Pomoc s vyberem ZX-6R (jakej rok?)

Zamčeno
Uživatelský avatar
ZRX 1984
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 9159
Registrován: pon dub 07, 2008 12:57:06
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od ZRX 1984 » stř zář 16, 2009 12:12:49

muWme píše:Udajne dobra pece... dovoz z D (prej s tim ten nemec sejmul akurat nejakeho kralika, takze opravoval nebo vymenoval plast..) u nas 3000 km
Nikoho kdo by mel cas nemam takze jedu kouknu na ni a pokud tam nebude nic viditelneho tak beru...
Hlavně dobře omrkni pneu, aby bylli od prostředka stejně sjetý, jak je na tom řetězovka, brzdy a třeba ložisko v řízení. Jinak Myšák by Ti asi víc poradil na co mrknout, ale myslím, že je to vesměs neporuchový stroj. Jo a omrkni kapoty zevnitř, nejsou-li svařovaný, nebyl-li s tou mašinou problém, rád je prodávající sundá...
ZZR 1400
ZRX 1200 R Edie Lawson 05
ZRX 1200 S alpský běžec
KLX 250
CKC #909

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » stř zář 16, 2009 12:45:44

vzhledem k tomu ze se v tom nevyznam tak pokoukam to co jste mi tu napsali (asi jen zbezne) a uvidim... plasty po tom stretu s kralikem asi svarovany nebyly.. necham si je sundat a podivam se na stav pod nima... mam si nechat kdyztak nechat do smlouvy napsat i ze byla nebourana? pro pripad ze by se pozdeji zjistilo ze bylo... ?

Uživatelský avatar
Maverick
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 2504
Registrován: sob srp 12, 2006 21:10:54

Příspěvek od Maverick » stř zář 16, 2009 12:56:16

Svařovaný kapoty má hodně motorek podle toho se daj dělat soudy, ale ne zásadní rozhodnutí. Já osobně bych je nesundával - pokud by přijel kupec - není to zrovna práce na chvíli. Mrkni třeba i jestli nejni nádrž promáčklá od řídítka (nebo opravovaná) a taky se hodně věnuj rámu. Jinak mrkni na to vše co ti kluci napsali. Ale zcela zásadní je tu motorku projet, zkusit motor a taky jízdní vlastnosti - jestli drží stopu, pokud uvolníš řídítka v zatáčce, jestli nepadá jinak na jednu, či druhou stranu (samosebou pokud jsou OK gumy).
Dát že byla nebouraná do smlouvy ti stejně moc nepomůže, pokud něco po měsíci zjistíš, tak pův. majitel se může bránit tím , že on nic a že to ty :wink:
Jo a pokud by si našel model 02 a výš, tak je trošku inovovaný, hlavně má vystuženou kyvku, bo u starších modelů se kroutila .

Uživatelský avatar
volkswagen
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 7940
Registrován: stř led 25, 2006 12:02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » stř zář 16, 2009 13:11:36

Je svařováné a svařované. Když tam bude jedna velká prasklina a prodávající tvrdí, že padla ze stojánku - je to ok. Když bude rozmrdaná jak skládačka od ravensburgu, tak je jasné, že se někde kutálela. A vypoví to i o prodejci.Ono stejně stačí sundat boční kryty a nahlídnout pod ně, hodně uvidíš i uvnitř masky. Prostě kde je vůle, je i cesta. Když se bude vymlouvat že nejde a neumí a nechce, jdu od toho, je to podezřelé. Ninja není mona lisa, vyrobili jich více ;-)
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » stř zář 16, 2009 13:59:45

Maverick píše:Svařovaný kapoty má hodně motorek podle toho se daj dělat soudy, ale ne zásadní rozhodnutí. Já osobně bych je nesundával - pokud by přijel kupec - není to zrovna práce na chvíli. Mrkni třeba i jestli nejni nádrž promáčklá od řídítka (nebo opravovaná) a taky se hodně věnuj rámu. Jinak mrkni na to vše co ti kluci napsali. Ale zcela zásadní je tu motorku projet, zkusit motor a taky jízdní vlastnosti - jestli drží stopu, pokud uvolníš řídítka v zatáčce, jestli nepadá jinak na jednu, či druhou stranu (samosebou pokud jsou OK gumy).
Dát že byla nebouraná do smlouvy ti stejně moc nepomůže, pokud něco po měsíci zjistíš, tak pův. majitel se může bránit tím , že on nic a že to ty :wink:
Jo a pokud by si našel model 02 a výš, tak je trošku inovovaný, hlavně má vystuženou kyvku, bo u starších modelů se kroutila .
Vzhledem k tomu ze zacinam tak si nelajznu s 9tkou vletet do zatacky abych poznal jak sedi... zadne klopeni... takze tak po rovince 100m tam a 100 zpet
a vic s tim nesvedu.. (radeji) na dalnici az s ni pojedu zpet tak taky pojedu 120 a taky toho asi budu mit plne brejle.. nevim.. naposledy sem jel po dalnici se svoji 125tko pred 10 lety..., takze opatrne, opatrne, opatrne... kola se tomu tocit budou a to je to podstatne.. .-)

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř zář 16, 2009 14:41:58

na plasty to nejezdi... a jak rika mawerick ja bych ti plasty taky nesundal bo je to pekna drbacka... nicmene okouknout kolem to muzes. Hlavni je, aby jela rovne, brzdila, zatacela na obe strany stejne a taky vyzkouset vsechny kvalty a aspon na jeden kvalt pozvolna motor v celym spektru otacek jestli nekde neskube a tak... samo potom, co ji trosku zahrejes -jak na miste tak po chvilce jizdy... ty dorazy vypovi asi nejvic, pak okouknout stupacky, pze to je prvni co se odre nebo lame, ale muzou bejt vymeneny a u takhle stary motorky je jasny, ze neco za sebou mit bude. urco by bylo lepsi se s nekym kdo uz par motorek kupoval domluvit a nechat ho ji zkouknout. Jinak taky dobre prohlidni papiry, jestli vse sedi. S tim uz mam taky zkusenosti -jestli treba neni prerazenej VIN u krku a jestli je tam origo stitek s VIN :wink:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » stř zář 16, 2009 14:48:39

Toz dobra dekuju za rady... za hodku tam vyrazim vecer nebo zitra napisu jestli je OK...
Je tu nekdo z Praglu kterej by na ni (pokud s ni dneska prijedu) hodil oko nekde v Praze nebo s ni pak zajet do nejakyho kawa servisu?....

Uživatelský avatar
Elvis.
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 4844
Registrován: ned čer 04, 2006 18:04:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis. » stř zář 16, 2009 14:52:17

Klidne ti na ni mrknu, ale to bys s ni sem musel dojet vramci ty projizdky nez ji koupis. Ve chvili kdy ma prodavajici penize v ruce, tak uz se z nej dostavaj hodne blbe :wink:
ZRX1200R -japan style
pitbike PBS PRO-SX160
CRF250L

ZX6R rv04 (sloužilas dlouho a dobře, diky)

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » stř zář 16, 2009 15:22:53

no ne to je jasny to jestli ji koupim tak jen mrknout jestli jsem koupil dobre nebo blbe... i kdyz to uz asi bude k nicemu ale i tak.. :-)

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5530
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Kawa » stř zář 16, 2009 15:55:42

hezká mašinka, dobrá volba, na 100% je lakovaná, proč by jinak sundával origo polepy?
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
Jana Kawa
Ghostrider
Ghostrider
Příspěvky: 5530
Registrován: ned úno 05, 2006 18:07:35
Bydliště: Vysoké Veselí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Kawa » stř zář 16, 2009 16:00:31

ještě mě napadlo, musí mít stříkanou i nádrž, 01 měla černou
Jana ZX6R 05
Život je jízda, jízda je život.
*62* CKC

Uživatelský avatar
lukas.01
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 725
Registrován: ned kvě 14, 2006 19:04:21
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukas.01 » stř zář 16, 2009 17:03:42

Jana má naprostou pravdu, je to po celolaku. Vršek nádrže a masky ma 01 černy. Pokud jsi ji ještě nekoupil tak se mrkni na tuhle ta je origo a levnější.
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 26580.html
nebo tahle, ale není zelená
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 20655.html
ZZR 1400 L.E.
Estrella 250
CKC # 568

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř zář 16, 2009 18:26:46

od prvniho pohledu je lakovana, to je jiste... a kvuli kralikovi to urcite nebylo ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
KankX
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 9290
Registrován: pon kvě 07, 2007 13:16:13
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » stř zář 16, 2009 18:28:14

lukas.01 píše:Jana má naprostou pravdu, je to po celolaku. Vršek nádrže a masky ma 01 černy. Pokud jsi ji ještě nekoupil tak se mrkni na tuhle ta je origo a levnější.
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 26580.html
nebo tahle, ale není zelená
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 20655.html
ta prvni se mi dost libi... skoro bych veril ze bude "poctiva"
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

Uživatelský avatar
muWme
Easy slider
Easy slider
Příspěvky: 582
Registrován: ned zář 13, 2009 20:09:33
Bydliště: Praha (Lanškroun)

Příspěvek od muWme » čtv zář 17, 2009 07:34:52

Vazeni.. lakovana nelakovana.. jak sem ji videl bylo proste jasne rozhodnuto ze zabicka bude moje i kdyby neslevil, na nic z toho co jste mi radili jsem moc nekoukal.. vypadala jak nova... cistounka jako zrovna po koupeli... projel jsme ji , ten clovek byl rozumnej a vypadal v pohode ze i o tu motorku se fakt staral...... puvodne se prej rozhodoval rok protoze ji nechtel prodat..., kdyz pustim riditka tak jede stopu a v vetsi zatacce se spravnou rychlosti a naklonem (zkousel jsem opatrne) taky...

PS. ten kralik prej vzal sebou spicku predniho blatniku a zbytek zustal na prednich brzdach , na kapotaz uz nedoletel... (prej)
olej mam prej udelat az na jare (nechtel ho menit ze si to stejne kazdy po koupe motorky udela radeji sam) a tak mi slevil jeste 1500..
PPS. z tech co jste mi nabizeli od par postu vejs tak me se nelibej zeleny kola... a ty cerne pruhy pres kapotaz tak proto jsem si vybral tutok :-)

Zamčeno