Kawasaki day: ace cafe, London.
- KankX
- Site Admin

- Příspěvky: 9396
- Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
- Bydliště: Teplice
- Kontaktovat uživatele:
tak zitra vyrazime... snad to pocasi alespon trochu vyjde, prset by fakt nemuselo, prosim prosim smutne koukam
doufam ze tam ten nas CKC budeme dustojne reprezentovat, kdyz uz jsme dostali ten prispevek z klubove pokladnicky na nove pneu
...jo, jo maji o nas chlapci strach, cesta je to dlouha, akorat jeste nafukovaci kruh musim pribalit 
doufam ze tam ten nas CKC budeme dustojne reprezentovat, kdyz uz jsme dostali ten prispevek z klubove pokladnicky na nove pneu
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira
-
kafkalibor
- Ghostrider

- Příspěvky: 1521
- Registrován: stř úno 22, 2006 13:08:22
- Bydliště: Praha
To by chtělo dataprojektor a notebook, aby jsme to na Skalce skoukli všichniKuba ZRX píše:děkujem kluci, počkejte až budem sedět na Skalce u piva a budem ukazovat fotky a prndat o zážitcích
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<
> silver shadow <
aktuálně Benelli
>> CKC #304 <<