Autodrom Most

Aneb tady už se nedá přispívat ale jenom hledat.
Uživatelský avatar
matt
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 504
Registrován: úte led 16, 2007 17:56:21
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od matt » ned srp 02, 2015 08:44:53

ty jo ty H2 fakt škoda

no nevím jeslti chlapec na ničem dlouho nejezdil a pak si hned koupil H2 a ta kontrola trakce je taky taková, že na to nejde spoléhat nevím nemám zkušenosti. Jel jsem na Z1000SX ta to měla a na 3ku to fakt zasahovalo jak bejk, a když jsem ji vypnul tak pohoda. Ale to je zase jizda na silnici s pujčenou motorkou ne na okruhu, kde se jezdí pila no.
matt
ZX6R 1996 - "jedu jak umím"
ZX10R 2004 černá mamba
ZX10R 2008 bílá perla

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od Elvis. » ned srp 02, 2015 10:53:45

matt píše: wau, no a co tam dáváš za gumy, na kolik je foukáš no a za kolik to vůbec jezdíš. vido suprové a ty náklony až na lokto to čumím :)

no přávě že brno mám sjetý a naučený pač když jsem byl puberták jezdil jsem ho na pc :D a v současný době jsem na něm byl na zx10r tak 4x a jak říkáš ty je to šíleně široké, takže je to fakt super pocit, když něco poseru, tak je tam spousta místa. Prostě ideál.

A tobě nic nebylo. ty jo taková škoda :(. No přávě přemýšlím, že bych si na okruh nechal tu 04 fakt jsem na ni najel cca hodně km, ale bohužel pořad je lepší než já. ještě po těch km dokáže kurevsky překvapit :D a přávě proto ji tak žeru.

Kamera natáčí do MOV no a ke stříhání jsem se moc nedostal mámstřašně moc videí, ale nějak to nestíhám
Gumy dávám od osvědčených značek =Dunlop / Pirelli. Jenom směsovky (se vzorkem i bez), na Supercorsa SP už jsem si ustlal (maj sice okruhovej profil, ale ne okruhovou směs a v maxi náklonu už nedrží, protože nejdou zahřát ani na nahřívácích). Tlaky? No to bych taky rád věděl :-) Zatim jsem přišel na to, že Supercorsa v předu má mít cca. 1,8 za tepla... Zadní pneu pořád nemůžu odladit. Po zrychlení se mi začíná opotřebovávat zadní guma víc než bych potřeboval. Jenže ona to je alchymie jak prase. Chyba může být v mojí pravý ruce, v pohybu na motorce, podvozku i tlaku (ještě teplotě trati atd.). Navíc potom co jsem roztrhal Supercorsu, jsem teď dal dozadu Dunlopku -směs Endurance. Fungovala super, ale jak sem stáhnul trochu časy dolu, tak už zas začíná mít náznaky přetížení...

No já skončil v Mostě v nemocnici s naštípnutou pánví. Ještě že mi pomohli místní kawarádi. Ale za měsíc na to jsem byl na nohou a další sezonu už mě kluci ukecali na CEC2 (nedalo jim to moc práce :lol: ). Použít starší desinu na okruh je dobrá idea. Určitě schvaluju, ale jako minimum bych viděl přestrojení do laminátů, okruhové gumy a karbonové kryty obou vík. Znám kluka, co na tomhle staršim modelu dal jen v laminátech a na slickách (jinak sériovka) 2,16. Ale to už je čas, kdy jedeš prakticky pořád na hraně a jakákoliv chyba tě stojí minimálně nějakej šrám na motorce a kombinéze... Jo a ještě uvidíš jestli ti na ní na okruhu nezačnou vadnout brzdy. Ale to je pak na jiný -delší- vyprávění.

Kdyžtak někdy pokecáme. Témat máme určitě dost. Ale nečekej ode mě odpovědi, kterých se chytíš. Max. ti tak povim, co sem kdy podělal já a z čeho se poučil. :lol:

Ten mov mi moc nesedí. HonzyZeda kamera do něj taky natáčí a videa v H.264(mp4) z GoPro se mi díky GoPro Studiu zpracovávaj lépe. Jasně, neni to žádnej profi nástroj. Ale na ty moje rychlo-klipy je to fajn. Už tak těma rychlo-klipama trávim X-času, abych to dal dokupy. S profi nástrojem s milionem funkcí bych se s tim sral ještě dýl, protože bych to chtěl mít ještě vychytanější. :-)

Jinak s tou kontrolou trakce bych věřil Zubrovi. To je náš technický guru Tom :-) Ale chtělo by to slyšet (potvrdit / vyvrátit) přímo od těch, kterým se to už stalo. Neni nad informace od zdroje...
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autodrom Most

Příspěvek od KankX » ned srp 02, 2015 16:18:05

no tak paráda, bude levně H2 spadlá ze stojánku... tak si ji nakonec třeba fakt pořídím :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
blackbiker
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: sob led 05, 2008 13:56:11
Bydliště: Teplice

Re: Autodrom Most

Příspěvek od blackbiker » ned srp 02, 2015 16:20:37

Elvis. píše:Aaa, nekdo pouzil movie maker :-) Taky sem ho zkusil. Neni spatnej, ale kvuli jednoduchosti pouzivam spis GoPro studio. Jinak s videem nemas zac. Tvoje video je taky pecka. Sice neni tak z blízka, ale i tak je super vidět jak jedu. Z kamery na mojem plexi se případný chyby těžko hledaj, ale z cizí motorky je to super. Díky! Potěšils!

Kdyz by nekdo mel cas nebo chut se stavit, budu 4.8. v Moste s agenturou Racetrack. A uvazuju ze bych zkusil i zavod. Tak drzte palce at se nerozbiju nebo at me nekdo nerozbije :-)
Pokud mi to vyjde, tak se stavím.
ZRX 1200 black

Uživatelský avatar
blackbiker
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 189
Registrován: sob led 05, 2008 13:56:11
Bydliště: Teplice

Re: Autodrom Most

Příspěvek od blackbiker » ned srp 02, 2015 16:22:58

KankX píše:no tak paráda, bude levně H2 spadlá ze stojánku... tak si ji nakonec třeba fakt pořídím :D
...tak pozor na pravou stranu :lol:
ZRX 1200 black

Zamčeno