, 2026 22:20:58
od ZRX 1984
Dak píše: úte kvě 12, 2026 21:33:21
Honza-Zed píše: pon kvě 11, 2026 21:31:39 Souhlasím s Píďou a KankXem.
Klidně to udělat úplně někde jinde. Hlavně, na celý víkend.

Takových let se plahočíme na Mlýnky a oni na nás takhle...
Než se něčeho doprošovat jestli tam můžeme. Poté se doprošovat na místě, aby mi dali pivo. Poslouchat kecy na výdeji kantýny...
Ty vole, tady se někdo posral!
Má pravdu ten chlapec.... Poslední roky to tam šlo tak nějak do :butthead:
Je mě jedno kde sraz bude. Hlavně že bude. Děcka na Velehradě se na nás těší celý rok a rozhodně ne kvůli tomu že jim něco dáme! To je jen třešnička na dortu. A jestli to bude v srpnu nebo září neřeší. Kdo chce neřeší kilometry. Za Kawarádama to není nikdy daleko.
Daku tleskám Tvým slovům. Je mi jedno kdy a kde, hlavně s kawarodinou :-)

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: stř kvě 13, 2026 14:32:12
od Tilda
no, sice o tom půlka kawa klubu ještě diskutuje, dost lidí psalo že poslední prázdninový víkend nemůžou, ale Lech se rozhodnul že si sraz na Mlýnkách udělá... :roll: kdoví co mu ta protivná paní kuchařka slíbila...

budeme dělat ještě další kawa sraz v tom původním termínu, první víkend v září? Ideálně na celý víkend... jak třeba Zed navrhoval v Bohuslavicích Hospodářský Dvůr, s vyjížďkou na Velehrad? :D

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: stř kvě 13, 2026 15:17:44
od pidaDc
Tilda píše: stř kvě 13, 2026 14:32:12 no, sice o tom půlka kawa klubu ještě diskutuje, dost lidí psalo že poslední prázdninový víkend nemůžou, ale Lech se rozhodnul že si sraz na Mlýnách udělá... :roll: kdoví co mu ta protivná paní kuchařka slíbila...

budeme dělat ještě další kawa sraz v tom původním termínu, první víkend v září? Ideálně na celý víkend... jak třeba Zed navrhoval v Bohuslavicích Hospodářský Dvůr, s vyjížďkou na Velehrad? :D

To jsem sám zvědavej, jak tohle dopadne. Nic proti Lechovi, ale přijde mi, že v tom dělá docela bordel - já rozhodně na jeden den nepojedu (dohromady 900 km), první víkend v září bych měl mít taky volno. Tak se to snad někomu povede dát dohromady na celý víkend.

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: stř kvě 13, 2026 15:58:58
od Kuba
první víkend v září můžu

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: stř kvě 13, 2026 16:11:16
od Kuba
teďka se dívám , že na facebooku je přihlašování k termínu v srpnu, na dalším fóru je akce v srpnu na Mlýnkách.

Zní to jako komedie, v tom termínu to na Mlýkách nikdo nechce......hmm, to je zajímave, tak to musím uspořádat :lol: :lol:

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: stř kvě 13, 2026 16:42:03
od Dak
Mluvil jsem s Lechem před 14 dny o Mlýnkách. Řekl, že sa pojede zeptat přímo na Mlýnky a pak napíše. Snažil sa, tak ho hned nebijte.

Re: Mlýnky 2026 - nebudou? (vyjádřete se)

Napsal: stř kvě 13, 2026 17:14:52
od Tilda
Dak píše: stř kvě 13, 2026 16:42:03 Mluvil jsem s Lechem před 14 dny o Mlýnkách. Řekl, že sa pojede zeptat přímo na Mlýnky a pak napíše. Snažil sa, tak ho hned nebijte.
jaká je situace na Mlýnkách víme i bez toho aby tam jezdil... necháme se překvapit kolik lidí přijede na 2-denní sraz na místě, kam se některým už ani nechce... Jak píše Píďa, 900km na otočku nic moc. My to máme většinou 700km tam a zpět. Pokud pojedu na výlet 700km, tak radši někam kde mají dobré pivo :lol: