Speedohealer & ZX6R 2oo2

a taky vejfuky, brzdy, gumy a jiný drobnosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rebel83
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 149
Registrován: čtv pro 14, 2006 21:45:53
Bydliště: Zubří okr. Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Speedohealer & ZX6R 2oo2

Příspěvek od Rebel83 » sob bře 06, 2010 14:03:26

Zdravim všechny. Nedávno se mi naskytla možnost koupit kalibrátor Speedohealer V4 se slevou. Libí se mi zobrazení Top Speed, a správná kalibrace tachometru. Jenže mám problém s nastavením jednotky. V návodu píšou, že si má člověk zjistit o kolik % tachometr podměřuje. Tam je napsáno dle GPS, radaru či přesného tachometru. GPS rušim, ta mi občas ukazuje blbosti. Poliše s radarem mezi kamarády nemám a ani snad nechci. Mno a nikoho kdo má 100% přesný tacháč taky neznám. On-line kalkulátor maj hezkej ale jaksi sem tam nic nenašel, bo se nikam nedostal. Hned na první stránce vyskočej dvě okna, a to rychlost dle tacho a skutečná rychlost. Tu skutečnou opravdu nevím a navíc oproti digitál tachometru to bude složitější než když na vás kouká číslo vaší rychlosti. Tudíž mám dotaz zda nevíte okolik % je z výroby tachometr nastaven oproti reálu.

edit: napadla mě jedna věc a to zkusit to zkalibrovat přes brzdu, u nás jí tu jeden chlapík má ale netušim zda to ukazuje aktuální rychlost
edit2: brzda na měření výkonu :D
ZX-6R 636 (2oo2)
ZX-10R (2oo6)
CKC #490

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » sob bře 06, 2010 14:22:09

nejpresnejsi to dnes mas podle radaru nebo GPS... takze prvni odpada, to znamena pujc si jinou GPS pokud ta tvoje ukazuje blbosti a je to... presnos GPS pri rychlosti 90km je na desetiny km/h
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » sob bře 06, 2010 14:35:28

porizenim kvalitniho PDA ziskas
presnou rychlost.
gps pozice...
radary...
navigaci...fotak az zastavis tak se muzes fotit...
kameru treba....ale tu jen tak na okraj..
telefon kdyz zastavis....
apod....
neres neprepinej kdyz to chces... :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Honzik.Smoulik
Příspěvky: 22
Registrován: sob říj 31, 2009 00:34:44

Příspěvek od Honzik.Smoulik » stř bře 10, 2010 10:53:50

Nebo se nechat změřit :-D U aut je to odchylka +/- 5km/h.. Mě podle radaru ukazuje o 2 víc, jenže to je jen orientační radar, takže se mu věřit nedá.. Ta GPS je asi jediná šance a nebo potom najít známýho s radarem u PČR ;-) Ty jsou přesný

Odpovědět