zrx 1100 mnozstvi oleje a tlak dusiku v zadnm tlumici

Co se nevešlo jinam, manuály, foto a tak...
Odpovědět
krabak
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 49
Registrován: stř lis 26, 2014 20:08:43

zrx 1100 mnozstvi oleje a tlak dusiku v zadnm tlumici

Příspěvek od krabak » úte lis 08, 2016 19:09:20

ahoj
rozhodl jsem se vymenit pruziny na zadnich tlumicich za progresivni a kdyz uz jsem byl v tom rozebirani tak jsem je rozhodil kompletne kvuli vymene oleje a celkovymu vzhledovymu oziveni.
nejaky info o hladine oleje a tlaku dusiku uz mam ale jeste me zajima jestli uz jste to prede mnou nekdo uz neprovadel, ze by jste me zahrnuli postrehy a informacemi.
hlavne me zajima prave mnozstvi a typ oleje a tlak dusiku v expansce.
dekuju za odpovedi

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Re: zrx 1100 mnozstvi oleje a tlak dusiku v zadnm tlumici

Příspěvek od Pavel ZRX » pát lis 11, 2016 23:51:24

Co máš za info o tlaku dusíku? Kolik chceš dávat oleje? Jaký? To mně zajímá.
ZRX 1200 R

krabak
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 49
Registrován: stř lis 26, 2014 20:08:43

Re: zrx 1100 mnozstvi oleje a tlak dusiku v zadnm tlumici

Příspěvek od krabak » ned lis 13, 2016 14:56:14

co jsem vygooglil a vubec nasel je, ze olej budu davat od kayaby pro zadni tlumice.co je divny tak bez jakykoliv specifikice o hustote. jsou nejaky merny body od ceho se odpichnout co se tyka hladiny oleje.co z toho vypliva je ze se nalivaji az do plna.tzn.po montazi olej pretece ven az do uplnyho utesneni.
co jsem zjistil o dusiku je ze motokrosari co pouzivaj stejny tlumice.nebo na stejnym principu tak rikaj ze od 7 atm uz to jde.maj to prej ozkouseny.takze cilim na 7-10atm.mam tip na jeden cyklo obchod kde to delaj prave pro motokrosare.jelikoz je pry umení dostat tam tak mali mnozstvi pod tak velkym tlakem.
to je tak vsechno co vim.

Uživatelský avatar
Dargas
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 832
Registrován: čtv črc 27, 2006 18:00:24
Bydliště: okr. Jihlava

Re: zrx 1100 mnozstvi oleje a tlak dusiku v zadnm tlumici

Příspěvek od Dargas » úte lis 15, 2016 17:25:30

Olej v zadnch tlumicich byva s viskozitou 2,5w.
Naleje se tam toho pri montazi tolik, aby byl tlumic plnej, a pri montazi ucpavky vytece prebytek. Litrova flaska na dca tlumice v poho staci.
Na nafouknuti staci vzduch, neni nutny dusik. Ale je nutna spesl pumpicka s odpichem na tlumice (da se sehnat v cyklo eshopech). Pumpickou na kolo to sice napumpujes, ale hned ti to zas utece, jak zacnes sundavat pumpicku.......jinak to zas takova veda neni. Par udelatek a trocha sikovnosti.
CKC # 594

krabak
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 49
Registrován: stř lis 26, 2014 20:08:43

Re: zrx 1100 mnozstvi oleje a tlak dusiku v zadnm tlumici

Příspěvek od krabak » stř lis 16, 2016 09:45:26

Dargas dekuju za info.je to presne tak jak jsem zjistoval a co jsem se dozvedel.pumpicku uz jsem sehnal a dusik kdybych chtel tak opet cyklo shop.princip cyklo tlumicu je vesmes stejnej.
Jeste jednou dekuju za info

Odpovědět