PSI

Kombiny, helmy, brašny, plexi atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

PSI

Příspěvek od SumavaCZ » stř bře 17, 2010 13:57:03

Chystam se k PSI pro kombošku. Pravděpodobně to vypadá na šití na zakázku, bo barevnou kombinaci co chci nemají.
Jenom radu od zkušených. Jak moc se kůže časem vytáhne? Na stránkách mají napsáno, že šijou tři verze. Na těsno, standart a na volno. Kterou vybrat?
Jde mi o to, aby to na mě časem nevlálo jak kůže na šarpejovi (či jak se to píše).
A na co si dát všeobecně pozor. Přece jenom cca. 17 000Kč je dost.
Díky :wink:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9159
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » stř bře 17, 2010 14:11:40

bral bych tu prostřední variantu. Vytáhne se to dost, to jako jo a na co bacha, to těžko říct, snad aby to bylo oK přez stehna a ramena, abys ses do toho 2 hoďky nesoukal a pak zase 2 hoďky nesvlíkal a hoďku pojezdil :-)
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » stř bře 17, 2010 15:17:13

záleží, jak si do budoucna hodláš vylepšit postavu :D
Mě se teda kůže za ty roky (asi tak 6 let) a bezpočet zmoknutí moc nevytáhla, pokud to bude mít harmoniky kolem ramen a na kalhotech příčný u pasu, moc se to nevytáhne
Takže bych si to nechal ušít tak, aby pod to šlo podvlíknout teplý prádlo, bo oni vložku myslím nedělaj, a v tom prádle natěsno.
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř bře 17, 2010 18:45:05

pokud nehodlas tloustnout, tak rozhodne "na tesno"... kuze se vytaha fakt hodne! ...a nedej boze ze zmoknes :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Fugo
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 161
Registrován: pon zář 07, 2009 19:58:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Fugo » stř bře 17, 2010 18:46:35

až půjdeš na měření tak si vezmi vše co na sobě budeš mít normálně pod komboškou, termoprádlo,páteřák.... aby tě naměřili s tím, za 17tis to bude hovězina tak pokud nehodláš přibrat vezmi klidně tu natěsno ale pravděpodobně se potom neoblékneš sám, hovězina se časem vytáhne a bude to ok, do jednoho roka od koupě ti ji psi upraví dle tvého přání, takže i když zvolíš střed a koncem sezony zjistíš že se vytáhla tak ti ji grátis upraví a ještě to zkombinuješ s vyčištěním :wink:
ZX-10R 06/07

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel ZRX » stř bře 17, 2010 20:56:24

Já jsem se byl včera v PSI taky podívat a nechal jsem si ušít kombi. Bude hotová 20 dubna, což je těsně před sezonou relativně krátká doba. Čekal jsem, že to bude víc. Měli tam nějaké slevněné věci, za velmi dobrou cenu :shock:
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » stř bře 17, 2010 21:24:04

Kombosku nechci, chci si koupit kozenou bundu a katata, aby to slo spojit zipem, zalehavacku nemam a podle me 2dily jsou preci jenom "praktictejsi", myslite, ze i tohle se bude vytahovat? Preci jenom kdyz je to 2dilny tak to bude stejne trosku vetsi nebo se pletu?
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř bře 17, 2010 21:56:14

Jirka_Z píše:Kombosku nechci, chci si koupit kozenou bundu a katata, aby to slo spojit zipem, zalehavacku nemam a podle me 2dily jsou preci jenom "praktictejsi", myslite, ze i tohle se bude vytahovat? Preci jenom kdyz je to 2dilny tak to bude stejne trosku vetsi nebo se pletu?
jaky si to udelas, takovy to mas... :wink: Vsechny kombi mam dvoudilny, spojovaci na zip dokola kolem. Vsechny se mi vytahly... Prvni co jsem si koupil, jsem kupoval tak aby mi byla akorat, pohodlna no a po roce jsem z ni musel udelat zimni, protoze kdyz si do kalhot nevezmu teplaky a na sebe dva svetry, vlaje na me jak pytel :lol: U dalsich uz jsem kupoval kombi na telo jak sponovky jen na tricko a "po zajeti" OK :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » stř bře 17, 2010 22:19:09

Fakt az tak? Takze to mam "chapat" tak, ze kdyz mam textilni vetsi tak proste na "zimu" a tu novou kuzi fakt na tesno? Co znamena na tesno? Udelals v ni "dřep" kdyz sis ji novou kupoval nebo ani to ne? Mozna se ptam jako blbec, ale chci za ni nechat slusny penize a dost nerad bych byl pak casem zklamanej... :oops: - diky
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř bře 17, 2010 23:23:18

Jirka_Z píše:Fakt az tak? Takze to mam "chapat" tak, ze kdyz mam textilni vetsi tak proste na "zimu" a tu novou kuzi fakt na tesno? Co znamena na tesno? Udelals v ni "dřep" kdyz sis ji novou kupoval nebo ani to ne? Mozna se ptam jako blbec, ale chci za ni nechat slusny penize a dost nerad bych byl pak casem zklamanej... :oops: - diky
no drep nevim ale rozhodne by jsi si v ni mel dokazat sednout na motorku :-) ...v nove jsem byl vzdycky tak trochu jako robot. Nezapomen vsak, ze delka nohavic, rozkroku, rukavu, musi byt ok, do delky se nevytaha, spis jen do sirky a mozna to neni kolikrat ani tak vytahanim jako spis ze ta nova kuze je hodne tuha a pouzivanim postupne mekne a tak se v ni clovek citi lip a lip. V nove kombineze se treba podrbat pravou rukou na levem rameni je nadlidsky ukon, jak je to tuhe tak to tam nechce tu ruku pustit, totez nasednuti na motorku a prehozeni nohy nejde tak lehce, ale jak pisu pouzivanim se to podda. Kdyz budes v nove kombi jak ve vaticce ktera te nebude nikde omezovat tak si pis, ze az povoli, bude ti plandat... ono jde pak take o to, ze pri padu nemusi byt chranice tam kde maji kdyz se ti treba rukav bez problemu otoci kolem ruky a v neposledni rade kdyz budes chtit zkouset nejake nesmyslne rychlosti a treba i na nahaci, tak volna kombi s tebou bude lomcovat jak kdybys mel na ramenou pridelanou plachtu od nakladaku :wink:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » čtv bře 18, 2010 01:38:11

Jirka_Z píše:Fakt az tak? Takze to mam "chapat" tak, ze kdyz mam textilni vetsi tak proste na "zimu" a tu novou kuzi fakt na tesno? Co znamena na tesno? Udelals v ni "dřep" kdyz sis ji novou kupoval nebo ani to ne? Mozna se ptam jako blbec, ale chci za ni nechat slusny penize a dost nerad bych byl pak casem zklamanej... :oops: - diky
..hele Jirko takle jsme to presne vyresil ja...textilni hadry ktre jsem mel vetsi jsem urcil na zimu ...a kombosku jsem si koupil fakt na tesno(maximalne pod ni termopradlo)...a ta je na leto....a musim taky rici ze byla jako nova tvrdsi...ale ne ale asi tak jak pise Honza...hlavne me ale vyhovuje tohle stridani textil/kuze..uz i proto ze jaro/podzim byva hnusnejsi pocasi a tak ze castejc moknu a textil me pripada do deste lepsi...a i nasledne cisteni je lepsiiii....ale zas kuze je kuze :D .... a do totalniho hycu mam jeste jedno obleceni(s takovou tou sitovinou)....kam to ale pak clovek ma davat :D :D :D
xxxCKC 475xxx
Kawaevoluce->ER-5->ZR-7S->Z750S->ZZR 1400ABS->???

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od SumavaCZ » čtv bře 18, 2010 18:02:26

Vyhlídnul jsem si tuhle: http://www.psihubik.cz/katalog/kozene-k ... orgo-i3702
Akorát místo žlutý zelenou.
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » čtv bře 18, 2010 19:48:38

je krasna...bez debat a kvalita bude taky super...a proto ze jsem mel psi uz trikrat tak ti rikam ber ji na fest...povoli...vez ze povoli...ted jsem pripbral ale kdyz jsem kupoval posledni vel 54 tak jsem ji mel uplne natesno...Kankx je muj svedek on line...ikdyz on hodne spatne vidi bo uz je stary tak myslel ze se do ni nemuzu vejit...za tri mesice po dovolene uz mi byla uplne v poho...jednou jsem ji promocil...hlidej si jen presny rozmer v pase,a na vysku v ramenou...tam nepovoli...vsu jinde ano...kazdej at blaboli o kombinezach co chce ale psi je na tutti takhle...
jo a na okraj...mazana a to fest dvakrat rocne....krasne po namazani taky povoli...
takze naposled...nepovoli v pase
a na vysku od pasu nahoru...
vsude jinde ano
tot vse
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » čtv bře 18, 2010 22:27:56

Dekuju vsem za tipy... :) Kamarad (kterej ma motoobchod.cz) prodava znacku IXS, podle me kvalita je tam jista i kdyz to u PSI taky... ;)
Kdyby nekdo vedel o problemu s IXSem (nebo ho chtel pochvalit) - budu rad... predem diky
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4455
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » pát bře 19, 2010 10:28:20

Jirka_Z píše:...Kdyby nekdo vedel o problemu s IXSem (nebo ho chtel pochvalit) - budu rad... predem diky
Mám od nich boty a naprostá spokojenost po všech stránkách! ;-) Už několikrát jsem viděl vylívat vodu z bot, já neměl v botách ještě nikdy ani kapku!!! :thumbright:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Odpovědět