Rada spojka Kawasaki zx6r

Odpovědět
Jirka890
Příspěvky: 17
Registrován: stř bře 25, 2015 12:09:45
Bydliště: Prostějov

Rada spojka Kawasaki zx6r

Příspěvek od Jirka890 » sob bře 05, 2016 18:25:56

Když zmáčku páčku spojky tak mi začne chrastit na spojce když páčku pustím tak to přestane nevíte co to může být než něco budu objednávat a rozdělávat. Díky moc

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada spojka Kawasaki zx6r

Příspěvek od Pavel ZRX » ned bře 06, 2016 12:52:03

Kolik km máš najeto? Jaky je celkový stav a funkce spojky? Neunáší při vypnutí, neklouže v tahu? Jaká je tloušťka lamel, nejsou pokroucený plech. mezilamely? Jaká je volná délka pružin? Jaký je stav vnitř. a vnějšího koše, není vyklepaný od lamel a plechů? Není koš povolený? To ložisko si kup, to je jasný..
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
Zubr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1079
Registrován: pon úno 06, 2006 17:20:28
Bydliště: Chomutov

Re: Rada spojka Kawasaki zx6r

Příspěvek od Zubr » ned bře 06, 2016 15:19:00

Nejdříve je potřeba rozlišit jestli jde o závadu nebo normální stav. Když zmáčkneš spojku a zařadíš jedničku nebude nic chrastit, je to normalní stav a spojka ok. Na volnoběh nechrastí spojka, ale převodovka, motor se točí nepravidelně a převodová kola zrychlují a zpomalují ve svých vůlích. Jinak spojka sama o sobě, taky dokáže chrastit viz.suchá spojka Ducati, ale mokrá spojka je částečně odhlučněná olejem, uzavřeným deklem a ten má v sobě ještě odhlučnovací přepážku. Takže nečekej, že nebude nic slyšet. Ale jestliže usoudíž, že je něco špatně, tak to budeš muset prozkoumat. Já u toho nejsem, takže ti neporadím. Čau Tom
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

Jirka890
Příspěvky: 17
Registrován: stř bře 25, 2015 12:09:45
Bydliště: Prostějov

Re: Rada spojka Kawasaki zx6r

Příspěvek od Jirka890 » ned bře 06, 2016 19:02:43

Spojka právě zabírá dobře nic neklouže a dělá to pouze jak zmáčknu spojku ale jak zařadím a pustím páčku spojky tak je ticho. Volal jsem známemu a ten říkal že asi hrastí plechy na spojce že to mám rozdělat a kouknout se jestli to někde nedře ale spojku sem ještě nerozdělával tak nevím jak na to jestli je potřeba nějaký specna klič na sundání.

Odpovědět