výfuk

Modely, testy, zkušenosti
Uživatelský avatar
bidrs
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 38
Registrován: pát srp 14, 2009 18:43:07
Bydliště: Písek

výfuk

Příspěvek od bidrs » stř lis 18, 2009 23:00:16

ahoj... co se stane když dám ladák z ZX10R na ZX6R?? je mezi tím nějákej rozdíl??Díky
Naposledy upravil(a) bidrs dne stř lis 18, 2009 23:17:38, celkem upraveno 1 x.
ZX-6R (2005) - žabička
CKC 1273

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » stř lis 18, 2009 23:07:58

a byl ten laďák určen na ZX10, nebo tam jen někdo "něco" vrazil? Jinak si myslím, že přece jen litrový motor musí vydat víc výfukových plynů než 6tkový, takže na šestce bude asi otevřený až moc a otázka zda nepůjde výkon hodně dolů. Laicky odhaduju, že pokud má vůbec 6tka nějaký výkon ve spodních a středních otáčkách (neměl jsem tu čest) tak tímto ho musí ztratit úplně. Ale já jsem lama. :oops:
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
bidrs
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 38
Registrován: pát srp 14, 2009 18:43:07
Bydliště: Písek

Příspěvek od bidrs » stř lis 18, 2009 23:10:56

měl by bejt určenej na litra..puvodně originál Yoshimura RS-3 ale RS-3 maj i označení pro 6ky
ZX-6R (2005) - žabička
CKC 1273

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » čtv lis 19, 2009 06:22:14

Je to úplně jedno - kncovka (pokud není omezení třeba prostorový) je většinou stejná. Jde o příruby a mezisvody. Pokud si s tím poradíš a napasuješ ho tam, tak z toho nemusíš mít vůbec strach :wink:

Uživatelský avatar
bidrs
Babyrider
Babyrider
Příspěvky: 38
Registrován: pát srp 14, 2009 18:43:07
Bydliště: Písek

Příspěvek od bidrs » ned lis 22, 2009 11:00:30

tak jsem ho chtěl koupit ale ještě mě tak napadlo se zeptat jestli na tom laufu nejni jen nálepka yoshimura a voho jo!! Ale do inzerátu to nenapíše..píčus jeden :x
ZX-6R (2005) - žabička
CKC 1273

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » pon lis 23, 2009 01:09:43

....a neznackove vyfuky nebrat.....mam s nima jen same spatne zkusenosti :( a i takove poloznacky...jako napr Indy...hruza-des... :(
xxxCKC 475xxx
Kawaevoluce->ER-5->ZR-7S->Z750S->ZZR 1400ABS->???

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4371
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » pon lis 23, 2009 18:49:09

Vikki46 píše:....a neznackove vyfuky nebrat.....mam s nima jen same spatne zkusenosti :( a i takove poloznacky...jako napr Indy...hruza-des... :(
Ono neni dobre vse hazet do jednoho pytle. Treba vyfuky Creptus, Tenax maji jiz svoji urcitou kvalitu. Treba RP je zase trochu dal.

Jasny, Akrap, Leo atd. je jina liga, zaplacena jinym penizem...

Urcite nebrat vyfuky udelane samo domo, nebo zku*vit original...
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » pon lis 23, 2009 21:23:27

Honza-Zed píše:
Vikki46 píše:....a neznackove vyfuky nebrat.....mam s nima jen same spatne zkusenosti :( a i takove poloznacky...jako napr Indy...hruza-des... :(
Ono neni dobre vse hazet do jednoho pytle. Treba vyfuky Creptus, Tenax maji jiz svoji urcitou kvalitu. Treba RP je zase trochu dal.

Jasny, Akrap, Leo atd. je jina liga, zaplacena jinym penizem...

Urcite nebrat vyfuky udelane samo domo, nebo zku*vit original...
....ja jsem treba ale Creptuse jezdil......mel jsme carbonovej a byl jsme docela rad ze jsem moto pomerne brzo prodaval a ze sel s nim.....a to nemluvim o tom nez jsem ho dostal na moto(nejdriv uhaneni aby byl,potom nepasoval-predelaval ho,proste takovych hafo oplitacek)...ale treba plechovej je urcite od nej v pohode...a mas pravdu ze je dela za velice rozumne penize..
xxxCKC 475xxx
Kawaevoluce->ER-5->ZR-7S->Z750S->ZZR 1400ABS->???

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4371
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » pon lis 23, 2009 21:39:23

Vikki46 píše:
Honza-Zed píše:
Vikki46 píše:....a neznackove vyfuky nebrat.....mam s nima jen same spatne zkusenosti :( a i takove poloznacky...jako napr Indy...hruza-des... :(
Ono neni dobre vse hazet do jednoho pytle. Treba vyfuky Creptus, Tenax maji jiz svoji urcitou kvalitu. Treba RP je zase trochu dal.

Jasny, Akrap, Leo atd. je jina liga, zaplacena jinym penizem...

Urcite nebrat vyfuky udelane samo domo, nebo zku*vit original...
....ja jsem treba ale Creptuse jezdil......mel jsme carbonovej a byl jsme docela rad ze jsem moto pomerne brzo prodaval a ze sel s nim.....a to nemluvim o tom nez jsem ho dostal na moto(nejdriv uhaneni aby byl,potom nepasoval-predelaval ho,proste takovych hafo oplitacek)...ale treba plechovej je urcite od nej v pohode...a mas pravdu ze je dela za velice rozumne penize..
Take jsem ho mel s par muskama. Vyfuk mel perfektni zvuk a byl uzasne ujecenej... Nynejsi RP je trosku jinde.
Zvuk jeste lepsi(objem nicim nenahradis), desing no.1... :wink:
Mam rad, kdyz motorka je hooodne slyset... :)
Nejlepsi zvuk na 636(05-06) jsem zatim slysel byl od Leo Vince...
Na Rexovi me RP a Pavluv Kerker...
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5045
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » pon lis 23, 2009 23:40:22

Jooo, Kerker je na rexovi klasika...To fakt miluju,ale mít to doma, zatím dumám....pořád mě REX nejak nepřesvedčil o jízdních kvalitách, jak se o nich tady pořád mluví....Pořád mi ta devina připadá skladnější, rychlejší, obratnější, zkrátka veselejší....
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9300
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon lis 23, 2009 23:43:43

misak39 píše:Jooo, Kerker je na rexovi klasika...To fakt miluju,ale mít to doma, zatím dumám....pořád mě REX nejak nepřesvedčil o jízdních kvalitách, jak se o nich tady pořád mluví....Pořád mi ta devina připadá skladnější, rychlejší, obratnější, zkrátka veselejší....
sice to sem nepatri, ale musim ti to tady napsat... Rex je uplne jina motorka, jinak se na ni sedi a jinak se vede, kdyz jsi zvyklej na devitku, tak ti bude chvili trvat nez pochopis co a jak a az pak presednes zpatky z Rexe na devitku tak budes psat to same co jsi ted psal o devitce o REXovi... nez si zase zvyknes... a na zvyknuti 100km nestaci, za tu dobu nic nepochopis, ale garantuju ze po cca 1500km uz to bude o necem jinem :wink: :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » stř lis 25, 2009 00:53:04

Honza-Zed píše:
Vikki46 píše:
Honza-Zed píše: Ono neni dobre vse hazet do jednoho pytle. Treba vyfuky Creptus, Tenax maji jiz svoji urcitou kvalitu. Treba RP je zase trochu dal.

Jasny, Akrap, Leo atd. je jina liga, zaplacena jinym penizem...

Urcite nebrat vyfuky udelane samo domo, nebo zku*vit original...
....ja jsem treba ale Creptuse jezdil......mel jsme carbonovej a byl jsme docela rad ze jsem moto pomerne brzo prodaval a ze sel s nim.....a to nemluvim o tom nez jsem ho dostal na moto(nejdriv uhaneni aby byl,potom nepasoval-predelaval ho,proste takovych hafo oplitacek)...ale treba plechovej je urcite od nej v pohode...a mas pravdu ze je dela za velice rozumne penize..
Take jsem ho mel s par muskama. Vyfuk mel perfektni zvuk a byl uzasne ujecenej... Nynejsi RP je trosku jinde.
Zvuk jeste lepsi(objem nicim nenahradis), desing no.1... :wink:
Mam rad, kdyz motorka je hooodne slyset... :)
Nejlepsi zvuk na 636(05-06) jsem zatim slysel byl od Leo Vince...
Na Rexovi me RP a Pavluv Kerker...
.....no v te hlasitosti jsme prave rozdilni....mas pravdu ze Creptus byl hlucnejsi...ale zvuk byl hezkej..tedka mam prave Akrapa a ocenuju to ze i presto ze je"otevrenej"...tak ze neni tak hlucnej :)
xxxCKC 475xxx
Kawaevoluce->ER-5->ZR-7S->Z750S->ZZR 1400ABS->???

Uživatelský avatar
Honza-Zed
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4371
Registrován: úte srp 01, 2006 16:49:06
Bydliště: Pražák

Příspěvek od Honza-Zed » stř lis 25, 2009 17:53:30

Vikki46 píše:
Honza-Zed píše:
Vikki46 píše: ....ja jsem treba ale Creptuse jezdil......mel jsme carbonovej a byl jsme docela rad ze jsem moto pomerne brzo prodaval a ze sel s nim.....a to nemluvim o tom nez jsem ho dostal na moto(nejdriv uhaneni aby byl,potom nepasoval-predelaval ho,proste takovych hafo oplitacek)...ale treba plechovej je urcite od nej v pohode...a mas pravdu ze je dela za velice rozumne penize..
Take jsem ho mel s par muskama. Vyfuk mel perfektni zvuk a byl uzasne ujecenej... Nynejsi RP je trosku jinde.
Zvuk jeste lepsi(objem nicim nenahradis), desing no.1... :wink:
Mam rad, kdyz motorka je hooodne slyset... :)
Nejlepsi zvuk na 636(05-06) jsem zatim slysel byl od Leo Vince...
Na Rexovi me RP a Pavluv Kerker...
.....no v te hlasitosti jsme prave rozdilni....mas pravdu ze Creptus byl hlucnejsi...ale zvuk byl hezkej..tedka mam prave Akrapa a ocenuju to ze i presto ze je"otevrenej"...tak ze neni tak hlucnej :)
Tohle je uz na kazdem a jeho v kusu...
Mam rad, kdyz projizdim a autum houkaji alarmy... :lol:
ZRX 1200R prototype BA-01
KX250X
fofrbus
:duckie: pampeliška :toothy4:
Ať tě vozí, kdo tě šuká!

Uživatelský avatar
MMKS
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2516
Registrován: stř bře 21, 2007 18:28:49
Bydliště: okr. Břeclav

Příspěvek od MMKS » stř lis 25, 2009 18:08:17

nádherný zvuk má Joširoura, je pravda, že ji kamoš má na dvouválu, takže ten zvuk je trošku jinde, ale fakt moc pěkné. Když jsem sedívali, co tam dát, tak extra hlučné byly od firmy M4, ale ta se u nás asi nesežene.
ZX-12R naked

Uživatelský avatar
Vikki46
Easy rider
Easy rider
Příspěvky: 363
Registrován: pon zář 01, 2008 22:52:48
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Vikki46 » sob lis 28, 2009 15:41:01

MMKS píše:nádherný zvuk má Joširoura, je pravda, že ji kamoš má na dvouválu, takže ten zvuk je trošku jinde, ale fakt moc pěkné. Když jsem sedívali, co tam dát, tak extra hlučné byly od firmy M4, ale ta se u nás asi nesežene.
....jo to máš pravdu kámoš měl "Jošimuru" na ZR....a ten zvuk byl lahoda...hlasitej-ale neřval....a uplně bylo slyšet jak je krásně naladíno :D ....to když jsem se vedle něho pak postavil se svím ZR a Creptusem....tak jsem si připadal že tam mám rouru od kamen :lol:
xxxCKC 475xxx
Kawaevoluce->ER-5->ZR-7S->Z750S->ZZR 1400ABS->???

Odpovědět