Kawa GPZ 500 S - oprava

a taky vejfuky, brzdy, gumy a jiný drobnosti...
Odpovědět
magic1984
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 15, 2014 10:47:31

Kawa GPZ 500 S - oprava

Příspěvek od magic1984 » úte črc 15, 2014 10:54:38

Zdravím! Mám Kawasaki GPZ 500 S, r.v. 95, a chci se zeptat, za kolik odhadem pořídím nový lak a zrenovuju výfuky. Nemám zkušenost, moto mi položil známý prakticky na místě na jednu a pak i na druhou stranu (no comment - motorku nikdy nepůjčuj... teď už to vim ), a ten to bude platit. Nepotřebuju ho oškubat, jen to chci mít ve stavu, v jakým jsem to koupil. Jsem třetí majitel, ale lak byl origo v perfekt stavu stejně jako výfuky. Díky za názor.

Uživatelský avatar
M-o-m-a-n-ek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 06, 2015 13:46:54
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Kawa GPZ 500 S - oprava

Příspěvek od M-o-m-a-n-ek » pon dub 06, 2015 23:32:29

Už jsi s tím něco dělal?
Tady u nás je šikovný "lepič" plastů a šikovný lakýrník. Mám podobný problém. Kámoš mi to položil, takže jdu do opravy.

magic1984 píše:Zdravím! Mám Kawasaki GPZ 500 S, r.v. 95, a chci se zeptat, za kolik odhadem pořídím nový lak a zrenovuju výfuky. Nemám zkušenost, moto mi položil známý prakticky na místě na jednu a pak i na druhou stranu (no comment - motorku nikdy nepůjčuj... teď už to vim ), a ten to bude platit. Nepotřebuju ho oškubat, jen to chci mít ve stavu, v jakým jsem to koupil. Jsem třetí majitel, ale lak byl origo v perfekt stavu stejně jako výfuky. Díky za názor.
mmm

Odpovědět