koupim novou kšiltovku KAWASAKI NABIDNETE !!!

Uživatelský avatar
Majdinka
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 550
Registrován: čtv říj 02, 2008 21:30:17
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Majdinka » čtv pro 03, 2009 15:06:16

Už to to bylo řečeno ... běžnou Kawasaki čapku koupíš u každého dealera Kawasaki nebo u různých ostatních prodejců. Víš, podle mě, čapka Kawasaki s logem Czech Kawasaki Clubu by měla vyjadřovat víc než to, že máš v garáži Kawu. Kvůli čapce se rozhodně registrovat nemusíš ... rozumíš?[/quote]

Podepisuju. A navíc, cena klubové čepice není zázračně jiná než cena čepice u kteréhokoliv prodejce KAWY. A pochybuju, že některý z členů klubu by toto pro nečlena a nováčka na fóru udělal. Ale třeba se pletu. :wink:
Majdinka ER-5
život je snění a sny se občas plní

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » čtv pro 03, 2009 15:22:14

Jak psali výše, to není vlastnictví,ale příslušnost někam. Je fajne mít nášivku loga CKC, ovšem mít ji jako to, že patřím k lidem, které znám a patřím k nim rád. Pokud to tak není, je to jako koupit si titul na vejšce a neznat nic. :shock: něco jako si pořídit uniformu policajta a chodit v ní.
Majdi myslím že nepleteš. Jo a koukal jsem na ně, ale není mi jasná velikost a mám palici jak meloun z Maďarska, tak další rok asi zase bez čapky :cry:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » čtv pro 03, 2009 15:54:13

farmář píše: Je fajne mít nášivku loga CKC, ovšem ...
hmmm kdyz jsme u toho... nasivku bych si taky vzal ale na shopu CKC je pouze ksiltovka...
nebo je snad na prodej jeste nekde jinde?
PS: videl jsem ji teda u Jany na bunde (Jana Kawa)
CKC#1306
Gilera KZ 125 > Ninja ZX-9R 01 (2002) > Versys Green 09 (2011) > NIC

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » čtv pro 03, 2009 15:56:47

nášivky se objednávají jednou za čas v sérce která se tu nabídne a podle toho se objedná, tím to je :)
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4459
Registrován: pon črc 09, 2007 16:49:44
Bydliště: Kunštát, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladis » čtv pro 03, 2009 16:03:34

muWme píše:
farmář píše: Je fajne mít nášivku loga CKC, ovšem ...
hmmm kdyz jsme u toho... nasivku bych si taky vzal ale na shopu CKC je pouze ksiltovka...
nebo je snad na prodej jeste nekde jinde?
PS: videl jsem ji teda u Jany na bunde (Jana Kawa)
Koncem srpna nechával dělat Spit 40 sérii nášivek, možná mu ještě nějaký zbyly...zkus ho kontaktovat! :idea: :wink:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Uživatelský avatar
MARTY
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5936
Registrován: sob srp 25, 2007 15:35:15

Příspěvek od MARTY » čtv pro 03, 2009 18:23:59

Abos píše:
Ladis píše:
Abos píše:a nemuže mi někdo prosim sehnat tu kšiltovku CLUBU?
K tomu se musíš zaregistrovat do CKC, pak dostaneš přístup do e-shopu a pak si ji můžeš objednat! :idea: :wink:
No to mi je jasný.. ale proč bych se musel registrovat kvuli jedne kšiltovce?? když mi ji muže objednat někdo kdo je tam už registrovaný :idea: :wink:
nic nemusis ale on se tady mezi nama urco nekdo najde kdo ti ji koupi,zaplati ,na zlatem podnose prinese a jeste mozna podekuje ze ti to mohl sehnat a zaridit...
ja byt tebou tak se neregistruji :wink:
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Abos
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 43
Registrován: čtv zář 10, 2009 22:02:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abos » čtv pro 03, 2009 18:28:50

Z. píše:
Abos píše:
Ladis píše: K tomu se musíš zaregistrovat do CKC, pak dostaneš přístup do e-shopu a pak si ji můžeš objednat! :idea: :wink:
No to mi je jasný.. ale proč bych se musel registrovat kvuli jedne kšiltovce?? když mi ji muže objednat někdo kdo je tam už registrovaný :idea: :wink:
Už to to bylo řečeno ... běžnou Kawasaki čapku koupíš u každého dealera Kawasaki nebo u různých ostatních prodejců. Víš, podle mě, čapka Kawasaki s logem Czech Kawasaki Clubu by měla vyjadřovat víc než to, že máš v garáži Kawu. Kvůli čapce se rozhodně registrovat nemusíš ... rozumíš?
Rozumim :wink:

ja už mám objednanou origo kšiltovku i čepici na zimu, ale stejně čekam pořad na nabidku te klubove! Zkousel jsem se zaregistrovat a byl tam potom špatně čitelnej kod na opsani a nešlo se me zaregistrovat, tak mě to naštvalo a vykašlal jsem se na znovu vyplnování :? :)

Uživatelský avatar
MajaZRX
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 506
Registrován: čtv dub 10, 2008 23:23:33
Bydliště: Rousínov

Příspěvek od MajaZRX » čtv pro 03, 2009 18:54:49

MARTY píše:
Abos píše:
Ladis píše: K tomu se musíš zaregistrovat do CKC, pak dostaneš přístup do e-shopu a pak si ji můžeš objednat! :idea: :wink:
No to mi je jasný.. ale proč bych se musel registrovat kvuli jedne kšiltovce?? když mi ji muže objednat někdo kdo je tam už registrovaný :idea: :wink:
nic nemusis ale on se tady mezi nama urco nekdo najde kdo ti ji koupi,zaplati ,na zlatem podnose prinese a jeste mozna podekuje ze ti to mohl sehnat a zaridit...
ja byt tebou tak se neregistruji :wink:
Démone. Tady se vždycky zasměju :D :D
Černá Mamba 1200
Z 500

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » čtv pro 03, 2009 19:48:16

nevím, co bys dělal s klubovým logem pokud ti klub nic neříká :lol: :lol: :lol: dojeď někam na sraz a bude ti to jasný. Hells Angels to zrovna nejsme.... 8) to ne, ale pokud s námi nechceš mít nic společného, vytrvej, díky :wink:
nebo někam doraž. Pokud se ti zdá registrace složitá, blahopřeji k úspěchu, že žiješ :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 666S999 » čtv pro 03, 2009 20:43:25

MajaZRX píše:
MARTY píše:
Abos píše: No to mi je jasný.. ale proč bych se musel registrovat kvuli jedne kšiltovce?? když mi ji muže objednat někdo kdo je tam už registrovaný :idea: :wink:
nic nemusis ale on se tady mezi nama urco nekdo najde kdo ti ji koupi,zaplati ,na zlatem podnose prinese a jeste mozna podekuje ze ti to mohl sehnat a zaridit...
ja byt tebou tak se neregistruji :wink:
Démone. Tady se vždycky zasměju :D :D
nevím, co bys dělal s klubovým logem pokud ti klub nic neříká dojeď někam na sraz a bude ti to jasný. Hells Angels to zrovna nejsme.... to ne, ale pokud s námi nechceš mít nic společného, vytrvej, díky
nebo někam doraž. Pokud se ti zdá registrace složitá, blahopřeji k úspěchu, že žiješ.
Dneska jsou tu slovní "kobercový nálety", bavím se náramně! (registrovat, se zelím / neregistrovat, šípkovou)
Zasoutěžíme o nejvíckrát
quote
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » čtv pro 03, 2009 20:52:17

666S999 píše:
MajaZRX píše:
MARTY píše: nic nemusis ale on se tady mezi nama urco nekdo najde kdo ti ji koupi,zaplati ,na zlatem podnose prinese a jeste mozna podekuje ze ti to mohl sehnat a zaridit...
ja byt tebou tak se neregistruji :wink:
Démone. Tady se vždycky zasměju :D :D
nevím, co bys dělal s klubovým logem pokud ti klub nic neříká dojeď někam na sraz a bude ti to jasný. Hells Angels to zrovna nejsme.... to ne, ale pokud s námi nechceš mít nic společného, vytrvej, díky
nebo někam doraž. Pokud se ti zdá registrace složitá, blahopřeji k úspěchu, že žiješ.
Dneska jsou tu slovní "kobercový nálety", bavím se náramně! (registrovat, se zelím / neregistrovat, šípkovou)
Zasoutěžíme o nejvíckrát
quote
...se zelím :wink:
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Abos
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 43
Registrován: čtv zář 10, 2009 22:02:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Abos » čtv pro 03, 2009 20:52:54

Díky všem za příspěvky do debaty... zkusim opet tu registraci. :wink: :)

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » čtv pro 03, 2009 21:00:22

co tady lanarite? ...kolik vam za to ckc plati? ...uz ted je vas tu jako sracek :lol:
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
666S999
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 6798
Registrován: ned úno 12, 2006 18:51:09
Bydliště: prostřední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 666S999 » čtv pro 03, 2009 21:24:05

KankX píše:co tady lanarite? ...kolik vam za to ckc plati? ...uz ted je vas tu jako sracek :lol:
Tak schválně bando, kde Vás bude víc, tady lanařit, nebo "naživo" pohodoví KWAKEŘI ve Sklípku???
____ZRX 1200R____
_________________
_____CKC#21______

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » čtv pro 03, 2009 22:45:28

:( :( :( :( :( :( :( :( :( tos mne dostal. Žádné vejlety, žádné žranice, ale na jaře musí stát (ona stojí,výměna chovných technologií řekněme) konírna a nutně potřebuji kopyta do podnájmu, jinak na srazy jezdím na kole :? až tak.
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Odpovědět