DOTAZ NA ADMINA

Čtěte prosím všichni!
Odpovědět
Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od volkswagen » čtv kvě 28, 2015 10:36:10

Lepší?
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Re: CKC na facebooku?

Příspěvek od Z. » úte zář 01, 2015 21:09:59

Nazdar lidi nějak jsem přestal rozumět tomu, kde je vlastně naše forum tady nebo na ksichtoknize? to na fb se mi osobně ale vůbec nelíbí asi to přestanu akceptovat.Vás všechny prima lidi mám spojené tady s tutím forem a rád bych aby to tak zůstalo ty človíčky na fb ani neznám a nevím jestli některé chci a některé co tam jsou samosebou znám dobře..Proč se ti "šmejdi" nezaregistrují tady a nediskutují jako my ostatní léta létoucí zde!! Přihřátý fb mi leze na nervy a zpomaluje léčení.
Tož tak. i když neodpovíš. zařídím se podle toho. nazdar!Z.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od MARTY » úte zář 01, 2015 22:04:25

facebook je fenomem dneska...to neobseres ani neokecas...tez ho moc nemusim ale vse se meni...cely svet..lide..komunikace...to neres,,,
at se ti dari...přes cypov celadensky ted sem tam jezdim...ses tam ci ne ???pls PM
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5043
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Re: CKC na facebooku?

Příspěvek od misak39 » úte zář 01, 2015 22:40:45

Z. píše:Nazdar lidi nějak jsem přestal rozumět tomu, kde je vlastně naše forum tady nebo na ksichtoknize? to na fb se mi osobně ale vůbec nelíbí asi to přestanu akceptovat.Vás všechny prima lidi mám spojené tady s tutím forem a rád bych aby to tak zůstalo ty človíčky na fb ani neznám a nevím jestli některé chci a některé co tam jsou samosebou znám dobře..Proč se ti "šmejdi" nezaregistrují tady a nediskutují jako my ostatní léta létoucí zde!! Přihřátý fb mi leze na nervy a zpomaluje léčení.
Tož tak. i když neodpovíš. zařídím se podle toho. nazdar!Z.
řek bych, že pod tohle se můžu podepsat...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9160
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od ZRX 1984 » stř zář 02, 2015 06:50:25

To Já taky ještě že kawa rodina má na sebe telefony a toto fórum. Proti fb nemá smysl bojovat. Tož tak to beru Já.
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
tequila
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1504
Registrován: pon srp 10, 2009 11:29:08
Bydliště: Příbram

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od tequila » stř zář 02, 2015 08:22:21

:supz:
ZRX 1200 R (2002)
KZ 750 (1977)
minibike

(Loud pipes save lives)

Uživatelský avatar
Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4237
Registrován: pon led 21, 2008 22:01:28
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od Jirka_Z » stř zář 02, 2015 09:18:20

Velký souhlas, nemám FB a úspěšně se mu zatím bráním i když jsem smířen s tím, že tento boj jednou prohraju, ale podle občasných příspěvků vím, že jsem bez FB ochuzen o některé novinky a fotky, které se v naší "kawa rodině" dějí a je mi to líto...
Je pravdou, že v poslední době (hafo měsíců zpět oproti dřívějšku) se toho tu moc neprobírá a tak si raději občas voláme s rodinou a máme radost, že se slyšíme :)
Je otázkou, zda se vůbec dá nějak fórum zatraktivnit, aby zase ožilo a nebo ho necháme pomalu, ale velmi pomalu umírat a stejně za 10let budeme mít všichni FB nebo nějakého nástupce...
Tolik asi za mne.
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9160
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od ZRX 1984 » stř zář 02, 2015 09:51:53

Myslím, že díky pár dobrým lidem fórum neumře, nevím jak to kdo vnímá, ale v mém okolí se atraktivita fb nějak ztrácí, lidé kolem mě to měli pořád v telefonu puštěné a furt tam něco psali, ale teď pozoruju, že radši zvednou telefon a zavolají, samozřejmě jsou tam zajímavé obrázky a živá komunikace, ale je otázkou jestli to člověk potřebuje, já teda ne..
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4458
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od Ladis » stř zář 02, 2015 11:38:31

Milý Z.,
můžeš být úplně v klidu, žádná migrace na fb se nekoná a konat nebude! ;-)
Skupina na fb je pouze zrcátko tohoto fóra na této sociální síti, kde se o této zelené bandě můžeš dozvědět víc...
V podstatě se tam ani nic moc neděje, občas upoutávka na nějakou akci, ať už CKC nebo jinou, ale žádnej pokec, kamaráčovty apod...pokud se někdo na něco ptá konkrétně, z 99% je odkázán na fórum.
Nemá moc smysl toto fórum slučovat se skupinou na fb, jsou to dvě naprosto samostatně žijící komunity a jestli to někde "žije", tak rozhodně tady! ;-)
Příspěvky a informace (o kterých psal Jirka_Z), o kterých vědí dříve ti na fb, oproti těm zdejším, mají s CKC skupinou na fb pramálo společného! Když třeba Tilda ukazuje svoji tech. vymoženost "plovoucí kotouč", tak s tím nejde do skupiny CKC, ale plácne to prostě jen tak "do placu" a jeho přátelé o tom pak hned vědí.
Zároveň u sdílení tohoto bezprostřední dění (třeba někde ze servisu) se co do rychlosti s fb nemůže toto fórum rovnat...fb je zde prostě právě proto a tak to i funguje. ;-)
Organizátor akce "1. Kawasaki Bikers sraz" letos na jaře na Seči žádný fórum nemá, "jeho" lidi jsou sdružení jen na fb ve skupině Kawasaki Bikers a podle toho to tam pak vypadá...živý diskuze, spousta příspěvků, jak osobních, tak ze světa...tam to žije, všechno má svoje...my máme tohle fórum a buďme za něj rádi! ;-)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od Z. » stř zář 02, 2015 11:52:31

Ladis píše:Milý Z.,
můžeš být úplně v klidu, žádná migrace na fb se nekoná a konat nebude! ;-)
Skupina na fb je pouze zrcátko tohoto fóra na této sociální síti, kde se o této zelené bandě můžeš dozvědět víc...
V podstatě se tam ani nic moc neděje, občas upoutávka na nějakou akci, ať už CKC nebo jinou, ale žádnej pokec, kamaráčovty apod...pokud se někdo na něco ptá konkrétně, z 99% je odkázán na fórum.
Nemá moc smysl toto fórum slučovat se skupinou na fb, jsou to dvě naprosto samostatně žijící komunity a jestli to někde "žije", tak rozhodně tady! ;-)
Příspěvky a informace (o kterých psal Jirka_Z), o kterých vědí dříve ti na fb, oproti těm zdejším, mají s CKC skupinou na fb pramálo společného! Když třeba Tilda ukazuje svoji tech. vymoženost "plovoucí kotouč", tak s tím nejde do skupiny CKC, ale plácne to prostě jen tak "do placu" a jeho přátelé o tom pak hned vědí.
Zároveň u sdílení tohoto bezprostřední dění (třeba někde ze servisu) se co do rychlosti s fb nemůže toto fórum rovnat...fb je zde prostě právě proto a tak to i funguje. ;-)
Organizátor akce "1. Kawasaki Bikers sraz" letos na jaře na Seči žádný fórum nemá, "jeho" lidi jsou sdružení jen na fb ve skupině Kawasaki Bikers a podle toho to tam pak vypadá...živý diskuze, spousta příspěvků, jak osobních, tak ze světa...tam to žije, všechno má svoje...my máme tohle fórum a buďme za něj rádi! ;-)
Díky Ladisku, víš, že jsem tušil, že budeš jako jeden z mála reagovat. dík. Jak víme fb je "in" ale já mám raději tohle to"staromódní a pomalé forum, kupodivu si nemyslím, že tuhleto je nějaké pomalé - záleží na tom jestli někdo spěchá nebo má čas, protože za vším co je zde vidím konkrétního člověka, kterého znám mnohdy lépe, než některé "přátele na fb."
Hezké babí léto tobě i Lali :-)
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9293
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od KankX » stř zář 02, 2015 12:16:51

počkej až budu mít čas a trochu tu naší "fun page" na FB upravím... :D

Na FB jsou 2 skupiny "Kwasaki" a to Kawasaki Bikers a Czech Kawasaki Club. Jak už psal Ladis, skupinu Kawasaki Bikers si řídí člověk který se nijak neangažuje v CKC a ani nechce. Bere nás spíš jako konkurenci. Skupinu Czech Kawasaki Club, máme pod palcem my a je tam především proto, aby se o nás vědělo. Spousta lidí s Kawasaki se na FB dozví o Kawasaki Bikers a mají z toho orgasmus, tak naším cílem je aby se dověděli i o nás a mohli si vybrat ;-) ...zjednodušeně, potřebujeme nalákat do klubu nějaké nové roštěnky :D :D :D

Takže buď Zbyňku v pohodě :)

Hezký zbytek dne.
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
tequila
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1504
Registrován: pon srp 10, 2009 11:29:08
Bydliště: Příbram

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od tequila » stř zář 02, 2015 13:12:40

Já nikoho novýho lákat nepotřebuju. Už tak mám pocit, že na vás pár nemám čas a dost vás odbývám. :D
ZRX 1200 R (2002)
KZ 750 (1977)
minibike

(Loud pipes save lives)

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od Z. » stř zář 02, 2015 15:50:52

tequila píše:Já nikoho novýho lákat nepotřebuju. Už tak mám pocit, že na vás pár nemám čas a dost vás odbývám. :D
souhlasím. Raději míň a větší kvalita než bezejmené masy
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od Z. » stř zář 02, 2015 15:52:20

KankX píše:počkej až budu mít čas a trochu tu naší "fun page" na FB upravím... :D

Na FB jsou 2 skupiny "Kwasaki" a to Kawasaki Bikers a Czech Kawasaki Club. Jak už psal Ladis, skupinu Kawasaki Bikers si řídí člověk který se nijak neangažuje v CKC a ani nechce. Bere nás spíš jako konkurenci. Skupinu Czech Kawasaki Club, máme pod palcem my a je tam především proto, aby se o nás vědělo. Spousta lidí s Kawasaki se na FB dozví o Kawasaki Bikers a mají z toho orgasmus, tak naším cílem je aby se dověděli i o nás a mohli si vybrat ;-) ...zjednodušeně, potřebujeme nalákat do klubu nějaké nové roštěnky :D :D :D

Takže buď Zbyňku v pohodě :) Já jsem Honzíku už jenom v pohodě ani mi nevadí že teď zrovna prší. Ať si, třeba 14. dní vkuse :-)


Hezký zbytek dne.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4458
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ NA ADMINA

Příspěvek od Ladis » stř zář 02, 2015 17:14:34

Z. píše:
tequila píše:Já nikoho novýho lákat nepotřebuju. Už tak mám pocit, že na vás pár nemám čas a dost vás odbývám. :D
souhlasím. Raději míň a větší kvalita než bezejmené masy
Jsme v klubu od roku 2008 a skoro se bojím, že víc lidí odešlo (kdysi stálic), jak stejně houževnatých, kteří dělají klub klubem, přišlo! Takže vztaženo k evoluci vymíráme! :axe:
S kvalitou souhlasím, ale aby bylo vůbec kde a co hodnotit! Všichni dobře víme, jaký poměr je těch, kteří se registrují a max. jednou přijedou juknout na nějaký sraz a víckrát o nich není vidu ani slechu oproti těm, kteří "zůstanou". A protože je tato "fluktuace" zde tak obrovská, musíme přesívat masy z nichž ostatně pocházíme všichni! :finga: :wink:
Ale motorky máme v garáži proto, aby jsme jezdili a ne plkali na netu, tak nepolemizujme o kavinach a pojďme za to vzít! ;-)
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Odpovědět