Soukromé forum

Čtěte prosím všichni!
Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od SumavaCZ » úte říj 27, 2009 21:37:38

Z. píše:Taky by mě zajímala kritéria výběru do VIP? Jak píše Zdrahy ...

jeden sraz = VIP
jeden sraz + známý ksicht = VVIP
Proč hledat problémy tam kde nejsou. Nač hned VVVVVVVIP, když stačí jen VIP :lol: :lol:
Jak mě bylo řečeno na mém prvním srazu. Je zdravé jádro a pak občastný návštěvník. Každý se zařaďte kam chcete. Pak jsou pravidelně platící členové a ti kteří třeba zaplatili kdysi dávno a od té doby nic. Jestli s tím má někdo problém, tak tam nemusí chodit, natož přizpívat.

Jinak SORRY za snahu. Že jsem radši já hošík jeden nedržel hubu.
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
Z.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3443
Registrován: ned dub 09, 2006 17:07:36
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Z. » úte říj 27, 2009 21:41:10

SumavaCZ píše:
Z. píše:Taky by mě zajímala kritéria výběru do VIP? Jak píše Zdrahy ...

jeden sraz = VIP
jeden sraz + známý ksicht = VVIP
Proč hledat problémy tam kde nejsou. Nač hned VVVVVVVIP, když stačí jen VIP :lol: :lol:
Jak mě bylo řečeno na mém prvním srazu. Je zdravé jádro a pak občastný návštěvník. Každý se zařaďte kam chcete. Pak jsou pravidelně platící členové a ti kteří třeba zaplatili kdysi dávno a od té doby nic. Jestli s tím má někdo problém, tak tam nemusí chodit, natož přizpívat.

Jinak SORRY za snahu. Že jsem radši já hošík jeden nedržel hubu.
V pohodě. O sekci s kontrolovaným přístupem se tu už kdysi hovořilo, ale nerealizovalo se to ... Je dobře, že se o tom zase mluví. Fakt.
15 let Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Han Solo
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 950
Registrován: čtv dub 09, 2009 23:13:34
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Han Solo » úte říj 27, 2009 21:45:00

SumavaCZ píše:
Han Solo píše:
SumavaCZ píše: PM je pouze pro dva. Ti co byli na Skalce, ví o čem mluvím. Když opomenu nepublikovatelné fotky za srazů, co třeba různá trička, bundy a pod.
Já bych to soukromé vlákno založil. Povolení pro vstup by dostali pouze členové známí podle ksichtu a ne každej kdo se regne na stránky.
Jsou prostě věci které na veřejnost nepatří.
hošku dobrý nápad,ale pozdě.....pozdě..... :(
:?: :?: :?: Nikdy není pozdě, dokud nění člověk bradou vzhůru. :salute:
ty ale já klidně bradou vzhůru jinak podpora plná,jak říkáš i na výměnu zubních protéz je určitá intimita vhodná. :lol: aspoň bychom s myšákem konečně dořešili ten motogramofon. :P :P
Han Solo

ER6f 06 zelená
GTR 1400 černá perla
CKC 502

Uživatelský avatar
Dak
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 3430
Registrován: sob led 28, 2006 13:44:45
Bydliště: Zlechov ( Je to kousek od Uh. Hradiště)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dak » úte říj 27, 2009 21:49:47

Držet hubu nemosíš. Nápad to je dobrý, jen ho dovést k dokonalosti. Myslím, že ide o to jak to vip fórum "zaheslovat" nebo jinak upravit aby se tam nedostal ten, co tam nemá co dělat. Tím ten nemyslím samozřejmě člena CKC, který se neúčastní všech srazů, ale člověka, který se sem lognul, nezaplatil členský poplatek a po napsání jednoho či dvou příspěvků sa už neoběvil. Prostě ten, kdo do toho fóra (linku) vstoupí nesmí o věcech co se tam budou probírat nikde moc mluvit a nikdy je samozřejmě jakoli zveřejňovat. A o fotech by platilo samozřejmě to samé! Pokud je to zhruba takto myšleno tak su pro. Enem nevím jak to udělat....
Dak
CKC -015-

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od SumavaCZ » úte říj 27, 2009 21:52:30

Na tom neni žádný problém. Založenou sekci admin zpřístupní jmenovitě podle nicků. Zjednodušeně na pozvání. :shock:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » úte říj 27, 2009 22:07:39

...jsem moc zvedavy co si tam budete psat... tedy pokud me do toho vlakna pustite ;-) ...tajnustkari :D
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » úte říj 27, 2009 22:12:51

na jednu stranu to jsme dva,ale je to asi tak jako když neodoláš pověsit Zdrahyho fotku, jak ráno zatímco všici chrnijo korzuje mezi chatkama jak otužilec a čistí si zuby.Na to narazíš fakt vzácně, není to nic proti Zdrahymu a fotka se miani neto, byl to totál výcvak, no ale taky to nemusí být 2x veřejná fotka.
To byl jen příklad.
Natož všechny fotky kde jsem já, že 8)
Čilina jednu stranu to smrdí elitářstvím, zjednodušeně řešeno, na druhou tohle není přístupné jen členům ale snad komukoliv ne? nebo ne?? já se přihlašuju automaticky tak už ani nevííím :lol: :lol: :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
Zdrahy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7011
Registrován: čtv bře 30, 2006 10:13:27
Bydliště: Město

Příspěvek od Zdrahy » stř říj 28, 2009 08:04:50

Dřív jsme tady v galerii dávali všechny fotky ze všech akcí a každýmu bylo jedno, jestli tam vypadá učesanej a nahezkanej, nebo jestli bleje v roští a má holou prdel.. Skoro všichni z vás co se tady časem nabalili (stejně jako já) jste sem přišli protože vás lákala parta, která tu fungovala a která tu a tam funguje do dnes. Pokud tohle ucvaknete, žádný další lidi sem nepřijdou. Kdyby jsme to ucvakli a zaheslovali vloni když se o tom naposledy mluvilo, tak tady není třeba ani navrhovatel tohohle letošního threadu :) a nebylo by to škoda? Já nevím, jestli jsem důležitější člen než někdo kdo přijede na příští sraz poprvé - a to jsem tady od začátku :roll: pouvažujte o tom..
Jestli si chcete hrát na elitáře, tak do toho, ale mám za to, že je to začátek konce.
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

Uživatelský avatar
ivanversys
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 637
Registrován: úte zář 16, 2008 10:32:47
Bydliště: Frýdlant n.O.

Příspěvek od ivanversys » stř říj 28, 2009 09:34:58

Souhlas 8)
Green Versys, v garáži ho mít měl bys. # 1028

Uživatelský avatar
SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 1903
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:30:11
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od SumavaCZ » stř říj 28, 2009 09:55:35

To ale přece nemá s elitářstvím nic společnýho. Ti co jsme se o tom bavili, ví co je tím myšleno. Bohužel ten hlavní důvod proč nás to napadlo sem veřejně
radši psát nechci. Konec konců proberem to ve sklípku.
To Zdrahy: Očividně jsi tok mých myšlenek nepochopil. O zaheslování fora jsem nepsal ani čárku. Já psal o jednom vláknu, které by se nezobrazovalo všem.
To znamená, že náhodný návštěvník by o tom vláknu neměl ani páru.
Já to přece nikomu nevnucuju. Napsal jsem pouze návrh. Neprošel, tak už to neřešte. :cry: :cry: :cry: :roll:
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » stř říj 28, 2009 12:48:44

Zdrahy píše:Dřív jsme tady v galerii dávali všechny fotky ze všech akcí a každýmu bylo jedno, jestli tam vypadá učesanej a nahezkanej, nebo jestli bleje v roští a má holou prdel.. Skoro všichni z vás co se tady časem nabalili (stejně jako já) jste sem přišli protože vás lákala parta, která tu fungovala a která tu a tam funguje do dnes. Pokud tohle ucvaknete, žádný další lidi sem nepřijdou. Kdyby jsme to ucvakli a zaheslovali vloni když se o tom naposledy mluvilo, tak tady není třeba ani navrhovatel tohohle letošního threadu :) a nebylo by to škoda? Já nevím, jestli jsem důležitější člen než někdo kdo přijede na příští sraz poprvé - a to jsem tady od začátku :roll: pouvažujte o tom..
Jestli si chcete hrát na elitáře, tak do toho, ale mám za to, že je to začátek konce.
Pod to se podepisuju. Velmi dobře napsaný :thumbleft:

Pavel ZRX
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2383
Registrován: pon srp 07, 2006 21:45:17
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel ZRX » stř říj 28, 2009 16:02:13

Maverick píše:
Zdrahy píše:Dřív jsme tady v galerii dávali všechny fotky ze všech akcí a každýmu bylo jedno, jestli tam vypadá učesanej a nahezkanej, nebo jestli bleje v roští a má holou prdel.. Skoro všichni z vás co se tady časem nabalili (stejně jako já) jste sem přišli protože vás lákala parta, která tu fungovala a která tu a tam funguje do dnes. Pokud tohle ucvaknete, žádný další lidi sem nepřijdou. Kdyby jsme to ucvakli a zaheslovali vloni když se o tom naposledy mluvilo, tak tady není třeba ani navrhovatel tohohle letošního threadu :) a nebylo by to škoda? Já nevím, jestli jsem důležitější člen než někdo kdo přijede na příští sraz poprvé - a to jsem tady od začátku :roll: pouvažujte o tom..
Jestli si chcete hrát na elitáře, tak do toho, ale mám za to, že je to začátek konce.
Pod to se podepisuju. Velmi dobře napsaný :thumbleft:[/quote
To je zdravý názor, se kterým taky souhlasím.
ZRX 1200 R

Uživatelský avatar
MajaZRX
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 506
Registrován: čtv dub 10, 2008 23:23:33
Bydliště: Rousínov

Příspěvek od MajaZRX » stř říj 28, 2009 19:58:55

Já též.
Černá Mamba 1200
Z 500

Uživatelský avatar
farmář
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2148
Registrován: úte říj 16, 2007 20:01:57
Bydliště: kousek od Jindřichova Hradce

Příspěvek od farmář » stř říj 28, 2009 20:50:30

Zdrahy píše:Dřív jsme tady v galerii dávali všechny fotky ze všech akcí a každýmu bylo jedno, jestli tam vypadá učesanej a nahezkanej, nebo jestli bleje v roští a má holou prdel.. Skoro všichni z vás co se tady časem nabalili (stejně jako já) jste sem přišli protože vás lákala parta, která tu fungovala a která tu a tam funguje do dnes. Pokud tohle ucvaknete, žádný další lidi sem nepřijdou. Kdyby jsme to ucvakli a zaheslovali vloni když se o tom naposledy mluvilo, tak tady není třeba ani navrhovatel tohohle letošního threadu :) a nebylo by to škoda? Já nevím, jestli jsem důležitější člen než někdo kdo přijede na příští sraz poprvé - a to jsem tady od začátku :roll: pouvažujte o tom..
Jestli si chcete hrát na elitáře, tak do toho, ale mám za to, že je to začátek konce.
tak je fakt, že se není za co stydět, stalo se a nedá se odestát :lol: :lol: :lol:
jsme jací jsme a je fakt, (že nám)? to vyhovuje. :lol: Inu, tak fakt nevím. Ale napsal jsi to dobře,Zdrahy.
Já jsem pro větší míru soukromí pouze z důvodu introvertských. Ale to je můj problém.Jinak je mi to fuk :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Uživatelský avatar
misak39
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5041
Registrován: pát kvě 19, 2006 01:04:55
Bydliště: Králíky

Příspěvek od misak39 » stř říj 28, 2009 21:06:08

kdyby si někteří, co musej za každou cenu tady uveřejňovat věci, co nejsou dotyčným dvakrát příjemné a zkusili si uvědomit, jakej by asi měli pocit v opačné roli postiženého něčím "vtipným", třeba by ani podobná diskuse nebyla potřeba... Zatím souhlasili víceméně ti, co nikam mocky nejezděj...
Jestli jsem to pochopil správně, nikomu se tady nejedná o zamykání starndartního fora, normální fotky z akcí atd... O elitářství bych už vůbec nemluvil... Jenže ono by to pak pro některé paparazzi ztratilo trošku půvab, že jo?
Smazat dodatečně kupř. diskusi, kterou předtím třeba 14 dnů může číst kde kdo, mi nepřipadá smysluplné... dokud v sobě nebude mít každej přispivatel určitej práh autocenzury, tak tahle diskuse smysl má...
Jo, teď mi můžete říct, že řvu jako dotčenej, ale co je proboha vtipnýho nebo zajímavýho vyfotit někoho jak chrápe? (ergo, když už tam ani to chrápání není slyšet) :evil:
4 Tom-dnes máme členů, že u některejch ani nevíme, jestli jim náhodou není 10 roků a Kawu mají na kredenci, ale to je na jinou, taky zbytečnou diskusi...

Na tohle téma jednou pro vždy končím...
babička GPZ 500 a vnučka ZX900B
*CKC 102*

Odpovědět