Kawasaki Green Day 2016 (29.května)

Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
Uživatelský avatar
Munga
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 404
Registrován: ned led 20, 2008 19:13:11
Bydliště: Praha

Re: Kawasaki Green Day 2016 (29.května)

Příspěvek od Munga » úte kvě 31, 2016 19:56:39

Volswagen : Mám 188 a jak jsem psal nahoře, mám zatracený problém, protože ta motorka mě tu hodinku, co jsem jí měl strašně bavila. Trošku jsem doufal, že se mi na ní bude aspoň blbě sedět, takže jí nebudu chtít, ale to se nestalo. Jediný, co bych jí maličko vytkl je to, že mám opřenou pravou nohu o výfuk, ale to už v dnešní době opláštění není takovej problém. Má maličko nepřehlednou přístrojovku, ale myslím, že to je hlavně o zvyku. Nechápu obsesi rvát na takovýhle bajk takovou bejkárnu, jako je ikonka ECO, ale co už nadělám.

Do 5-6 tisíc je to jako elektromotor, hodná, poslušná, necuká, poslouchá. Pak jí naložíš a probudí se hejno čertů. Přední brzda funguje očekávaně a zadní tak nějak že tam je, dobržďovat se s ní dá.



Raději bych slyšel že je špatná a malá,pač od té doby co jsem ji projel ji mám pořád v hlavě - v zatáčkách je to oproti Rexu paráda a také jsem si nepřipadl jak vosa na bonbonu.
No musím ji někdy ještě pořádně prozkoušet.
ZRX 1100 /99 Black
Kozí dech
Munga F4
Z900 RS

Uživatelský avatar
Méďa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1147
Registrován: pon kvě 23, 2011 08:48:35
Bydliště: Liberec

Re: Kawasaki Green Day 2016 (29.května)

Příspěvek od Méďa » pon čer 06, 2016 11:24:58

KankX píše:
BOB píše:Taky se přidám k děkovačce.

Jen mi to nepomohlo vyřešit problém jestli ZX10, nebo ZZR14. Jak píše Mišák ZX10 bych si uměl představit na lítání do 200km okolí a užíval bych si to moc, ale na dlouhé trasy... Trochu nepohodlná. Na to, že se ještě jako nikdo z nás nepovažuju za dědka, tak mě mírně bolely kolena po té hoďce, ale uvědomil jsem si to až když jsem slezl. ZZR je zase krásně pohodlná, ale malinko nemotornější v zatáčkách. Takže mi vznikl problém kde vzít a nekrát 950 000kč, ale klidně krást, ale nesedět. :D
tak v tom ti asi nikdo neporadi... ja bych ZX-10 asi nezkrotil a tim jak by neustale nabadala ke kroceni, by byla velka sance na vyklopeni... a ja uz jsem starej a bojim ;-)
To snad není možný :shock: Jsi pouze a jen více zkušený :lol: :lol: :lol:
Jinak se taky přidávám k hodnocení celé akce A+++. U motorek, jak popsáno výše a s komentářem KankXe mám jasno :oops:
Bezva akce a díky organizátorům.
od 49,9 do 1199 ccm

Zamčeno