Autodrom Most

Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
Uživatelský avatar
blackbiker
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: sob led 05, 2008 13:56:11
Bydliště: Teplice

Re: Autodrom Most

Příspěvek od blackbiker » pon črc 27, 2015 12:26:24

Jirka_Z píše:Hlavně jede nějakou divnou stopu neee? :roll: :lol: :lol:
a musí jet ukrutně rychle, ta KTMka nemá na otáčkoměru vidět ani ručičku... :lol: :lol:
Mně tam vybrzdil borec na modrobílém litru a Elvis nechtěl čekat, tak nás podjel :D

https://www.youtube.com/watch?v=KxlS5GWzUkE
ZRX 1200 black

Uživatelský avatar
blackbiker
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: sob led 05, 2008 13:56:11
Bydliště: Teplice

Re: Autodrom Most

Příspěvek od blackbiker » pon črc 27, 2015 16:19:44

to Elvis.: díky za supr video :supz:

https://www.youtube.com/watch?v=BB6wDtT4qNU
ZRX 1200 black

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Elvis. » úte črc 28, 2015 23:27:24

Aaa, nekdo pouzil movie maker :-) Taky sem ho zkusil. Neni spatnej, ale kvuli jednoduchosti pouzivam spis GoPro studio. Jinak s videem nemas zac. Tvoje video je taky pecka. Sice neni tak z blízka, ale i tak je super vidět jak jedu. Z kamery na mojem plexi se případný chyby těžko hledaj, ale z cizí motorky je to super. Díky! Potěšils!

Kdyz by nekdo mel cas nebo chut se stavit, budu 4.8. v Moste s agenturou Racetrack. A uvazuju ze bych zkusil i zavod. Tak drzte palce at se nerozbiju nebo at me nekdo nerozbije :-)
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Re: Autodrom Most

Příspěvek od SumavaCZ » stř črc 29, 2015 08:44:40

ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Jirka_Z » stř črc 29, 2015 10:05:23

Njn, hlavně, že jde o zdraví a omezuje to komunikaci v rodinách uvnitř domů... :) (s otevřenými okny a dveřmi...)
Doufám, že tam zasaděj pár stromů navíc a vykašlou se na ně... :)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Elvis. » stř črc 29, 2015 22:16:13

Jj. O podobnejch iniciativach mluvil i Marek v Brne. Ze tam byly levne pozemky a lidi co tam postavili domy, tak si ted stezujou. V Moste je kousek od okruhu taky dost novostaveb. Je to smutny ale je to tak. Horsi je, ze az se toho jednou nejakej aktivni blbec chytne, tak budem jezdit s ucpavkama i na okruhu :roll:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
matt
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 504
Registrován: úte led 16, 2007 17:56:21
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od matt » čtv črc 30, 2015 09:50:16

Elvis. píše:Jj. O podobnejch iniciativach mluvil i Marek v Brne. Ze tam byly levne pozemky a lidi co tam postavili domy, tak si ted stezujou. V Moste je kousek od okruhu taky dost novostaveb. Je to smutny ale je to tak. Horsi je, ze az se toho jednou nejakej aktivni blbec chytne, tak budem jezdit s ucpavkama i na okruhu :roll:
Prosímtě, jak máš uchycenout tu kameru a co máš za kameru.

Jinak luxusně jezdíš, radost se divat.
matt
ZX6R 1996 - "jedu jak umím"
ZX10R 2004 černá mamba
ZX10R 2008 bílá perla

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Elvis. » čtv črc 30, 2015 19:02:09

Dostal jsem od ježíška GoPro Hero3 silver edition. A kameru mám uchycenou zvenčí dole na plexi. Takovou tou zakulacenou samolepou s držákem, co je s tim dodávanej. Jinak díky za pochvalu. Určitě tu jsou i větší střelci a občas jim závidim jak jezdí, ale i tak mě to baví... A a a vo tom to je :-)
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
matt
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 504
Registrován: úte led 16, 2007 17:56:21
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od matt » pát črc 31, 2015 09:03:48

já si koupil Magicam http://www.kamerydoakce.cz/aee-magicam-sd21/ a jsem spokojenej :D, takže ty držáky taky znám. Už jsem se ptal v mém příspěvku zx10r 2008 -2010 jestli jezdíš i do brna. já Právě tak nějak začal jezdít s tou 04 do brna jelikož jsem z vysočiny tak to mám nejblíž. A jsem z toho unešenej. Jezdím jen volný jízdy, pač začínám.
matt
ZX6R 1996 - "jedu jak umím"
ZX10R 2004 černá mamba
ZX10R 2008 bílá perla

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Elvis. » pát črc 31, 2015 21:32:43

V Brně jsem byl letos prvně po cca. 3 letech, když nepočítám, že jsem tam loni po 2 kolech na špatnejch gumách lehnul a jel zas domu :-)
Tak jsem si letos zaplatil agenturu a taky mám z toho ježdění video. Mrknu jestli ho mám někde na netu a kdyžtak ti pošlu odkaz. Ale Brno se podle mě neuč. Na mě je moc široký a dost se tam ztrácim, takže vůbec nevyužívám správně šířku trati :-) Tomu odpovídaj bohužel i časy. Chtělo by to potrénovat. Ale zas je v Brně super, že tim že je trať široká, zkusíš si relativně bezpečně jaký náklony de dát.

Ale dávej bacha. V roce 2008 jsem měl jako ty desinu. Model 2006 v origo kapotách. Celá sezona super. Spousta km jak na silnici tak na okruhu. A když už sem si myslel, že jí mám v ruce, tak sem dostal na podzim highsider v Mostě a z desiny zbylo zdravé jen zadní kolo. Tak hlavně vofafrně a dycky s citem a rozumem. Ono je to krásný, ale nic se nemá přehánět. A tvojí desiny by fakt byla škoda :wink:

PS:Do jakýho formátu ta kamera nahrává a čim to střiháš?
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
blackbiker
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: sob led 05, 2008 13:56:11
Bydliště: Teplice

Re: Autodrom Most

Příspěvek od blackbiker » sob srp 01, 2015 00:24:38

Včera v Mostě jsem viděl naživo Kawasaki H2, což jsem ani nevěřil, že někdy u nás v provozu uvidím, ale bohužel šťastný majitel v karbonový helmě Arai za 80 tisíc jí tam za vracákem rozčísnul a bylo po slávě. Jezdil časy okolo 2:10 a dostal hasana na výjezdu. Kontrola trakce prý nezafungovala, což mně u takhle drahý motorky dost překvapilo. :roll:
ZRX 1200 black

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Jirka_Z » sob srp 01, 2015 07:37:49

:shock: tak to je kurwa škoda :( Že ji potkám na silnici jsem si říkal, že přeci jenom třeba joo, třeba ji koupí někdo z klubu nebo známej někoho, ale že budu číst, že ji někdo rozbil tak to mě nenapadlo... :(
Popravdě nemám na svojí kontrolu trakce takže nevím jak se to chová, ale když dáš plnej ve velkým náklonu + třeba nějaká nerovnost v tom okamžiku tak elektronika podle mě není zázračná, je to asistent, ale pořád je největší část na pilotovi... Nevím no, názor laika. Není nějaká fotka někde?
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Elvis. » sob srp 01, 2015 19:27:35

Hm. Smutná zpráva :-( Ale už několikrát jsem se na okruhu přesvědčil, že kontrola trakce neni všemocná. Viz. sešrotované litrové BMW s kontrolou trakce v Brně, Blackbikerovo nadskočení na Superdukovi v Mostě se zapnutou kontrolou trakce. Obojí highsider.

Nemám zkušenost z pilotování takový motorky, ale jednak jsou tam různý stupně nastavení a druhak bude něco jiného kontrola trakce v sériovce a závodní kontrola trakce, viz. jiné nastavení kontroly pro různé zatáčky dle GPS atd. Ale to v sériovkách jen tak nebude, protože na to potřebuješ tým lidí. Takže tam bude vždy nějakej základ, kterej bude mít přesnost dle množství vstupních dat atd. Ale pilotův cit to zatim nahradit neumí, resp. je třeba s tim umět pracovat a na tý motorce se taky správně hýbat...

Je to podobný jak ABS. Na silnici při běžnym ježdění je to fajn. Na okruhu, kdy hledáš limity to chce tomu počítači prvně vysvětlit, kde ty limity na dané trati, při dané pneu, teplotě trati a pilotovi jsou :-) Tj. i na okruhu může pomoct, ale neni všemocná a člověk se na ní nesmí tupě spoléhat jak na navigaci. :wink:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
Zubr
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1079
Registrován: pon úno 06, 2006 17:20:28
Bydliště: Chomutov

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Zubr » sob srp 01, 2015 21:20:51

Jj, škoda pěkný mašiny. Můj názor je, že pan pilot asi nebyl zas tak vyježdenej a jestli měl nastavenou trakci na nejvědší prokluz, tak stopro následovala jezdecká chyba a to prudký zavření plynu při akceleraci ze zatáčky. I motorka motoGP by ho shodila, v jednom rozhovoru v časáku bylo, že při aktivní trakci ve velkém náklonu když je prokluz kola cca15% nesmíš zaklapnout max. jemně snížit tah motoru, jinak tě to dost rozhodí. A jestli to s ním cuklo, tak se lekl a zahodil to sám, nebo to dobrovolně rovnal směr kačírek. Prostě takovéto motorky nejsou, pro začátečníky!
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

Uživatelský avatar
matt
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 504
Registrován: úte led 16, 2007 17:56:21
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od matt » ned srp 02, 2015 08:41:23

Elvis. píše:V Brně jsem byl letos prvně po cca. 3 letech, když nepočítám, že jsem tam loni po 2 kolech na špatnejch gumách lehnul a jel zas domu :-)
Tak jsem si letos zaplatil agenturu a taky mám z toho ježdění video. Mrknu jestli ho mám někde na netu a kdyžtak ti pošlu odkaz. Ale Brno se podle mě neuč. Na mě je moc široký a dost se tam ztrácim, takže vůbec nevyužívám správně šířku trati :-) Tomu odpovídaj bohužel i časy. Chtělo by to potrénovat. Ale zas je v Brně super, že tim že je trať široká, zkusíš si relativně bezpečně jaký náklony de dát.

Ale dávej bacha. V roce 2008 jsem měl jako ty desinu. Model 2006 v origo kapotách. Celá sezona super. Spousta km jak na silnici tak na okruhu. A když už sem si myslel, že jí mám v ruce, tak sem dostal na podzim highsider v Mostě a z desiny zbylo zdravé jen zadní kolo. Tak hlavně vofafrně a dycky s citem a rozumem. Ono je to krásný, ale nic se nemá přehánět. A tvojí desiny by fakt byla škoda :wink:

PS:Do jakýho formátu ta kamera nahrává a čim to střiháš?
wau, no a co tam dáváš za gumy, na kolik je foukáš no a za kolik to vůbec jezdíš. vido suprové a ty náklony až na lokto to čumím :)

no přávě že brno mám sjetý a naučený pač když jsem byl puberták jezdil jsem ho na pc :D a v současný době jsem na něm byl na zx10r tak 4x a jak říkáš ty je to šíleně široké, takže je to fakt super pocit, když něco poseru, tak je tam spousta místa. Prostě ideál.

A tobě nic nebylo. ty jo taková škoda :(. No přávě přemýšlím, že bych si na okruh nechal tu 04 fakt jsem na ni najel cca hodně km, ale bohužel pořad je lepší než já. ještě po těch km dokáže kurevsky překvapit :D a přávě proto ji tak žeru.

Kamera natáčí do MOV no a ke stříhání jsem se moc nedostal mámstřašně moc videí, ale nějak to nestíhám
matt
ZX6R 1996 - "jedu jak umím"
ZX10R 2004 černá mamba
ZX10R 2008 bílá perla

Zamčeno